Fotó: Facebook/Sényő-Carnifex FC

6. Sényő-Carnifex FC 16 7 5 4 29-22 26

Otthon :8 4 2 2 16-11 14
Vendég: 8 3 3 2 13-11 12

Sokakat meglepett a sényőiek jó szereplése az NB3 Keleti csoportjában. Volt olyan időszak amikor az újonc együttes az első helyen állt a tabellán.

Az első fordulóban, Gyöngyösön magabiztos győzelmet arattak (1-3).

A Füzesgyarmat ellen játszották első hazai meccsüket, és nem sok hiányzott, hogy sikerüljön megnyerniük a meccset, de a vendégek a 83. percben egyenlítettek (1-1).

Második idegenbeli mérkőzésükön, Egerben is 3 gólt lőttek (2-3). A negyedik fordulóban a Debreceni EAC együttesét fogadták, és Marics Gábor duplájával az övék lett a győzelem. Ekkor a második helyen álltak, azonos pontszámmal a Jászberénnyel, és az ESMTK-val.

Szolnok volt a következő úticél, és bár a sényői labdarúgók szerezték meg a vezetést, sima vereség lett a vége (4-1).

Hazai pályán javítani tudtak a DVTK tartalékjai ellen (2-0), majd nagy meglepetésre magabiztosan nyertek Pesterzsébeten, az ESMTK ellen (0-3).

A Cigándot fogadták a következő hazai mérkőzésen, és ezúttal is sikerrel jártak (2-0), így átvették a vezetést a tabellán.

Fabu Márton góljával vezetést szereztek Tállyán, de végül meg kellett elégedniük a döntetlennel (1-1).

A Sajóbábonyt még sikerült otthon legyőzniük (2-1), de ebben az évben ez volt az utolsó győzelmük.

Salgótarjánban döntetlent értek el (1-1), majd a Putnok ellen elszenvedték első hazai vereségüket (2-3).

Ezt követően kétszer is 1-1-es döntetlent játszottak, előbb Tiszaújvárosban, majd Sényőn a Nyírbátor ellen.

Az őszi utolsó fordulóban több mint 1 félidőt emberhátrányban játszva vereséget szenvedtek Jászberényben (1-0).

Gólparádét, 9 gólt hozott a tavaszról előrehozott sényői mérkőzés, de nem olyan eloszlásban, ahogy a sényőiek szerették volna, hiszen legyőzte őket a Gyöngyös (4-5).

A nyolcgólos Kapacina Kevin a Sényő legjobb góllövője.