8. Ménfőcsanak ESK
16 6 3 7 21-27 21
Otthon: 8 4 2 2 9-9 14
Vendég: 8 2 1 5 6-18 7

A Ménfőcsanak veretlenül nyerte a Győr-Moson-Sopron megyei I. osztályú bajnokságot, és miután az osztályozókat is sikerrel vette, feljutott a harmadosztályba.

Kezdésként hazai pályán gól nélküli döntetlent játszottak a Pápával (0-0).

A Mayer János vezette együttes korán kétgólos vezetéshez jutott Nagykanizsán, és a különbséget sikerült is végig megtartani (1-3).

A harmadik fordulóban a Sárvárt fogadták, hátrányból fordítva nyertek (2-1).

Komáromban nem tudtak pontot szerezni (1-0).

A Videoton második csapatát fogadva ismét 0-0 lett a végeredmény.

Érden a második félidő elején hátrányba kerültek, de meglepetésre mégis ők lettek a győztesek (1-2).

Csanakon, Serfőző Bence góljával, sikerült legyőzniük a Csepelt (1-0), így feljöttek a 3. helyre a tabellán.

Az idegenbeli BKV elleni mérkőzést viszont elveszítették (3-2).

Hazai pályán Weitner Ádám 89. percben esett góljával győzni tudtak az Andráshida ellen (1-0).

1 hétre rá ismét otthon a Tintahalakat fogadták és nemvárt vereséget szenvedtek (0-2).

Óbudán hiába jutottak korán vezetéshez, végül ellenfelük nyerte a meccset (3-1).

A Dunaharasztit még legyőzték otthon (2-1), de Ajkán sima vereséget szenvedtek (4-0).

Annak ellenére, hogy újoncként hatodikak voltak, a sereghajtó Pénzügyőr elleni vereséget követően (3-5) a vezetőség megvált Mayer Jánostól.

A kívülállók számára érthetetlen edzőváltást követően Felcsúton újabb vereség következett (2-1).

A tavaszról előrehozott fordulóban Pápán léptek pályára. A 81. percben még 3-1-re vezettek, de nem sikerült megtartaniuk az előnyt (3-3).

Az őszi szezon végén az is kiderült, hogy a csapat legjobb góllövője, a hatgólos Weitner Ádám lett az új vezetőedző.