6. Budapest Honvéd-MFA II.
16 7 4 5 19-18 25
Otthon: 8 3 3 2 9-9 12
Vendég: 8 4 1 3 10-9 13

Az előző szezont a 9. helyen zárta a gárda. A nyári szünetben az U-19-ből kiöregedett játékosokból új csapatot kellett építeni. A második csapatoknál előfordulhatnak visszajátszók, de a klub törekedett arra, hogy a zömében 18-20 éves fiatalok rendszeresen lehetőséghez jussanak.
A nyitányon Iváncsára látogattak, a rutinos Lovrics próbálta terelgetni a fiatalokat, de vereséggel kezdték a szezont (0-3).
A SZEOL ellen sem jártak sikerrel Csepelen, ekkor ott játszották hazai mérkőzésüket (0-1), mint ahogy Szentlőrincen sem (1-2), így utolsó helyen álltak.
Makón megszakadt a rossz sorozat, nyerni tudtak (2-1), majd újra Csepelen, ahol nem sikerült nyerniük a PMFC ellen (2-2).
Szekszárdon újabb vereség (0-1) következett.
Az RKSK-t már a Bozsik Stadionban fogadták és győzték le (2-1). Ugyanilyen arányban győzedelmeskedtek Dunaharasztiban a Taksony ellen (2-1).
A 9. fordulóban a Dabast fogadták, de nem sikerült csak egy pontot szerezniük (1-1).
Pakson viszont nyerni tudtak (2-0),

miként az újonc KTE ellen is Kispesten (2-1).
Következő állomás Hódmezővásárhely volt, ismét győzelmet könyvelhettek el (3-1).
A 13. forduló után a Kozármisleny gárdáját legyőzve hazai pályán (1-0) a negyedik helyen álltak.
Dunaújvárosban döntetlent értek el (0-0). A Szeged-Grosicstól kikaptak otthonukban (0-2), így megszakadt a nyolc mérkőzésen át tartó veretlenség.
A tavaszról előrehozott fordulóban az Iváncsát nem tudták legyőzni hazai környezetben (1-1), így a 6. helyen zárták az őszt.