16 6 4 6 29-23 22

Otthon: 8 4 3 1 16-9 15
Vendég: 8 2 1 5 13-14 7

Előző bajnokságban remek tavaszi teljesítménnyel a 4. helyet szerezték meg.
A nyári szünetben hét új játékos érkezett a csapathoz. Hárman a rajt előtt távoztak.
Egerben kezdték a szezont, az újonc csapattól vereséget szenvedtek (1-2).

Hazai pályán a DEAC ellen debütáltak, döntetlennel (2-2).
A 3. fordulóban Szolnokra látogattak és vereséget szenvedtek (1-3).
Első győzelmüket a DVTK II. ellen szerezték hazai környezetben (4-1). Az ESMTK vendégeként újabb vereséget szenvedtek (0-1).
A Cigánd gárdáját otthonukban legyőzték (2-1), Ibrányban pontot raboltak a Tállya ellen (1-1).
A 8. fordulóban gólgazdag mérkőzésen győzelem az újonc Sajóbábony ellen (5-2) Tiszaújvárosban.
A szintén újonc SBTC-t Salgótarjánban kiütötték (6-0).
A jó sorozat megszakadt, a Putnok elvitte mindhárom pontot (1-2) és a Jászberény otthonából is vereséggel távoztak (2-4).
Nyírbátorban javítottak (1-0), a Sényővel hazai pályán döntetlenre végeztek (1-1).
Az őszi hajrában Gyöngyösön nem sikerült pontot szerezniük (1-3), a Füzesgyarmat ellen is csak döntetlenre futotta otthonukban (0-0).
A tavaszról előrehozott fordulóban visszavágtak az Egernek, így győzelemmel bucsúztak (1-0) közönségüktől.
A házi gólkirály Nagy Dávid lett 9 góllal.
Nagyon hullámzó őszi szezont zárt Gerliczki Máté vezetőedző együttese. A bajnokság elején beragadtak, később javítottak, produkáltak egy négy mérkőzéses veretlenségi szériát.
Tartósan jó formát ezután nem tudtak hozni. Az ősz második felében váltakozó sikerrel jártak. A 4-8. helyet célozták meg a bajnokság végére. A negyedik helytől nyolc pontra vannak, ami nem kevés, de bíznak ismét egy jó tavaszi szériában.
Ehhez mindenképpen kiegyensúlyozottabban kell szerepelniük és pontokat szerezniük az előttük állóktól. A 8. hely megszerzése kézzelfogható közelségben van.