Esélylatolgatás. NB III Keleti csoport, 2019/2020. 4. forduló

Riporter kerestetik! Körkapcsolás NB3-as mérkőzésekről.  Csatlakozz Te is! Ha kint vagy egy meccsen és van internetes eszközöd, vagy bárhonnan információval rendelkezel, akkor írd meg a Facebook csoportba, hogy miként áll a mérkőzés (hányadik perc és mennyi az állás), feltölthetsz fényképet és videót is! Mérkőzésbeszámolót, valamint interjút is szívesen fogadunk!

Privigyei András mondta el véleményét a forduló mérkőzéseivel kapcsolatban: A futball szeretete végig kíséri életét. Fiatalabb korában amatőr szinten űzte, aztán később mint futball apuka utazta át az országot fia csapataival. Sok mérkőzést izgult végig, azt reméli valami talán ragadt rá a játék rejtelmeiből.

2019.08.25. (vasárnap) 17:00 óra

Debreceni EAC – FC Hatvan

Két mérkőzést nyertek a csapatok egymás után, az egyetemi gárda mivel otthon játszik behúzhatja a harmadikat is. Tipp: 2-0

Ózdi Kohász SC – Sényő-Carnifex FC

Még nem nyert a Sényő, most megteheti a sok gólt kapó hazaiak ellen. Tipp: 0-2

Tállya KSE – Balassagyarmati SE

Jól kezdett a BSE, most nehéz meccse jön, hiszen nagyon kell a pont a hazaiaknak. Egy döntetlen talán benne van a mérkőzésben Tipp: 1-1

Putnok FC – Termálfürdő Tiszaújváros

A csapatok múltját tekintve rangadó lesz Putnokon, képes végre nyerni a Putnok? Hát ez nagy kérdés, de úgy érzem ez nem most jön el. Tipp: 2-2

Debreceni VSC II. – Jászberényi FC

A Berény belehúzott, hibátlanok eddig. A kis Loki nem az osztályozós csapatával játszik, meg is látszik. Sima vendéggyőzelem várható így. Tipp: 0-3

DVTK II. – Ceglédi VSE

A Cegléd komolyan veszi, hogy vissza akar kerülni az NB2-be, most Miskolcon ehhez hozzá tehet három pontot. Tipp: 0-2

Gyöngyösi AK – ESMTK

Egyik csapat sem állt össze még, kérdés hogy melyikük tesz egy lépést előre. A Liza mindig nehéz találkozót játszott Gyöngyösön, most is így lesz. Tipp: 2-2

Füzesgyarmati SK – Eger SE

Otthon játszik Füzesgyarmat, ez elég lehet, hogy meg is verje az Egert, de iszonyúan nehéz lesz. Egygólos meccsen nyer a Gyarmat. Tipp: 1-0