Felkészülési mérkőzések, 2019/2020 tél


Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekszünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.

Január 15. (szerda)

13:00 FC Ajka – VLS Veszprém 2-0


Január 18. (szombat)

10:30 FC Hatvan – Nagykáta 3-0

11:00 ETO FC Győr – Pápai Perutz FC 4-2

11:00 Pénzügyőr SE – Komárom VSE 0-1

12:00 FC Ajka – Balassagyarmati VSE 4-0

Veszprém – Csorna 0-0

Dabas-Gyón – Vác 1-4


Január 21. (kedd)

19:00 Sényő – Kemecse 3-0


Január 22. (szerda)

13:00 FC Ajka – Pápai Perutz FC 3-0

13:00 Tiszakécske – Kecskeméti TE HUFBAU 6-0

18:00 FC Hatvan – Testvériség SE 2-1

18:00 Komárom VSE – Zsámbék 3-0

Duna Aszfalt TLC – Kelen SC 7-1


Január 24. (péntek)

17:00 Szekszárdi UFC – Paksi FC U19 1-4

19:00 Sényő – Mándok 3-2


Január 25. (szombat)

9:00 Gyöngyösi AK – Jászárokszállás VSE-Rosenberger 4-0

10:00 Balassagyarmati VSE – Salgótarjáni BTC 2-1

10:30 FC Hatvan – RKSK 1-1

11:00 Érdi VSE – Dabas-Gyón FC 2-0

11:00 Bicskei TC – Gárdonyi VSC 2-3

11:00 Dabas – Jászberényi FC 3-1

11:00 Tatabánya – Komáromi VSE 1-3

11:00 Taksony SE – BKV Előre 1-0

11:00 III. KER. TVE – Dunaújváros 0-1

11:00 Tiszaújváros – Kazincbarcika 2-2

11:00 Budaörs – Kelen SC 4-3

12:00 Budafok II. – THSE Szabadkikötő 1-1

13:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Kapuvár 5-0

13:00 Szentlőrinc SE – Balatonlelle 2-0

14:00 Hévíz – Lendva 1-3

14:00 NK Osijek II. (Eszék) – PMFC 3-2


Január 26. (vasárnap)

11:00 Pápai Perutz FC – Répcelak 7-1

13:00 Vasas FC – Sárvár FC 3-0

13:00 Putnok FC – BVSC 1-1

FC Hatvan – Zebegény Garvittax SE 3-1


Január 28. (kedd)

Taksony – BVSC 2-5


Január 29. (szerda)

14:00 Szolnok – III. KER. TVE /ELMARADT/

14:00 Balassagyarmati VSE – Mezőkövesd Zsóry FC II. /ELMARADT/

18:00 FC Hatvan – SBTC 0-2

18:00 FC Dabas – Kiskunfélegyháza 7-2

18:00 RKSK – Csepel FC 0-5

18:00 Jászberényi FC – Tiszafüred 3-2

18:30 Iváncsa KSE – Akasztó 8-1

Biatorbágy – Dabas-Gyón 0-1


Január 30. (csütörtök)

14:00 BVSC – Monor 2-2

18:00 Kecskeméti TE HUFBAU – Kiskunfélegyházi HTK 7-0

19:00 Sényő – Kótaj (Nyíregyháza) 7-0


Január 31. (péntek)


Február 01. (szombat)

10:00 Tállya – Sényő 2-3

10:00 Ceglédi VSE – Dabas-Gyón FC 4-1

10:00 Sárvár – Kohfidisch (osztrák)

10:30 FC Hatvan – Tiszaújváros 1-1

10:30 Iváncsa KSE – Veszprém 1-1

11:00 Szentlőrinc SE – FC Nagykanizsa 2-1

11:00 Bicskei TC – FC Esztergom 6-0

11:00 BVSC – FC Dabas 1-1

11:00 REAC – BKV Előre 2-1

11:00 Pénzügyőr SE – THSE-Szabadkikötő 2-2

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Csorna 4-0

11:00 Pápai Perutz FC – Duslo Sala 1-2

11:00 Komárom VSE – KFC Komarno 1-3

11:00 Hajdúszoboszló – DVSC II.

11:00 Dunaújváros – Gárdony 1-1

11:00 HR-Rent Kozármisleny – Balatonlelle 4-7

11:00 Taksony SE – Balassagyarmati VSE 2-1

11:00 Vasas U19 – Kelen SC 1-3

11:00 PMFC – MOL Fehérvár FC II. 0-0 (Tatabánya, 45 perces meccsek)
12:00 MOL Fehérvár FC II. – Tatabányai Sport Club 2-0
13:00 PMFC – Tatabányai Sport Club 2-1

12:00 III. KER. TVE – Eger 5-2

13:00 Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre II. 2-1

13:00 Jászberényi FC – Sajóbábony 1-0

14:00 Lipót – Sopron 1-0

15:00 Hévíz – Balatonfüred

17:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Nyúl 1-1

Dunaharaszti MTK – Csepel FC 5-1

RKSK – Dunakeszi 3-0


Február 02. (vasárnap)

11:00 Mezőkövesd-Zsóry FC II. – Putnok FC 5-2

14:00 Szolnoki MÁV FC – Érdi VSE 2-1

Budapest Honvéd-MFA II. – 1908 SZAC Budapest 8-1


Február 04. (kedd)

18:00 Iváncsa KSE – FC Hatvan 2-2

19:00 Sényő – Sajóbábony 2-1


Február 05. (szerda)

11:00 MTK U19 – Monor 1-2

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – ETO FC Győr U19 4-1

12:00 III. KER. TVE – Taksony 6-4

14:00 Vasas U19 – BKV Előre 2-3

14:00 Balassagyarmati VSE – FK Pohronie (Szlovákia I. oszt.) 1-2

15:00 Kecskeméti TE HUFBAU – Jászberény 3-2

17:00 HR-Rent Kozármisleny – Testvériség SE 5-0

17:30 Nagyatád FC – FC Nagykanizsa 1-2

18:00 Szekszárdi UFC – Bátaszék SE 4-0

18:00 Füzesgyarmati SK – Hódmezővásárhelyi FC 1-3

18:00 Lipót – Komarno 1-3

18:30 Mór – Bicskei TC 1-2

18:30 Eger SE – DVTK II. 2-3

BVSC – Kelen SC 3-3

Putnok – SBTC 0-0

Tiszaújváros – Kisvárda II. /Elmaradt/


Február 06. (csütörtök)

18:00 Iváncsa KSE – Főnix 6-0



Február 07. (péntek)

13:00 ESMTK – Monor 2-0

14:00 Aquital Csákvár – BVSC 0-1

PAFC II – Admira Wacker 1-1


Február 08. (szombat)

10:00 Hévíz – Szepetnek 4-1

10:00 REAC – Kelen SC 1-2

10:30 FC Hatvan – Egerszalók SE 1-0

10:30 Sárvár FC – Vitnyéd 2-1

11:00 Dunaújváros – Kiskőrös 5-0

11:00 Vidi FC II. – Füzesgyarmati SK 5-1

11:00 Bicskei TC – Dabas-Gyón FC 3-1

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – FK Slovan Most (Szlovákia, III. oszt.) 2-0

11:00 FC Dabas – Ceglédi VSE 2-0

11:00 Iváncsa KSE – BKV Előre 5-1

11:00 Érdi VSE – Jászberényi FC 0-0

11:00 RKSK – Pápai Perutz FC 4-4

11:00 Gárdonyi VSC – Komárom VSE 3-2

11:00 Cigánd – Tállya 2-2

11:00 Lipót – Balatonfüred 4-3

11:00 Putnok – Sényő 3-0

11:00 Makó – Kecskeméti TE HUFBAU 0-1

12:00 PMFC – HNK Cibalia 3-1

12:00 Honvéd II. – Taksony SE 2-1

12:00 Balassagyarmati VSE – Veresegyház VSK 3-1

13:00 HR-Rent Kozármisleny – Szekszárdi UFC 1-1

13:00 Szentlőrinc SE – NK Nafta Lendva (szlovén másodosztály)

15:00 Hévíz – Csáktornya 0-5

15:00 Eger SE – FTC Fülek 3-2

Heves – Gyöngyös 0-1

Tiszaújváros – Hidasnémeti 7-0

Ménfőcsanak – Komarno 0-4


Február 12. (szerda)

11:00 Ceglédi VSE – Kecskeméti TE HUFBAU 0-3

14:00 ESMTK – RKSK 2-3

15:30 Mezőkövesd-Zsóry II. – Eger SE 0-4

16:00 Iváncsa KSE – Komárom 1-1

16:00 HR-Rent Kozármisleny – Belisce (horvát) 1-0

17:00 Tállya – DEAC (Abaújszántó)

17:30 Törökszentmiklós – Jászberényi FC 2-5

18:00 Szekszárdi UFC – Pécsváradi SE 2-2

18:00 Csorna – Sárvár

18:00 FC Hatvan – Tiszafüredi VSE /ELMARAD/

18:00 Bicskei TC – Tatabányai SC 2-2

Magyar U-18 válogatott — Monori SE 2-1



Február 15. (szombat)

10:00 Sárvár FC – Eberau (osztrák)

10:00 MOL Fehérvár FC II. – BVSC 0-1

10:00 Tállya – Kehnec (szlovák), Abaújszántó

10:30 FC Hatvan – Veresegyház VSK 4-2

11:00 Gárdony VSC – Balatonlelle 0-1

11:00 Dunaújváros – Veszprém 1-3

11:00 Füzesgyarmati SK – CSC Sanmartin/Váradszentmárton 2-1

11:00 Iváncsa KSE – Bicskei TC 3-2

11:00 Cigánd – Sényő (Cigánd) 0-6

11:00 Dunaharaszti MTK – Nagykáta 1-1

11:00 RKSK – BKV Előre 5-2

11:00 Ceglédi VSE – Érdi VSE /ELMARADT/

11:00 Pápai Perutz FC – Sopron 3-3

11:00 Komáromi VSE – Gabcikovo (Szlovákia III. oszt.) 2-0

11:00 PMFC – NK Belisce (Horvát 3. oszt.) 0-1

11:00 Tatabánya – Lipót /ELMARADT/

11:00 Dabas-Gyón FC – Jászberényi FC 3-1

12:00 Kecskeméti TE HUFBAU – Pilis 8-0

12:15 Admira Juniors (osztrák) – Credobus Mosonmagyaróvár (Bécs) 3-1

13:00 Szekszárdi UFC – Majosi SE 4-4

13:00 Dabas – ESMTK 1-0

13:00 FC Nagykanizsa –  HR-Rent Kozármisleny 1-2

13:00 Szentlőrinc SE – NK Vihor (horvát harmadosztály) 1-0

14:00 Eger SE – Egerszalók 3-0

15:00 Hévíz – Siegendorf 3-0

16:00 Ménfőcsanak – Monor /ELMARADT/

Putnoki FC – Mezőkövesd II. 7-1

DVTK II. – Tiszaújváros 2-3

Puskás II. – Lendva (szlovén 2. o) 2-0


Február 16. (vasárnap)

Salgótarjáni BTC – Balassagyarmati VSE /ELMARADT/


Február 18. (kedd)

18:00 Csorna – Komáromi VSE 0-5

Vidi II – Iváncsa KSE 1-1


Február 19. (szerda)

11:00 Veszprém – Sárvár 2-1

11:00 FC Nagykanizsa – NK Slaven Belupo “B” 2-4

11:00 Vasas FC – Credobus Mosonmagyaróvár 2-0

14:00 Kecskeméti TE HUFBAU – ESMTK 1-0

14:00 BFC Siófok –  HR-Rent Kozármisleny 2-1

17:30 Jászberényi FC – Gyöngyös 1-3

18:00 FC Hatvan – Dabas-Gyón FC 1-1

18:00 Körösladány MSK – Füzesgyarmati SK 2-4

18:00 Budapest Honvéd MFA II. – Bicskei TC

18:00 Szentlőrinc SE – PEAC 4-0

18:00 Fővárosi Vízművek – RKSK 1-9

18:00 FC Dabas – Eger SE 1-1

19:00 Ceglédi VSE – Nagykőrösi Kinizsi /ELMARADT/

Putnok – Bánhorváti-KBSC 3-2


Február 20. (csütörtök)

Komárom VSE – FK Kolarovo 10-1


Február 21. (péntek)

15:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Dorog /ELMARAD/

17:00 Ceglédi VSE – Iváncsa KSE 3-0

18:30 Veszprém – Mór 6-2


Február 22. (szombat)

11:00 Dunaharaszti MTK – FC Hatvan 2-1

11:00 Füzesgyarmati SK – CA Nagyvárad 0-4

11:00 Honvéd II. MFA – BKV Előre 0-3

11:00 Dunaújváros – Érdi VSE 2-2

11:00 RKSK – Monor 1-3

11:00 Sárvár – Kelen SC 0-1

11:00 Tiszaújváros – Tállya 0-0

11:00 Lipót – Csorna 5-1

11:00 Kecskeméti TE HUFBAU – Szarvas 3-0

11:00 HR-Rent Kozármisleny – NK Borac (horvát) 3-0

11:00 Putnok – DEAC 2-2

11:00 Taksony – Jászberényi FC 4-1

12:00 PMFC – NK Marsonia Slavonski Brod (Horvát 3. oszt.) 3-1

12:00 Dabas-Gyón FC – Balassagyarmati VSE 3-3

12:00 Gyirmót FC – Pápai Perutz FC 0-3

13:00 Bicskei TC – Szekszárdi UFC 4-2

13:00 III. KER. TVE – ESMTK 1-3

13:30 Szentlőrinc SE – NK Cepin (horvát harmadosztály) 3-2

14:00 Hévíz – PEAC

15:00 N.K. Mladost Prelog – FC Nagykanizsa 1-3

DVSC II. – Sényő 1-1

Eger SE – Sajóbábony VSE (ELMARADT)


Február 23. (vasárnap)

11:00 Makó – FC Dabas 2-1

FTC – ESMTK 2-1


Február 25. (kedd)

Lipót – Nyúl 5-0


Február 26. (szerda)

16:00 Iváncsa KSE – ESMTK /ELMARAD/

17:30 Taksony SE – FC Hatvan 7-2

18:30 Mór – Iváncsa 1-6

19:00 Dabas-Gyón FC – Gárdony VSC 4-2

Jászberény – Monor 0-2


Február 28. (péntek)

18:30 Putnok – Pétervására 5-0

Soroksár SC – Szentlőrinc SE 1-1


Február 29. (szombat)

10:00 Tállya – DVSC II.

10:30 FC Hatvan – Monori SE 0-2

10:45 Dabas-Gyón – BKV Előre 4-1

11:00 Iváncsa KSE – Gárdony VSC (Besnyő) 2-2

11:00 Bicske – Főnix 7-2

11:30 Dunaharaszti – Balassagyarmat 1-1

12:00 Dabas – Pápai Perutz FC 2-1

13:00 ESMTK – Kelen SC (zárt kapus) 3-1

13:00 FC Nagykanizsa – NK Nafta 1903 Lendva 2-1

13:00 Komárom – Marcellháza (Molaj Sporttelep) 2-0

14:00 Mór – Veszprém 0-5

14:00 Lipót – Wismat 5-1

DVTK II. – Sényő (délelőtt, Miskolc) 2-1


Március 01. (vasárnap)

11:00 Vidi II. – Dunaújváros 0-0

11:00 Puskás Akadémia II. – KFC Komarno 2-2

13:00 Pécsi MFC – Érdi VSE 1-1

13:00 Honvéd MFA II. – III. KER. TVE 1-2

13:00 Szekszárdi UFC – Balatonlelle 1-0

14:00 Ceglédi VSE – RKSK 2-1

14:00 Eger SE – Besenyőtelek 3-0

14:30 Füzesgyarmati SK – Kecskeméti TE HUFBAU (ELMARAD)

14:30 HR-Rent Kozármisleny – NK Vardarac, Várdaróc (horvát) 2-0

14:30 Tiszaújváros – Nagyvárad 2-0

15:00 Hévíz – Taksony 2-3

Credobus Mosonmagyaróvár – Ménfőcsanak 1-0

Be the first to comment

Leave a Reply