Tippeld meg, hogy mi lesz az eredmény! 2018/2019 5. forduló

Tippjáték. Hétről-hétre az NB3 összes mérkőzésére lehet tippelni.

 

 

Ha eltalálod egy mérkőzés végkimenetelét az 1 pontot, ha pedig telibe találod az eredményt, az 5 pontot ér.

Holtverseny esetén az nyer, aki hamarabb küldte be tippjeit.

Fordulónként hirdetünk győztest. Nyeremény egyelőre nincs, csak a dicsőség! Közhírré tesszük a nevét! 🙂

Egy játékosnak csak egy tippsort szabad beküldenie, vagyis a legelső az érvényes.

Tippelni alul, a hozzászólásoknál tudsz. 2018. szeptember 02. (vasárnap) 13:00 óra a határidő, az azt követően beküldött tippsor érvénytelen.

Úgy tudsz a legegyszerűbben tippelni ha kijelölöd a mérkőzéseket, aztán a Ctrl és a C billentyűk egyidejű lenyomásával kimásolod, majd a hozzászóláshoz kattintasz és a Ctrl és a V billentyűk egyidejű lenyomásával beilleszted. Ezt követően minden meccs mellé odaírod a tippjeidet. 

Játszhatsz a saját nevedben, de becenévvel is. Megadsz egy email címet (ami nem lesz látható!) és a nevedet. 

A tippelésben segítséget jelenthetnek beharangozóink és tabelláink, amelyek csütörtök éjfélig felkerülnek a weboldalra.

Cigánd SE – Putnok FC
ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros

DVTK II. – Nyírbátori FC
Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC
Debreceni EAC – Gyöngyösi AK
Eger SE – Füzesgyarmati SK
Tállya KSE – Salgótarjáni BTC
Jászberényi FC – Sajóbábony VSE

SZEOL SC – Szekszárdi UFC
Iváncsa KSE – Rákosmente KSK
Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE
Kozármisleny FC – Paksi FC II.
Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE
Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC
Szentlőrinc SE – Makó FC

Dunaújváros – FC Dabas

III. KER. TVE – Komárom VSE
Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II.
Dunaharaszti MTK – Sárvár FC
TARR Andráshida SC – Érdi VSE
BKV Előre – Csepel FC
Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC
THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II.

FC Ajka – FC Nagykanizsa

 

14 Comments

  1. Cigánd SE – Putnok FC 2:2
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2:0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1:1
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 1:2
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 0:2
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2:2
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 3:3
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 6:2

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 3:0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1:4
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 5:0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 2:2
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 2:2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1:3
    Szentlőrinc SE – Makó FC 0:0
    Dunaújváros – FC Dabas 1:0

    III. KER. TVE – Komárom VSE 2:1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 4:4
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 3:2
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1:1
    BKV Előre – Csepel FC 2:2
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 5:0
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 3:0
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2:1

  2. Cigánd SE – Putnok FC 2-1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 3-1
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1-0
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 1-1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 4-0
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 1-1
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1-2
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 3-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 2-0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 5-0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 2-1
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 0-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1-2
    Szentlőrinc SE – Makó FC2-1
    Dunaújváros – FC Dabas 1-2

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1-0
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II.3-2
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 0-0
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1-3
    BKV Előre – Csepel FC 2-0
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1-3
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II.1-1
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 4-2

  3. Cigánd SE – Putnok FC 1-1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2-1
    DVTK II. – Nyírbátori FC 0-0
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 1-2
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 1-1
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 1-2
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1-1
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 2-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 1-1
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2-1
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 2-0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 1-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1-1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 2-1
    Dunaújváros – FC Dabas 1-0

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1-1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1-0
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2-1
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1-1
    BKV Előre – Csepel FC 0-0
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1-1
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 1-2
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2-1

  4. Cigánd SE – Putnok FC 1-1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2-0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 0-3
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 0-2
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 0-0
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2-0
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1-0
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 2-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 2-1
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 3-0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 2-2
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 1-3
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 2-1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 0-0
    Dunaújváros – FC Dabas 3-1

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1-2
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1-1
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2-1
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 0-2
    BKV Előre – Csepel FC 1-1
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1-2
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0-2
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 3-1

  5. Cigánd SE – Putnok FC 2:1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2:0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1:3
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 1:1
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 1:0
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1:2
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 3:1

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 1:1
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2:2
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2:1
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 3:1
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 0:3
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1:2
    Szentlőrinc SE – Makó FC 3:1
    Dunaújváros – FC Dabas 3:2

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1:1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 4:2
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2:0
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1:2
    BKV Előre – Csepel FC 1:1
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1:3
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 1:2
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 3:1

  6. Cigánd SE – Putnok FC 1-1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2-0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1-1
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 2-1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 0-0
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 1-0
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1-0
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 2-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 1-1
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2-0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II.3-0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 1-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1-1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 2-1
    Dunaújváros – FC Dabas 2-0

    III. KER. TVE – Komárom VSE 0-0
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II.2-2
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 1-0
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1-2
    BKV Előre – Csepel FC 1-0
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 0-1
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0-1
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2-1

  7. Cigánd SE – Putnok FC 1:0
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2:0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 0:1
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 2:1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 1:1
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2:2
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1:0
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 3:1

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 2:0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1:0
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2:0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 3:0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 0:2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1:1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 2.1
    Dunaújváros – FC Dabas 3:0

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1:1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1:1
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2:1
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 0:2
    BKV Előre – Csepel FC 2:2
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 0:0
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0:1
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2:0

  8. igánd SE – Putnok FC 2:1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 3:1
    DVTK II. – Nyírbátori FC 2:2
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 2:1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 3:3
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2:0
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1:2
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 4:1

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 3:1
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2:2
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 3:0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 3:1
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 2:4
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 2:1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 2:0
    Dunaújváros – FC Dabas 4:1

    III. KER. TVE – Komárom VSE 3:2
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1:2
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2:2
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 0:2
    BKV Előre – Csepel FC 1:1
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 1:3
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 1:1
    pénzügyőr-Pápa 1:2

  9. Cigánd SE – Putnok FC 2-4
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 3-2
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1-2
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 3-1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 0-0
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2-4
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 4-1
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 5-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 3-1
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1-3
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 1-0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 6-0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 2-1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 3-0
    Szentlőrinc SE – Makó FC 3-2
    Dunaújváros – FC Dabas 5-2

    III. KER. TVE – Komárom VSE 0-1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1-1
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 1-0
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 2-3
    BKV Előre – Csepel FC 2-0
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 0-4
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0-3
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 5-3

  10. Cigánd SE – Putnok FC 1-2
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2-1
    DVTK II. – Nyírbátori FC 0-2
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 1-1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 2-0
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2-1
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 2-0
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 3-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 2-0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2-1
    Kozármisleny FC – Paksi FC II.2-0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 0-1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1-0
    Szentlőrinc SE – Makó FC 1-0
    Dunaújváros – FC Dabas 2-0

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1-1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1-1
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 1-0
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 0-2
    BKV Előre – Csepel FC 2-1
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 0-1
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0-2
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2-2

  11. Cigánd SE – Putnok FC 2-2
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2-0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1-2
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 1-1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 1-1
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 0-1
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1-0
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 2-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 1-0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 3-1
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 2-0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 0-0
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1-1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 3-1
    Dunaújváros – FC Dabas 1-1

    III. KER. TVE – Komárom VSE 0-1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II.2-0
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 1-1
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 0-1
    BKV Előre – Csepel FC 1-0
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 0-2
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II.1-1
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2-1

  12. Cigánd SE – Putnok FC 1:0
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2:2
    DVTK II. – Nyírbátori FC 0:1
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 1:3
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 3:1
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 2:2
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 2:0
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 3:1

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 2:0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1:1
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2:0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 2:0
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 1:1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 2:1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 1:1
    Dunaújváros – FC Dabas 1:2

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1:1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 2:1
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2:1
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 2:1
    BKV Előre – Csepel FC 2:1
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1:0
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0:1
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2:0

  13. Cigánd SE – Putnok FC 2:1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 1:0
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1:2
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 2:3
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 2:0
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 1:1
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 3:1
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 2:0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 3:0
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 1:1
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 1:0
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 4:2
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 1:3
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 1:1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 2:1
    Dunaújváros – FC Dabas 3:1

    III. KER. TVE – Komárom VSE 2:1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1:2
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 2:0
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1:2
    BKV Előre – Csepel FC 2:2
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1:3
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 0:1
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 3:1

  14. Cigánd SE – Putnok FC 1-1
    ESMTK – Termálfürdő Tiszaújváros 2-1
    DVTK II. – Nyírbátori FC 1-2
    Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 3-1
    Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 1-2
    Eger SE – Füzesgyarmati SK 3-1
    Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 1-2
    Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 2-0

    SZEOL SC – Szekszárdi UFC 0-2
    Iváncsa KSE – Rákosmente KSK 2-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Taksony SE 2-1
    Kozármisleny FC – Paksi FC II. 3-1
    Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE 1-1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Pécsi MFC 0-1
    Szentlőrinc SE – Makó FC 2-1
    Dunaújváros – FC Dabas 1-0

    III. KER. TVE – Komárom VSE 1-1
    Ménfőcsanak ESK – MOL Vidi FC II. 1-2
    Dunaharaszti MTK – Sárvár FC 1-1
    TARR Andráshida SC – Érdi VSE 1-3
    BKV Előre – Csepel FC 1-2
    Pénzügyőr SE – Pápai Perutz FC 1-3
    THSE-Szabadkikötő – Puskás Akadémia FC II. 1-2
    FC Ajka – FC Nagykanizsa 2-1

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


húsz − 9 =