Hat mérkőzés után feltámadt a Fradi és gyönyörű gólokkal verte a Pénzügyőrt

2017.04.02. (vasárnap) 11:00 óra

Ferencváros II – Pénzügyőr SE 3-1 (1-0)

Népliget, 200 néző. Vezette: Móri

Ferencvárosi TC II.: Holczer – Kárász, Szántó (Patik), Adamcsek, Derekas, Kovács, Szpirulisz, Szabó, Gera D., Novák (Pergel), Lakatos (Takács)

Pénzügyőr SE: Hajdu 5 – Szigeti 4, (Kovács 5), Buzás 5, Bíró 5, Luczek 4 – Sztrunga 5, Szabó 4, Karvalics 5, Hetesi 4( Varga – Sebestyén 5)  – Feil 4, Nagy 5 ( Bakó)

35. perc: Novák 23 méterről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba 1-0

47.Perc: Szöglet után Kárász 10 méterről bólintott a kapu közepébe 2-0

67. perc: Luczek jobb oldali beadását Nagy szép mozdulattal csúsztatta a jobb sarokba 2-1

90. perc: Adamcsek 20 méterről lőtt nagy gólt a kapu bal oldalába 3-1

Vatai Attila: Nem tudtuk megismételni az elmúlt hetek szervezett játékát, a hazaiak szétszedték a védekezésünket, gyorsabbak, pontosabbak és agresszívabbak voltak. A második félidőben a szépítés után felcsillant valami, küzdöttünk az egyenlítésért de csak lehetőségig jutottunk, az utolsó perc pedig eldöntött mindent.