Esélylatolgatás. NB III Keleti csoport, 2019/2020. 14. forduló

Riporter kerestetik! Körkapcsolás NB3-as mérkőzésekről.  Csatlakozz Te is! Ha kint vagy egy meccsen és van internetes eszközöd, vagy bárhonnan információval rendelkezel, akkor írd meg a Facebook csoportba, hogy miként áll a mérkőzés (hányadik perc és mennyi az állás), feltölthetsz fényképet és videót is! Mérkőzésbeszámolót, valamint interjút is szívesen fogadunk!

Privigyei András mondta el véleményét a forduló mérkőzéseivel kapcsolatban: A futball szeretete végig kíséri életét. Fiatalabb korában amatőr szinten űzte, aztán később mint futball apuka utazta át az országot fia csapataival. Sok mérkőzést izgult végig, azt reméli valami talán ragadt rá a játék rejtelmeiből.

2019.11.10. (vasárnap) 13:30 óra

CEGLÉDI VSE – FC HATVAN

A Cegléd általában hozza a hazai meccseit, most is esélyes a Hatvan ellenében a három pontra. Tipp: 2-0

JÁSZBERÉNYI FC – ESMTK

Mindig rangadó a két csapat találkozója, így van most is. A formák alapján nem tudok győztesre fogadni, bár minden lehet, de a döntetlen a legvalószínűbb. Tipp: 2-2

TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS – EGER SE

Az Újváros otthon többnyire nyer, míg az Eger idegenben eddig nem tudott, most sem valószínű. Ezért a Tiszaújváros az esélyes. Tipp: 2-1

BALASSAGYARMATI SE – FÜZESGYARMATI SK

A BSE hazai pályán sok döntetlent játszik, azonban a vendég Füzesgyarmat nem hiszem, hogy pontot veszít. Tipp: 0-2

SÉNYŐ-CARNIFEX FC – GYÖNGYÖSI AK

A vendégek DEAC elleni sikere mondjuk ki hogy meglepő volt. A Sényő szoros meccsen vesztett Gyarmaton, otthon viszont ritkán botlanak. Tipp: 2-1

DEBRECENI EAC – DVTK II.

A táblázat alapján simán Debrecenben marad a három pont, ki kell javítaniuk a gyöngyösi buktát. Tipp: 3-0

ÓZDI KOHÁSZ SC – DEBRECENI VSC II.

A kis Lokinak kéne a három pont, mert nincs jó helyzetben. A hazaiak öt döntetlent hoztak össze pályaválasztóként, meg lehet a hatodik is. Tipp: 1-1

TÁLLYA KSE – PUTNOK FC

Két formába lendült gárda mérkőzése igazán élvezetes kilencven percet ígér. Nehéz megjósolni az eredményt, így óvatosan döntetlenre tippelnék. Tipp: 2-2