Felkészülési mérkőzések, 2020/2021 nyár


Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekszünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.


2020.05.16. (szombat)

BVSC – RKSK 1-2


2020.05.22. (péntek)

BVSC – III. ker. TVE 3-2


2020.05.23. (szombat)

11:00 Ceglédi VSE – Hajdúszoboszlói SE 2-2

RKSK – Testvériség SE 6-0

Sényő-Carnifex FC – Újfehértó SE 6-1


2020.05.27. (szerda)

III. KER. TVE – Budafok II. 3-6


2020.05.28. (csütörtök)

17:30 Nyíregyháza Spartacus – Hajduszoboszlói SE 5-0


2020.05.29. (péntek)

15:00 Salgótarjáni BTC – Vác FC 2-1

III. KER. TVE – Budaörs 4-3

BVSC – Budaörs 1-1


2020.05.30. (szombat)

11:00 Sényő-Carnifex SE – Hajdúszoboszlói SE 5-0


2020.06.03. (szerda)

Sényő-Carnifex SE – Kisvárda II. 2–0 


2020.06.06. (szombat)

11:00 Cigánd SE – Hajdúszoboszlói SE 3-4


2020.06.19. (péntek)

18:30 Credobus Mosonmagyaróvár – Jánossomorja 5-1


2020.06.24. (szerda)

18:00 Salgótarjáni BTC – Karancslapujtő KSE 2-0


2020.06.26. (péntek)

Majos – Lovászhetény 4-0


2020.06.27. (szombat)

10:00 Salgótarjáni BTC – TJD Pribelce 4-0

11:00 Vasas FC – Credobus Mosonmagyaróvár 3-2

11:00 PMFC – Majos 4-0

11:00 Ajka – Balatonfüred 6-0

Tiszaújváros – Felsőzsolca 2-2

BVSC – Budaörs 1-3


2020.07.01. (szerda)

16:00 Credobus Mosonmagyaróvár – MOL Fehérvár FC II. 1-1

17:00 Siófok – Balassagyarmat 1-1

17:30 Salgótarján – Taksony 2-1

17:30 Jászberény – Kecskemét 2-3

18:30 Hegykő – Lipót 0-3

20:30 Pápai Perutz FC – Majosi SE 3-0


2020.07.02. (csütörtök)

18:00 Gyöngyös – Eger 2-2


2020.07.03. (péntek)

18:00 Iváncsa – Balatonfüred 3-2

18:00 Békéscsaba – Szegedi VSE 2-1

Gyirmót – Monor 4-2


2020.07.04. (szombat)

10:00 Tiszafüred – Jászberény 4-3

10:00 Dabas – Taksony 2-1

10:00 Siófok – Kozármisleny 1-0

10:00 Sényő – Cigánd 11-0

10:00 BVSC – Hódmezővásárhely 0-0

10:30 Tiszaújváros – DEAC 1-2

10:30 Szeged – Tiszakécske /ELMARAD/

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Pápai Perutz FC 5-0

11:00 Felsőzsolca – Sajóbábony 5-2

11:00 Cegléd – Érd 3-1

11:00 ESMTK – III. KER. TVE 0-0

11:00 Kecskemét – FTC II. 3-1

11:00 Putnok – Kazincbarcika 0-6

11:00 Szentlőrinc – Majos 2-3

11:00 Győri ETO – Lipót 2-1

11:00 Dabas-Gyón – Budaörs 2-5

11:00 Tállya – Debreceni VSC II. 1-4

11:30 Budafok – PMFC (Helyszín: Halásztelek) 2-0

13:00 FK Železiarne Podbrezová (szlovák II. liga) – Salgótarjáni BTC 10-0

18:00 Gyomaendrőd – Füzesgyarmat 0-10


2020.07.07. (kedd)

18:00 Tiszasziget – Szegedi VSE


2020.07.08. (szerda)

10:00 BVSC – BKV Előre 2-2

13:00 III. KER. TVE – Szentlőrinc 3-0

17:00 Kisvárda II. – Hajdúszoboszlói SE 2-0

17:00 Kozármisleny – Nagykanizsa 2-3

17:00 Budafok – Gyirmót (Lipót) 1-1

17:00 Kozármisleny – Nagykanizsa 2-3

BFC Siófok – Szombathelyi Haladás 1-2
Szombathelyi Haladás – PMFC 2-0
BFC Siófok – PMFC 2-2

17:30 Gyöngyös – Vác

17:30 FC Ajka – SC Sopron 5-1

18:00 Vidi II. – Iváncsa 1-1

18:00 ESMTK – Soroksár 0-2

18:00 Eger – Tiszafüredi VSE 4-0

18:00 Tállya – Tiszaújváros 2-5

18:00 Hatvan – Jászberény 1-3

18:00 Tatabánya – Csákvár 0-6

18:00 Ibrány – Sényő 1-9

18:00 Putnok – Felsőzsolca 5-5

18:00 Gázgyár – Budaörs 0-7

18:00 Nyíregyháza – BVSC 0-1

18:30 MSK Novohrad Lucenec (Losonc) – Sajóbábony 4-1

19:00 Cegléd – Gárdony 2-2

19:00 Ménfőcsanak – Abda

FTC II. – Bonyhád 6-1


2020.07.09. (csütörtök)

Mórahalom – Szegedi VSE


2020.07.10. (péntek)

18:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Lipót

18:30 Bicskei TC – FC Esztergom


2020.07.11. (szombat)

10:00 BKV Előre – REAC

10:00 Tállya – Sényő

10:00 Érd – Kerekegyháza

10:30 Körösladány – Füzesgyarmat

10:30 Jászárokszállás – Jászberény

10:30 Újpest II. – Tiszakécske

10:30 Szeged-Csanád Grosics – Kecskemét

11:00 Balassagyarmat – Taksony

11:00 Cegléd – Iváncsa

11:00 Nagykáta – Vác

11:00 Szekszárd – Majos

11:00 FTC II. – III. KER. TVE

11:00 Jánoshalma – Dabas

11:00 Tatabánya – Veszprém

11:00 FK Lucenec/Losonc – Gyöngyös

11:00 Szentlőrinc – Nagykanizsa

11:00 Eger – Budaörs

11:00 Puskás II. – Somorja (Szlovákia II. oszt)

11:00 Honvéd II. – Siófok

13:00 Pápa – Kaposvár

16:30 ESMTK – SC Sopron

Cigánd – Tiszaújváros

Mezőkövesd – Tiszafüred

PMFC – Paksi FC

Kozármisleny – Pécsvárad

Dunaújváros – MOL Fehérvár FC II. (Pálhalma)


2020.07.13. (hétfő)

18:30 Bicskei TC – BVSC Zugló


2020.07.14. (kedd)

11:00 Hármas torna a MOL Fehérvár FC, a Tatabánya és a PMFC részvételével


2020.07.15. (szerda)

10:00 Cegléd – Dabas-Gyón

11:00 Jászberény – Taksony

11:00 Budaörs – Vác

17:00 Veszprém – Iváncsa

17:00 Nyíregyháza – Tállya

17:00 Kazincbarcika – Tiszakécske

17:30 Ajka – Pápa

18:00 Tiszafüred – Hajdúszoboszlói SE

18:00 ESMTK – RKSK

18:00 FTC II – Gyöngyös

18:00 Makó – Szegedi VSE

18:00 SC Sopron – Kapuvár SE

18:00 Haladás – Ménfőcsanak

18:00 BVSC – Pénzügyőr SE

19:00 Szekszárd – Gárdony

Újfehértó – Sényő

Újpest II. – Kecskemét

MTK – III. KER. TVE

Kozármisleny – Majos

Békéscsaba – Füzesgyarmat


2020.07.17. (péntek)

18:00 Jászberény – Szegedi VSE

18:00 Tatabánya – MOL Fehérvár FC II.


2020.07.18. (szombat)

9:00 Dabas – Szegedi VSE

10:00 Bicskei TC – Taksony SE GP Solar

10:00 BKV – Iváncsa

10:00 Miskolci VSC – Sajóbábony

10:00 Tiszakécske – Szolnok

10:00 Mezőkövesd II. – Tállya

10:30 Gödöllő – Gyöngyös

11:00 III. KER. TVE – Budaörs

11:00 Pápa – Celldömölk

11:00 Dunaújváros – Veszprém (Pálhalma)

11:00 Dabas-Gyón – Vác

11:00 Honvéd II. – Újpest

17:00 Szekszárd – Jánoshalma

18:00 ESK Ménfőcsanak – SC Sopron

Kazincbarcika – Sényő

Credobus Mosonmagyaróvár – Szombathelyi Haladás

Kecskemét – Körösladány

Tiszaújváros – DVTK II.

Tiszafüred – Hatvan

Cegléd – Monor

Érd – Balassagyarmat

PMFC – Kozármisleny

Szarvas – Jászberény

Füzesgyarmat – Váradszentmárton II. (Románia IV. oszt.)


2020.07.19. (vasárnap) 17:00

Dorog – ESMTK


2020.07.21. (kedd)

17:00 Körösladány MSK – Jászberényi FC

17:00 Vác – Komárom

18:00 Gesztelyi FC – Sajóbábony


2020.07.22. (szerda)

17:00 Tállya – DVTK II.

17:30 Füzesgyarmat – Békéscsaba II.

18:00 Hajdúszoboszlói SE – Kisvárda II.

18:00 Szekszárd – Bonyhád

18:00 ESMTK – Kecskemét

18:00 FCM Traiskirchen – SC Sopron

18:00 Gyöngyös – Tiszafüred

18:00 Szentes – Szegedi VSE

18:00 Algyő – Tiszakécske

18:30 Bácsa – Ménfőcsanak

19:00 Bicskei TC – Gárdonyi VSC

Taksony – Budaörs

BKV Előre – RKSK

Dunaújváros – Szeged-Grosics (Dunaújváros)


2020.07.23. (csütörtök)

18:00 Mór – Veszprém

18:00 Komárom – Tatabánya


2020.07.24. (péntek)

19:00 Maroshegy – Iváncsa


2020.07.25. (szombat)

10:00 Bicskei TC – Dabas-Gyón FC

10:00 DVTK II. – Sajóbábony

10:00 Újpest II. – BKV Előre

10:00 Algyő – Szegedi VSE

10:00 Putnok – Tállya

11:00 Eger – III. KER. TVE

11:00 Gyöngyös – Gödöllő

11:00 SC Sopron – Lipóti Pékség SE

13:00 Honvéd II. – Kaposvár

16:00 Gyirmót – Ménfőcsanak (Bágyogszovát)

Monor – ESMTK

Eger – III. KER. TVE

Nyíregyháza – Sényő (a helyszín és az időpont még bizonytalan)

Somorja (Szlovákia II. oszt.) – Credobus Mosonmagyaróvár (Dunaszerdahely)

Körösladány – Váradszentmárton (Románia 3. oszt.)

Tiszaújváros – Kazincbarcika

Tiszafüred – Lőrinci

BVSC – Érd

PMFC – NK BSK Bijelo Brdo (horvát 2. osztály)

Jászberény – Törökszentmiklós

Harta – Dunaújváros


2020.07.26. (vasárnap)

10:00 MOL Fehérvár II. – Veszprém

11:00 Vác – Salgótarján

14:00 Cegléd – Szabadszállás

17:00 FTC II. – Szekszárd (Népligeti Sportcentrum)

19:00 Vasas – Balatonfüred

Kecskemét – Szolnok

Tiszakécske – Dabas

Füzesgyarmat – Váradszentmárton (Románia III. oszt.)


2020.07.29. (szerda)

17:30 Nagykáta – Gyöngyös

BKV Előre – Budaörs


2020.08.01. (szombat) ??? Amennyiben a bajnokság már ezen a hétvégén kezdődik, akkor elmaradnak

10:00 Bicskei TC – Főnix Baracska

10:00 Hatvan – Iváncsa

10:00 Tállya – Ibrány

11:00 Hajduszoboszlói SE – Sajóbábony

DVTK II. – Sényő

Érd – Monor


2020.08.02. (vasárnap)

14:00 Cegléd – Maglód

Tiszaújváros – Putnok???

NB3 1. forduló (a tervek szerint, de még nem véglegesített időpont,)


2020.08.09. (vasárnap)

Érd – Vác

Be the first to comment

Leave a Reply