Felkészülési mérkőzések, 2020/2021 tél


Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekszünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.


2021.01.09. (szombat)

10:00 Mezőkövesd – Sajóbábony VSE 12-0

11:00 Kispest Honvéd FC – ETO FC Győr 1-0

11:00 Gyirmót – Újpest 1-2

13:00 Kaposvári Rákóczi – ZTE 1-3

13:30 PMFC – Paksi FC 1-3

14:00 DVTK – DVSC 0-1

Soroksár – Dorog 1-0

Szentlőrinc – Paksi FC 0-2

Nyíregyháza Spartacus – Kolorcity Kazincbarcika 0-0


2021.01.10. (vasárnap)

13:00 THSE – Jánoshalmi FC 3-0


2021.01.13. (szerda)

10:00 MTK – Vasas (ELMARADT)

12:00 Nyíregyháza – Paksi FC 4-3

13:00 Mezőkövesd – Dorogi FC 4-0

13:00 ZTE – BFC Siófok 0-0

14:00 Budaörs – Paksi FC (Telki) 0-8

14:00 Újpest – ETO FC Győr 0-3

14:00 Kazincbarcika – Kisvárda 0-2

15:00 Puskás Akadémia – Csákvár 1-1

Ajka – Szolnok 1-0


2021.01.16. (szombat)

11:00 Gyirmót – ZTE

11:00 Szekszárdi UFC – Lovászhetényi FC

11:00 Nyirbátor – Sényő

11:00 Perutz FC Pápa – Győri DAC

11:00 Majosi SE – PTE-PEAC (Bonyhád)

11:00 Békéscsaba – KTE HUFBAU

11:00 Újpest II. – Pénzügyőr SE

11:45 Király SC – VLS Veszprém

13:00 Hódmezővásárhelyi FC – Csomád

13:00 Soroksár – PMFC

13:00 Újpest vegyes – Jászberényi FC

14:00 Jánoshalmi FC – Monori SE

14:00 Vasas – Paks /ELMARAD/

16:00 ZTE FC – Szentlőrinc SE

16:30 Puskás Akadémia – Szombathelyi Haladás


2021.01.20. (szerda)

14:40 Nyírgyulaj – Sényő

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Szentesi Kinizsi

18:30 Bicskei TC – Főnix FC

Szekszárdi UFC – Pécsi MFC 

Jászberényi FC – Sajóbábony


2021.01.23. (szombat)

11:00 Siófok – FC Nagykanizsa

11:00 Szekszárdi UFC – Bátaszék SE

11:00 ESMTK – FC Hatvan

11:00 Tiszafüredi VSE – Hajdúszoboszló

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – MTK U19

12:00 Jánoshalmi FC – Hódmezővásárhelyi FC

13:00 Nyíregyháza – Tiszakécske

13:00 Credobus Mosonmagyaróvár – SFAC 1900 SE

14:00 FTC II. – Sényő

KTE HUFBAU – Szolnok

Budakalász – Vác FC

Jászberényi FC – Tiszaújváros

Érdi VSE – VSK Tököl

MOL Fehérvár II. – VLS Veszprém


2021.01.27. (szerda)

11:00 Szombathelyi Haladás – Credobus Mosonmagyaróvár

18:00 FC Hatvan – Energia SC Gyöngyös

18:00 Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC

18:00 Bicskei TC – REAC

18:00 VLS Veszprém – Úrkút

Tiszafüredi VSE – Balmazújváros

Jászberényi FC – Jászárokszállás

Lipót – Komarno/Komárom

Eger SE – Balassagyarmati VSE

Vasas U19 – BKV Előre


2021.01.28. (csütörtök)

20:00 Sajóbábony – Sényő


2021.01.30. (szombat)

11:00 KTE HUFBAU – Tiszakécske

11:00 Szekszárdi UFC – Paksi FC II.

11:00 Iváncsa KSE – Dunaharaszti MTK

11:00 III. KER TVE – ESMTK (Telki)

11:00 Hódmezővásárhelyi FC – Füzesgyarmati SK

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – SZA-BI Qualit Ménfőcsanak

11:00 Veresegyház VSK – Vác FC

11:00 Dabas-Gyón FC – Bicskei TC

11:00 Érdi VSE – Ceglédi VSE

11:00 VLS Veszprém – Csorna

11:00 Ikarus BSE – BKV Előre

13:00 FC Hatvan – THSE Szabadkikötő

14:00 Tatabányai SC – SFAC 1900 SE

14:00 Gesztely – Sényő

FC Kochfidisch – FC Nagykanizsa (Szombathely)

Tiszafüredi VSE – Putnok FC

Jászberényi FC – Monor

Lipót – MTK U19

PVSK – HR-Rent Kozármisleny

Hármas torna: Kisvárda II., DVSC U19, Hajdúszoboszló részvételével


2021.01.31. (vasárnap)

16:00: FTC Filakovo – Vác FC (Balassagyarmat)


2021.02.03. (szerda)

14:30 Ceglédi VSE – Vác FC

17:30 Füzesgyarmati SK – Körösladány MSK

18:00 FC Nagykanizsa – Szepetnek SE

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Szarvas FC

KTE HUFBAU – Kiskörös

Jászberényi FC – Tiszafüredi VSE

Tiszavasvári – Sényő

HR-Rent Kozármisleny – Mohácsi TE 1888

Honvéd II. – BKV Előre


2021.02.04. (csütörtök)

18:00 Tihany – VLS Veszprém


2021.02.05. (péntek)

18:00 FC Hatvan – Iváncsa KSE

Credobus Mosonmagyaróvár – Tatabányai SC


2021.02.06. (szombat)

10:00 Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre II.

10:00 Érdi VSE – KTE HUFBAU

11:00 Tiszakécske – Dabas-Gyón FC

11:00 FC Nagykanizsa – Kozármisleny FC

11:00 Bicskei TC – ESMTK

11:00 Hódmezővásárhelyi FC – Tiszasziget SE

11:00 BVSC – Vác FC

11:00 RKSK – BKV Előre

14:00 Balassagyarmati VSE – Körösladány MSK

Tiszafüredi VSE – Sajóbábony

 Jászberényi FC – Gyöngyösi Energia

DVTK II. – Sényő

DAC Nádorváros – Lipót


2021.02.07. (vasárnap)

11:00 Szekszárdi UFC – Majosi SE


2021.02.10. (szerda)

11:00 Szekszárdi UFC – Gerjeni SK

12:00 FTC II. – Tiszakécske

16:00 Iváncsa KSE – BKV Előre

17:00 FC Hatvan – Vác FC

18:00 Nagyatádi FC – FC Nagykanizsa

18:00 FC Hatvan – Vác

18:00 Békéscsabai Előre II – Körösladány MSK

18:00 Bicskei TC – MTK U19

Jászberényi FC – Taksony

HR-Rent Kozármisleny – Lovászhetényi FC


2021.02.12. (péntek)

Lipót – Pannonhalma


2021.02.13. (szombat)

10:00 MOL Fehérvár II. – Iváncsa KSE

10:00 Körösladány MSK – Füzesgyarmati SK

10:00 Hódmezővásárhelyi FC – Békéscsaba 1912 Előre II.

10:00 FTC II. – BKV Előre

11:00 Tiszakécske – Hatvan

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – SC Sopron

11:00 Bicskei TC – FC Dabas

11:00 Újpest II – Vác FC

11:30 ESMTK – Sényő-Carnifex FC

KTE HUFBAU – Szegedi VSE

ZTE II. – FC Nagykanizsa

Szeghalom – Körösladány MSK

Tiszafüredi VSE – DVSC II.

Honvéd U19 – Jászberényi FC

Érdi VSE – HR RENT Kozármisleny

Lipót – Kapuvár

Dunaújváros – VLS Veszprém


2021.02.14. (vasárnap)

11:00 UTE – Vác FC

Balatonfüredi FC – Szekszárdi UFC


2021.02.17. (szerda)

17:00 VLS Veszprém – Iváncsa KSE

17:30 Tiszafüred VSE – Körösladány MSK

18:00 Szentesi Kinizsi – Hódmezővásárhelyi FC

Dabas Gyón FC – Jászberényi FC

ETO Akadémia – Lipót


2021.02.20. (szombat)

10:00 Iváncsa KSE – Majosi SE

11:00 FC Nagykanizsa – Balatonlelle

11:00 FC Hatvan – Dabas-Gyón FC

11:00 ESMTK – Jászberényi FC

11:00 Bicskei TC – Tatabánya SC

13:00 Makó FC – Körösladány MSK

Credobus Mosonmagyaróvár – Bős (Szlovákia)

III. KER. TVE – KTE HUFBAU

Tiszafüredi VSE – Mezőkövesd II.

Lipót – Nádszeg

MOL Fehérvár II. – VLS Veszprém

UTE II. – BKV Előre


2021.02.21. (vasárnap)

13:00 Tiszakécskei LC – Vác FC

13:00 Hódmezővásárhelyi FC – Szegedi VSE

14:00 Füzesgyarmati SK – Kisvárda Master Good II.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Szekszárdi UFC

DVSC II. – Sényő

Be the first to comment

Leave a Reply