Tippeld meg, hogy mi lesz az eredmény! 2018/2019 8. forduló

Tippjáték. Hétről-hétre az NB3 összes mérkőzésére lehet tippelni.

Ha eltalálod egy mérkőzés végkimenetelét az 1 pontot, ha pedig telibe találod az eredményt, az 5 pontot ér.

Holtverseny esetén az nyer, aki hamarabb küldte be tippjeit.

Fordulónként hirdetünk győztest. Nyeremény egyelőre nincs, csak a dicsőség! Közhírré tesszük a nevét! 🙂

Egy játékosnak csak egy tippsort szabad beküldenie, vagyis a legelső az érvényes.

Tippelni alul, a hozzászólásoknál tudsz. 2018. szeptember 30. (vasárnap) 11:00 óra a határidő, az azt követően beküldött tippsor érvénytelen.

Úgy tudsz a legegyszerűbben tippelni ha kijelölöd a mérkőzéseket, aztán a Ctrl és a C billentyűk egyidejű lenyomásával kimásolod, majd a hozzászóláshoz kattintasz és a Ctrl és a V billentyűk egyidejű lenyomásával beilleszted. Ezt követően minden meccs mellé odaírod a tippjeidet. 

Játszhatsz a saját nevedben, de becenévvel is. Megadsz egy email címet (ami nem lesz látható!) és a nevedet. 

A tippelésben segítséget jelenthetnek beharangozóink és tabelláink, amelyek péntek éjfélig felkerülnek a weboldalra.

Debreceni EAC – Jászberényi FC
Eger SE – Szolnoki MÁV FC
Füzesgyarmati SK – DVTK II.
Gyöngyösi AK – ESMTK

Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE
Nyírbátori FC – Tállya KSE

Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE
Putnok FC – Salgótarjáni BTC

Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE
Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros
Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia
Paksi FC II. – Iváncsa KSE
FC Dabas – SZEOL SC
Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II.
Rákosmente KSK – Makó FC

Szekszárdi UFC – Pécsi MFC

MOL Vidi FC II. – FC Ajka
TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő
BKV Előre – Ménfőcsanak ESK
Csepel FC – III. KER. TVE
Érdi VSE – Dunaharaszti MTK
Komárom VSE – Pénzügyőr SE
Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II.
FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC

8 Comments

  1. Debreceni EAC – Jászberényi FC
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC
    Füzesgyarmati SK – DVTK II.
    Gyöngyösi AK – ESMTK
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE
    Nyírbátori FC – Tállya KSE
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE
    FC Dabas – SZEOL SC
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II.
    Rákosmente KSK – Makó FC
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK
    Csepel FC – III. KER. TVE
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II.
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC

  2. Debreceni EAC – Jászberényi FC 1:2
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 1:1
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2:2
    Gyöngyösi AK – ESMTK 1:3
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 2:0
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 3:2
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 3:1
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 1:2

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 2:1
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 0:3
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 1:1
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 2:2
    FC Dabas – SZEOL SC 1:4
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II. 1:1
    Rákosmente KSK – Makó FC 3:2
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 2:1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 2:2
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 2:1
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 2:1
    Csepel FC – III. KER. TVE 3:2
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 4:1
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 1:1
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II. 2:2
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 3:1

  3. Debreceni EAC – Jászberényi FC 1:3
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 1:1
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2:1
    Gyöngyösi AK – ESMTK 0:3
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 3:1
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 1:1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 2:0
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 2:1

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 2:1
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 1:4
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 0:1
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 2:2
    FC Dabas – SZEOL SC 0:3
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II. 3:1
    Rákosmente KSK – Makó FC 1:2
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 1:1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 1:2
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 2:0
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 1:2
    Csepel FC – III. KER. TVE 1:1
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 2:2
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 1:1
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II. 2:3
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 2:1

  4. Debreceni EAC – Jászberényi FC 1:2
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 0:1
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2:1
    Gyöngyösi AK – ESMTK 1:3
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 0:1
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 1:1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 2:1
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 3:0

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 0:1
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 1:1
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 0:3
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 1:1
    FC Dabas – SZEOL SC 2:0
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II. 0:2
    Rákosmente KSK – Makó FC 1:0
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 3:1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 1:3
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 2:0
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 4:2
    Csepel FC – III. KER. TVE 0:4
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 2:0
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 2:1
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II. 2:3
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 0:1

  5. Debreceni EAC – Jászberényi FC 2:2
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 1:1
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2:1
    Gyöngyösi AK – ESMTK 1:1
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 2:1
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 2:1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 2:0
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 2:1

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 2:1
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 1:3
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 1:1
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 2:1
    FC Dabas – SZEOL SC 0:3
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II. 3:1
    Rákosmente KSK – Makó FC 1:1
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 2:1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 1:2
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 2:0
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 2:2
    Csepel FC – III. KER. TVE 2:1
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 2:1
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 1:2
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II. 1:3
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 2:2

  6. Debreceni EAC – Jászberényi FC 0-2
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 1-2
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2-0
    Gyöngyösi AK – ESMTK 0-3
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 3-1
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 1-1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 1-0
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 4-2

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 1-0
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 0-2
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 2-2
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 2-0
    FC Dabas – SZEOL SC 1-2
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II. 3-1
    Rákosmente KSK – Makó FC 1-1
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 2-1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 1-3
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 2-1
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 1-1
    Csepel FC – III. KER. TVE 1-1
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 1-0
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 1-0
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II.0-0
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 3-3

  7. Debreceni EAC – Jászberényi FC 1-2
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 1-2
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2-0
    Gyöngyösi AK – ESMTK 0-1
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 2-0
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 2-1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 3-1
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 2-0

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 2-1
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 1-2
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 0-2
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 1-2
    FC Dabas – SZEOL SC 1-1
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II. 1-0
    Rákosmente KSK – Makó FC 1-1
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 2-1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 1-2
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 2-1
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 1-1
    Csepel FC – III. KER. TVE 1-1
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 2-2
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 0-1
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II. 1-2
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 3-2

  8. Debreceni EAC – Jászberényi FC 1-3
    Eger SE – Szolnoki MÁV FC 1-2
    Füzesgyarmati SK – DVTK II. 2-0
    Gyöngyösi AK – ESMTK 0-3
    Sényő-Carnifex FC – Cigánd SE 2-0
    Nyírbátori FC – Tállya KSE 2-1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 1-0
    Putnok FC – Salgótarjáni BTC 3-1

    Kozármisleny FC – Szentlőrinc SE 2-2
    Hódmezővásárhelyi FC – Dunaújváros 0-2
    Kecskeméti TE – Szeged-Grosics Akadémia 0-2
    Paksi FC II. – Iváncsa KSE 1-1
    FC Dabas – SZEOL SC 1-1
    Taksony SE – Budapest Honvéd-MFA II.3-1
    Rákosmente KSK – Makó FC 1-1
    Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 0-1

    MOL Vidi FC II. – FC Ajka 1-3
    TARR Andráshida SC – THSE-Szabadkikötő 3-0
    BKV Előre – Ménfőcsanak ESK 0-1
    Csepel FC – III. KER. TVE 1-2
    Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 2-0
    Komárom VSE – Pénzügyőr SE 2-0
    Sárvár FC – Puskás Akadémia FC II. 2-2
    FC Nagykanizsa – Pápai Perutz FC 1-2

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


17 − 1 =