Eredmények NB III Közép csoport, 2018/2019. 3. forduló

• A 95. percben szerzett góllal, bravúrgyőzelmet aratott Iváncsán a PMFC.
  • Két vereség után a bajnokesélyesnek hitt Szeged-Grosics ellen támadt fel a Szekszárd.
  • Továbbra is veretlen az újonc Taksony, amely ezúttal Kozármislenyből rabolt pontot. A 85. percben egyenlített a Misleny az időközben megfogyatkozott Pest megyei együttes ellen.
  • Nem esett gól Hódmezővásárhelyen.
  • Korozmán Norbert találatával elvitte a három pontot Dunaújvárosból az RKSK.
  • A 85. percben még 1-1 volt a SZEOL – Makó meccs állása. A végére összeroppantak a vendégek.
  • Balog Marcell góljával nyert a Kecskemét, és feljött a második helyre.
  • Hampuk Ádám duplázott. Első győzelmét aratta a Szentlőrinc. A kispestiek még pont nélkül.

Szentlőrinc SE – Budapest Honvéd-MFA II. 2-1

Riporter kerestetik! Körkapcsolás NB3-as mérkőzésekről. Csatlakozz Te is! Ha kint vagy egy meccsen és van internetes eszközöd, vagy bárhonnan információval rendelkezel, akkor írd meg a Facebook csoportba, hogy miként áll a mérkőzés (hányadik perc és mennyi az állás), feltölthetsz fényképet és videót is!  Eredménykövetés, NB 3 Facebook csoport /kattints!/