Varga Zoltán összefoglalója

Fontos mérkőzésen fordított a Pénzügyőr

Puskás Akadémia FC II. – FC Ajka 0-0

Mérkőzés adatlap

Az első félidőben nem tudta kihasználni helyzeteit az Ajka, így meg kellett elégednie az egy ponttal.

MOL Vidi FC II. – BKV Előre 1-1

Hiába dolgozott ki helyzeteket és irányította a játékot a Vidi II., Pápai gólját a II. félidőben egy kontrából Balogh B. egalizálta.

2019.03.10. (vasárnap) 14:30

Pápai Perutz FC – Dunaharaszti MTK 2-2

A félidőben vezettek a vendégek,majd a hazai egyenlítés után is, de a Perutz pontot tudott menteni.

FC Nagykanizsa – III. KER. TVE 0-0

Kevés helyzetet hozott a küzdelmes, de alacsony színvonalú találkozó .Jobbára a mezőnyben gyűrték egymást az ellenfelek.

Fotó: Nagykanizsa Online

Sárvár FC – Ménfőcsanak ESK 2-2

A második félidő elején már 2-0-ra vezettek a hazaiak, a hajrához érve szépített a Csanak. Az összezavarodott hazaiak ellen sikerült egyenlíteniük a ráadásban.

Komárom VSE – TARR Andráshida SC 2-1

Félidőben még vezettek a vendégek, de a másodikban kiküzdötték a három pontot a komáromiak, nehéz helyzetbe hozva ezzel az Andráshidát.

Érdi VSE – Csepel FC 1-0

A vendégek jól tartották magukat, de a folyamatos érdi támadásokat sikert koronázta.

Pénzügyőr SE – THSE-Szabadkikötő 3-2

Wágner 2 góljával már 0-2 is volt az állás, de Füleki duplázott hazai oldalon, majd a csereként beálló Brkic szabadrúgásgólja életben tartotta a Pénzügyőr bentmaradási esélyeit.