Pénzügyőr parádé a Gyula ellen (Két gól videófelvétele és interjúk)

A fényképre kattintva elérhető a többi kép!

2017.04.22. (szombat) 16:00 óra

Pénzügyőr SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC 5-1 (2-1)

Pasaréti út, 100 néző. Vezette: Szalai

Pénzügyőr SE: Hajdu 5 – Szigeti 7 (Horváth), Luczek 8 (Nagy), Bíró 7, Varga-Sebestyén 7 – Szabó 6, Karvalics 6 – Turi 7, Sztrunga 8, Feil 9 – Laurinyecz 6 (Rabatin Szabolcs)

Várfürdő-Gyulai Termál FC: Krnács –  Bogdán, Lipták (Erdős), Nagy, Zámbori, Pilán, Szántó, Gábor, Máruska (Styecz), Sipos, Hrabovszki (Burai)

6. perc: Laurinyecz bedobás után csúsztatott a védők mögé, Feil Máté érkezett rá és 8 méterről a kapu jobb oldalába lőtt 1:0

17. perc: Turit buktatták a 16-oson belül  a büntetőt Luczek a kapu jobb oldalába lőtte 2:0

39. perc: Sipos szögletből  – a kavargó szél segítségével – jobb lábbal tekerte a labdát a bal felső sarokba 2:1

50. perc: Feil Máté lövését még védte a kapus, de a kipattanót Sztrunga szinte az alapvonalról terelte a kapu közepébe 3:1

52. perc: Turit állították meg a 16-oson belül ismét szabálytalanul, a büntetőt ezúttal Feil Máté értékesítette, a kapu bal oldalába lőtt. 4:1

67. perc: Rabatin Szabolcs ellen szabálytalankodtak, a játékvezető piros lapot mutatott fel Erdős Márknak.

76. perc:  Szigeti labdájával Feil Máté ezúttal középen ugrott ki a védők közül, a kapuson is túl jutva az üres kapu előterébe vezette a labdát és a hálóba bombázott 5:1

Vatai Attila: Először gyulai sportbarátainknak szeretnék sok sikert kívánni a továbbiakban, az első félidőben több korszerű futball elemet is felvonultattak, kívánom érjék el céljaikat.

Saját csapatomról annyit, hogy kiváló mentalitás mellett a mezőnyben éretten és okosan futballoztak, az ellenfél védő harmadában pedig végig kapura veszélyesen és ötletesen, ezzel szép futballdélutánt szerezve a bennünket támogatóknak. Gratulálok a gárdának!