Eredmények NB III Keleti csoport, 2018/2019. 9. forduló

• A vasárnapi matinén egy pontot szerzett idegenben a Sényő, és még mindig vezeti a tabellát.
  • Fordulatos meccsen, végül nem bírt egymással a Cigánd és a Gyöngyös.
  • Szabó Ádám góljával rangadót nyert a Liza, és pontszámban beérte a Sényőt.
  • 0-2-ről fordított az Eger ellen a Diósgyőr. A győztes gól a 92. percben esett.
  • Simon Attila vezérletével (mesterhármast szerzett), kiütötte a Szolnok a Debreceni EAC együttesét.
  • 25 perc alatt 5 találatot ért el Salgótarjánban a Tiszaújváros. 0-6 lett a végeredmény. Kertész Tamás három gólt lőtt.
  • 4 vereség után, nyerni tudott a Sajóbábony.
  • Magabiztosan hozta a meccset a Jászberény a Putnok ellen, és ott van az élbolyban.

Jászberényi FC – Putnok FC 4-0

Riporter kerestetik! Körkapcsolás NB3-as mérkőzésekről. Csatlakozz Te is! Ha kint vagy egy meccsen és van internetes eszközöd, vagy bárhonnan információval rendelkezel, akkor írd meg a Facebook csoportba, hogy miként áll a mérkőzés (hányadik perc és mennyi az állás), feltölthetsz fényképet és videót is!  Eredménykövetés, NB 3 Facebook csoport /kattints!/