Esélylatolgatás. NB III Keleti csoport, 2018/2019. 30. forduló

Riporter kerestetik! Körkapcsolás NB3-as mérkőzésekről.  Csatlakozz Te is! Ha kint vagy egy meccsen és van internetes eszközöd, vagy bárhonnan információval rendelkezel, akkor írd meg a Facebook csoportba, hogy miként áll a mérkőzés (hányadik perc és mennyi az állás), feltölthetsz fényképet és videót is! Mérkőzésbeszámolót, valamint interjút is szívesen fogadunk!

Privigyei András mondta el véleményét a forduló mérkőzéseivel kapcsolatban: A futball szeretete végig kíséri életét. Fiatalabb korában amatőr szinten űzte, aztán később mint futball apuka utazta át az országot fia csapataival. Sok mérkőzést izgult végig, azt reméli valami talán ragadt rá a játék rejtelmeiből.

2019.06.02. (vasárnap) 17:30 óra

ESMTK – Cigánd SE

A Lizának győznie kell, mert még a harmadik hely is veszélyben lehet. A Cigánd már kiesett, kérdés mennyire pörögnek fel erre a mérkőzésre. Tipp: 3-0

Gyöngyösi AK – Nyírbátori FC

A formájuk alapján az egy pont talán mindkét gárdának megfelelő lehet. Tipp: 1-1

Füzesgyarmati SK – Termálfürdő Tiszaújváros

A Gyarmat ott tart, hogy akár dobogós is lehet. Kirobbanó formában vannak, bár az Újváros is jó teljesítményt nyújt. Szoros, jó meccsen nyer a hazai csapat Tipp: 2-1

Eger SE – Putnok FC

Idegenben jobban szerepel a Putnok, így a döntetlenre esélyes lehet Egerben. Tipp: 0-0

Debreceni EAC – Salgótarjáni BTC

A Tarjánnak a három pont megszerzése élet halál kérdése, de nem valószínű, hogy elég lesz az NB3-as tagsághoz. Tipp: 0-1

Szolnoki MÁV FC – Sajóbábony VSE

A bajnoki cím kapujában a Szolnok és be is lépnek rajta még az is lehet, hogy gálázva. Tipp: 3-0

DVTK II. – Tállya KSE

A Tállya öt vereség után még reménykedhet, hogy bennmarad, de ez csak elmélet, talán most megszakad a rossz sorozat. Tipp: 1-2

Sényő-Carnifex FC – Jászberényi FC

Csak a vendégek számára van tét, mondhatjuk, hogy a forduló rangadóján. Nagyon nehéz Sényőn nyerni, de most a Berénynek nagyon kell a három pont. Tipp: 2-3