Felkészülési mérkőzések, 2019. év nyár


Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekszünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.

Június 29. (szombat)

10:00 Budaörs – III. KER. TVE 3-0 (Grund FC Sporttelep, 1174 Táncsics M. út 50.)

10:00 MTK – Monor SE 3-0 (zárt kapus)

10:00 Dorogi FC – Komáromi VSE 2-1

18:00 Kecskeméti TE – Paksi FC 0-3


Július 03. (szerda)

11:00 Dunaújváros – Budaörs 0-4

17:00 Honvéd II. – Duna Aszfalt TLC 2-2

17:00 Kazincbarcika SC – Ózdi KSC 4-0

18:00 MTK – III. KER. TVE 5-1


Július 06. (szombat)

10:00 Füzesgyarmati SK – Gödöllői SK 8-0

10:00 Dabas – Monor SE 1-3

10:00 FC Tiszaújváros – DVTK II. 2-0

10:00 Ceglédi VSE – Duna Aszfalt TLC 0-1

10:00 Taksony – Budafok 0-1

10:30 FC Ajka – Mosonmagyaróvár 0-0

10:30 Érdi VSE – Kozármisleny FC 3-0

10:30 Nagykanizsa – Lendva 0-1 (szlovén 2. oszt.)

10:30 Komárom – Csorna 4-1

11:00 Dunaújváros – Siófok 2-2 (Pálhalma)

11:00 Békéscsaba – Jászberényi FC 2-1

11:00 Kecskeméti TE – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-1

11:00 Paks – PMFC 2-0

16:00 Hidasnémeti VSC – Putnok FC 1-3

17:00 Gyöngyösi AK – MOL Vidi FC II. 2-2

17:00 Eger SE – Balassagyarmati VSE 1-1

Dabas-Gyón – Tintahalak 4-2

RKSK – Balmazújváros 1-1


Július 09. (kedd)

18:00 Akasztó – Iváncsa KSE 1-4


Július 10. (szerda)

10:00 DVTK II. – Ózdi KSC 5-2

10:00 RKSK – III. KER TVE 0-4

18:00 Szeged-Grosics Akadémia – Füzesgyarmati SK 5-0

17:00 Honvéd MFA II. – BKV Előre 1-2 (Temesvár utca)

17:00 Soroksár – Kozármisleny FC 2-0

17:30 Gyöngyösi AK – Balassagyarmati VSE 1-0

17:30 Sényő – Ibrány 5-1

17:30 Fülek – Eger SE 2-1

18:00 ESMTK – Monor SE 1-4

18:00 MOL Fehérvár FC II. – Bicskei TC 0-4

18:00 FC Hatvan – Szolnok 0-2

18:00 Bijelo Brdo – Szentlőrinc SE 0-1

18:00 PMFC – Szekszárdi UFC 8-1

18:00 Jászberényi FC – Kecskeméti TE 1-2

Cegléd – Dunaharaszti 2-1

Credobus Mosonmagyaróvár – MOL Fehérvár FC II 1-1

Érdi VSE – Nimród FC 6-1 


Július 13. (szombat)

10:00 Dunaharaszti MTK – Kelen SC 0-2

10:00 Veszprém – Iváncsa 1-1

10:00 Szeged-Grosics Akadémia – Érdi VSE 2-3

10:00 REAC – BKV Előre 2-4

10:00 Honvéd MFA II. – III. KER. TVE 2-2

10:00 FC Hatvan – Monori SE 1-3

10:00 Komáromi VSE – Bicskei TC 2-1

10:30 Putnok FC – FC Tiszaújváros 0-0

10:00 BVSC – Jászberényi FC 0-2

10:00 Gesztely – Sényő 1-4

10:00 MTK Budapest – ESMTK 7-0

10:00 Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre II. 2-0

11:00 Gyirmót FC II – Pápai Perutz FC 1-5

11:00 Dorogi FC – Mosonmagyaróvár 1-1

11:00 Kecskeméti TE – Dabas-Gyón FC 0-1

11:00 Szolnoki MÁV FC – Dabas 3-1

14:00 Eger SE – Ózdi KSC 1-2 (félbeszakadt)

16:00 Szentlőrinc SE – Eszék II. 2-4

17:00 Komarno/Komárom – Ménfőcsanak 2-1

17:30 Losonc – Gyöngyösi AK 1-2

18:00 MOL Vidi II. – Szekszárdi UFC 2-0

18:00 Cibalia Vinkovci – PMFC 2-0

18:00 Csáktornya – FC Nagykanizsa 0-0

18:00 Lipót – Jánossomorja 5-1

18.00 NK Mladost Komet Prelog (horvát III. liga) – Hévíz /ELMARADT/

Kazincbarcika – DVTK II. 4-3

Kazincbarcika – Tállya 2-0

Balatonlelle – Dombóvár 5-0

Balassagyarmati VSE – FK Szlovákgyarmat 0-0


Július 16. (kedd)

17:00 Balassagyarmati VSE – Ózdi Kohász SC 2-1

MOL – Fehérvár II. – Szekszárdi UFC 2-0


Július 17. (szerda)

11:00 Komáromi VSE – ETO FC Győr 3-1 (Czibor Zoltán Sporttelep)

15:00 DVTK II. – Eger 2-3

17:00 Mosonmagyaróvár – Inter Bratislava 4-1 (Pozsony)

17:00 BKV Előre – Iváncsa KSE 1-2

17:00 Dunaharaszti MTK – Dunaújváros 0-1

17:00 FC Nagykanizsa – Szentlőrinc SE 0-0

17:00 Honvéd MFA – Ceglédi VSE 0-0

17:30 Füleki TC – Gyöngyösi AK 0-1

17:00 Békéscsaba 1912 Előre – Füzesgyarmati SK 2-2

18:00 ESMTK – Kecskeméti TE 1-2

18:00 FC Hatvan – BVSC 1-2

18:00 Szekszárdi UFC – Bonyhád VLC 5-1

18:00 Pápai Perutz FC – Sopron 2-3

18:00 FC Tiszaújváros – Tarpa 5-0

18:00 Dabas-Gyón – Monori SE 1-5

18:00 PMFC – Balatonlelle 4-0

18:00 Hajdúszoboszlói SE – Debreceni VSC II. 1-0

18:00 Nagyatád – Hévíz 0-3

18:30 THSE-Szabadkikötő – Vecsési FC 1-1

18:30 Lipót – Ménfőcsanak 1-4

18:30 Bicskei TC – Bodajk 4-1

MOL Fehérvár II. – Tatabánya 1-2

20:00 Vasas – RKSK 5-2


2019. július 18. (csütörtök)

17:00 Kazincbarcikai BSC – Sényő-Carnifex FC 5-0

Jászberény – Csákvár 4-3


Július 19. (péntek)

16:30 Putnok FC – Tállya KSE 3-2

17:00 BKV Előre – FTC U19 4-0

18:30 Putnok FC – Bánhorváti-KBSC 3-5

FTC – Kozármisleny 6-0



Július 20. (szombat)

10:00 REAC – Dabas-Gyón FC 1-0

10:00 Újpest II – Honvéd-MFA II. 2-3

10:00 Érdi VSE – Ceglédi VSE 5-2

10:00 Dunaharaszti MTK – Csepel FC 2-2

10:00 ESMTK – III. KER. TVE 0-0

10:00 FC Hatvan – THSE Szabadkikötő 3-2

10:00 Bicskei TC – Vajta 12-1

10:00 FC Tiszaújváros – Sényő 1-2

Eger SE – Lőrinci VSE 5-0

10:00 Balatonlelle – Veszprém 1-1

10:30 Dunaújváros – Ercsi 7-0

10:30 Tatabánya – Iváncsa 0-2

10:30 NK Cepin (horvát 3. oszt) – Szentlőrinc SE 0-1

11:00 BVSC – Gyöngyösi AK 1-0

11:00 Monor SE – Ménfőcsanak 3-1

11:00 Pápai Perutz FC – RKSK 3-2

11:00 PMFC – Puskás Akadémia II. 6-1

11:00 Vidi II – Csorna 5-1

11:00 Kecskeméti TE – Dorog 0-1

16:00 Szentlőrinc SE – Jánoshalmi FC 0-5

17:00 Ajka – Jászberényi FC 0-2

17:00 Gyirmót II. – Mosonmagyaróvár 2-2 (Bágyogszovát)

17:00 Sárisáp – Bicske 1-3

18:00 Taksony SE – Füzesgyarmati SK 1-2

18:00 Szekszárdi UFC – Pénzügyőr SE 6-2


Július 21. (vasárnap)

11:00 FC Dabas – BVSC 3-1

18:00 FC Nagykanizsa – Mladost Prelog 10-0


Július 24. (szerda)

10:30 Gyöngyösi AK – Mezőkövesd (A-B) 1-1

17:00 FC Ajka – Veszprém 0-1

17:00 BVSC – RKSK 3-2

17:00 Kazincbarcika – Ózdi KSC 2-0

17:30 Nagykanizsa – Csács-Nemesapáti 5-1

17:30 Losonc – Eger SE 1-6

18:00 Vác FC – ESMTK 2-3

18:00 Dunaharaszti MTK – FC Hatvan 2-1

18:00 Szekszárdi UFC – Tolna VFC 4-0

18:00 MOL Vidi FC II. – Iváncsa 2-2

18:00 Debrecen II. – Sényő 2-0

18:00 Dabas-Gyón FC – Csepel 2-0

18:00 Jászberényi FC – Dabas 1-1

18:00 Haladás – Sárvár 0-0

18:30 Nyúl – Lipót 2-6

18:30 THSE-Szabadkikötő – Bicskei TC 2-2

18:30 Mosonmagyaróvár – Récse 4-0 (szlovákiai)

18:45 Gyöngyösi AK – Lőrinci VSE 2-0

19:00 FC Ajka – Pápa 1-1

Balatonlelle -Balatoni Vasas 7-0


Július 25. (csütörtök)

17:00 Putnok FC – Kazincbarcikai BSC 0-1

17:00 Kecskeméti TE – Duna Aszfalt TLC 0-3

18:00 Várdaróc FC – Kozármisleny FC 1-4


Július 27. (szombat)

09:45 FC Hatvan – Dabas-Gyón FC 2-3

10:00 Bicskei TC – Iváncsa KSE 1-2

10:00 Balatonfüred – Lipót 1-5

10:00 UTE II. – BKV Előre 2-2

10:00 Győri ETO – VLS Veszprém 0-2

10:00 Fehérgyarmat – Sényő 2-7

10:00 Monori SE – Jászberényi FC 2-0

10:00 Pénzügyőr SE – RKSK 0-7 (Pasaréti út)

10:00 THSE Szabadkikötő – Vasas Kubala Akadémia U19 4-0

10:00 Vác – Taksony 2-1-nél félbeszakadt

11:00 ESMTK – Kelen SC 2-0

11:00 Dunaújváros – Harta 8-1 (Dunaújváros)

11:00 Mosonmagyaróvár – Admira II. 3-3 (osztrák)

11:00 Slaven Belupo “B” – FC Nagykanizsa 3-2

11:00 Kaposvári Rákóczi – Pápai Perutz FC 4-0

16:00 Ózdi KSC – MSK Rimaszombat 3-0

16:00 Debrecen II. – Tiszakécske /Elmaradt/

17:00 Komárom VSE – Gyöngyösi AK 2-1

17:00 Bijelo Brdo – Kozármisleny 0-0

18:00 Ózdi KSC – Pétervására SE 2-1


Július 28. (vasárnap)

10:00 Mándok – Sényő 1-4

11:00 Kazincbarcikai BSC – DEAC 2-1

17:00 Ceglédi VSE – Jánoshalmi FC 7-0

17:00 Füzesgyarmati SK – Unirea Embrak Livada 8-2

17:00 MOL Fehérvár FC II – PMFC 1-6

17:30 Balatonlelle – Szekszárdi UFC 1-2

17:30 FC Tiszaújváros – Nagyvárad /ELMARADT/

17:30 Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Eger SE 12-0 (zárt kapus)

17:30 Vasas FC – III. KER. TVE 7-2

18:00 FC Ajka – Szentlőrinc SE 1-1

18:00 Csákvár – Honvéd-MFA II. 2-1

18:00 Ménfőcsanak – Sopron 5-1

Szolnoki MÁV FC – Érdi VSE 1-1

Be the first to comment

Leave a Reply