Felkészülési mérkőzések, 2018/2019 tél

Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekszünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.

2019.01.12. (szombat)

Cigánd SE – Mád 3-1

KBSC FC – Tállya KSE 9-0

Újpest II. – Taksony 5-3

11:00 Ceglédi VSE – FC Dabas 1-0

2019.01.15. (kedd)

17:00 Hódmezővásárhelyi FC – Duna Aszfalt TVSE 1-5

2019.01.16. (szerda)

11:00 III. KER. TVE – Credobus Mosonmagyaróvár 0-3

11:00 Budaörs – Taksony (Budaörs) 1-0

MFK Snina (szlovák 3. o.) – Cigánd SE

18:00 FC Dabas – Monor 2-1

2019.01.17. (csütörtök)

14:00 Vasas – Jászberényi FC 7-0

17:00 Duna Aszfalt TVSE – SBTC 3-2

2019.01.19. (szombat) 

9:30 Kecskeméti TE – Duna Aszfalt TVSE 0-1

10:00 Fővárosi Vízművek – Csepel FC 0-3

10:00 Sényő – Nyírgyulaj 8-0

11:00 III. KER. TVE – Monor 0-3

11:00 Tiszaújváros – Tarpa 8-1

11:00 Jászberényi FC – Tiszafüred 2-0

11:00 SBTC – Losonc 4-1

11:00 REAC – BKV Előre 3-0

11:00 Pápai Perutz FC – Győri ETO 0-2

11:00 Kozármisleny FC – Majos 2-3

11:00 Komárom VSE – Marcellháza 1-0

11:00 RKSK – Vác FC 1-3

13:00 Szentlőrinc – PVSK 6-0

14:00 Pénzügyőr SE – FC Dabas 2-0

14:00 FTC U19 – III. KER. TVE 4-2

15:00 Eger SE – Taksony 0-4

Terebes (szlovák II. o.) – Cigánd SE 1-1

FC Ajka – FC Ajka U19

MOL Vidi FC II. – Duna Aszfalt TVSE 1-1

2019.01.20. (vasárnap) 

13:00 Szekszárdi UFC – Jánoshalma 7-0

2019.01.21. (hétfő) 

11:00 Eger SE – Geszthely /ELMARADT/

2019.01.22. (kedd) 

14:00 Veszprém – III. KER. TVE 2-1

17:00 Cigánd SE – Tarpa SC

18:00 Iváncsa – Kiskőrös 3-0

2019.01.23. (szerda)

10:00 RKSK – Budaörs 3-2

12:00 Taksony SE – BSS Monor 0-0

15:00 Szentlőrinc – Balatonfüred /ELMARADT/

16:00 Kozármisleny FC – Szentlőrinc (60 perc) 1-2

17:00 Kozármisleny FC – PEAC (60 perc) 2-1

18:00 Szentlőrinc – PEAC (60 perc) 3-0

17:00 Tállya KSE – Encs (Abaújszántó)

18:00 Csongrádi TSE – Hódmezővásárhelyi FC

18:00 Békéscsaba – SZEOL 2-0

18:00 Makó – Szőreg

18:30 Dunaharaszti MTK – Felsőpakony /ELMARADT/

19:00 Érdi VSE – Százhalombattai LK 5-1

19:15 43. sz. Építők – Pénzügyőr SE 1-2

19:30 MTK U19 – Csepel FC 5-2

Vecsés – Honvéd II. /ELMARADT/

2019.01.24. (csütörtök) 

17:30 Iváncsa – Ercsi 2-0

18:00 Hévíz – III. KER. TVE 1-4

2019.01.25. (péntek) 

18:00 Jászberényi FC – Gesztely

2019.01.26. (szombat) 

10:00 Algyő – SZEOL 1-5

10:00 Dunaharaszti MTK – Tápiószecső 1-0

10:30 Hatvan – SBTC 4-0

11:00 MTK U19 – BKV Előre 4-0

11:00 Újpest U19 – THSE-Szabadkikötő 3-3

11:00 Hódmezővásárhelyi FC – Szarvasi FC 5-4

11:00 Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 2-1

11:00 Szeged-Grosics Akadémia – Makó FC 3-0

11:00 Dorog – Komárom VSE 1-0

11:00 Mosonmagyaróvár – Pápai Perutz FC 5-0

11:00 FC Nagykanizsa – Haladás U19 2-3

11:00 PMFC – Majosi SE 6-0

11:00 Vecsés FC – Csepel FC 1-2

11:00 Jászberényi FC – Dabas-Gyón FC 3-1

12:00 Szentlőrinci AC – III. KER. TVE 0-0

13:00 Kozármisleny FC – Belisce (horvát 3. osztály) 4-2

13:00 Paks II. – Budaörs

13:00 Budafoki MTE – FC Ajka 1-0

13:00 Honvéd-MFA U19 – Füzesgyarmati SK 7-2

13:00 Balmaz Kamilla Gyógyfürfő – Cigánd SE 1-1

15:00 Taksony – Tiszafüred 3-2

REAC – Sényő 1-2

Tiszafüred – Taksony SE 2-4

2019.01.27. (vasárnap) 

10:00 Iváncsa – Monor 2-3

13:00 Szekszárdi UFC – Kiskőrös 7-0

14:00 Ceglédi VSE – Érdi VSE 3-1

2019.01.29. (kedd) 

12:00 Szeged-Grosics Akadémia – UTA Arad 0-0

2019.01.30. (szerda) 

11:00 III. KER. TVE – Vác 0-2

14:00 Dunaújváros – Jászberényi FC /ELMARADT/

15:00 PMFC – Kozármisleny FC 4-1

17:00 Szentlőrinc – PEAC 2-2

17:00 Szekszárdi UFC – Paksi FC II. 0-1

17:00 Csepel FC – Kecskeméti TE 0-1

18:00 Dunaharaszti MTK – Tököl

18:00 Gázművek – SBTC 6-1

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Tiszasziget 3-1

18:00 SZEOL SC – Füzesgyarmati SK 3-1

18:00 Makó – Makó II.

18:00 Vecsés – THSE-Szabadkikötő 3-3

18:30 MOL-Vidi II. – Iváncsa

19:30 Kelen SC – Pénzügyőr SE 2-0

RKSK – Dabas-Gyón FC

Honvéd II. – REAC 1-5

Taksony – Ózd 2-1

Edelény – Sajóbábony 1-3

2019.01.31. (csütörtök) 

12:00 UTA Arad – Szeged-Grosics Akadémia 1-1

15:00 Putnok FC – Rimaszombat

2019.02.01. (péntek) 

13:00 ESMTK – Kecskeméti TE 0-2

Nyírbátor–Tállya 3–2

2019.02.02. (szombat) 

10:00 Iváncsa – Tolna 1-1

10:00 Dunaharaszti MTK – Dunaújváros 1-4

10:00 FC Dabas – Jászberényi FC 0-3

10:00 Vasas Kubala Akadémia U19 – CSEPEL FC 1-1

11:00 SBTC – Ajnácskő (szlovák 5. oszt.) 2-1

11:00 Dabas-Gyón FC – THSE-Szabadkikötő 4-0

11:00 Pápai Perutz FC – Csorna 2-2

11:00 Érdi VSE – Szekszárdi UFC 4-1

11:00 III. KER. TVE – MTK U19 0-3

11:00 Bp. Honvéd-MFA II. – BKV Előre 1-0

11:00 Szeged-Grosics Akadémia – Hódmezővásárhelyi FC 5-0

11:00 Makó – Pécska (román) 4-2

11:00 Putnok FC – Ózdi FC 4-1

11:00 Bicske – Komárom VSE 1-1

11:00 Kecskeméti TE – Pilis 1-0

11:00 Dunaharaszti MTK – RKSK /ELMARAD/

11:00 Szolnoki MÁV FC – Tiszafüredi VSE 4-1

11:00 Sárvár FC – Celldömölki VSE 3-1

13:00 Kozármisleny FC – Videoton II. 2-1

13:00 Szentlőrinc – Bjelo Brudo 1-0

13:00 SZEOL – Spartak Subotica U19 4-0

13:00 Tarr Andráshida SC – Let’s Do It Technoroll Teskánd KSE 2-0

13:00 PMFC – NK Borac 9-0

13:00 Tiszaújváros – Nagybánya 2-5

14:00 Paks II. – Ménfőcsanak 1-1

14:15 Pénzügyőr SE – FC Hatvan 2-1

16:00 Nyírbátori FC – Tállya

Sajóbábony – Felsőzsolca 4-1

Gyöngyösi AK – Jászfényszaru 3-0

Füzesgyarmati SK – UTA Arad /ELMARAD/

FC Ajka – Ajka Kristály /ELMARAD/

2019.02.06. (szerda)

11:00 III. KER. TVE – Eger 3-0

13:00 ESMTK – Rksk 4-3

14:00 FC Ajka – Dunaújváros 4-0

15:00 Király SZE – Sárvár FC 0-4

15:00 Eger SE – SBTC  1-2

15:00 Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK 0-3

17:00 Szekszárdi UFC – Kozármisleny FC 2-3

17:00 Iváncsa – Komáromi VSE 1-2

17:00 Szentlőrinc SE – HNK Cibalia Vinkovcki (horvát 3. osztály) 1-4

17:00 Hódmezővásárhelyi FC – Békéscsaba Előre II. 1-1 

17:00 Szolnoki MÁV FC – SZEOL SC 0-2

18:00 Makó – Mezőhegyes 9-1

18:00 Nagykanizsa – Nagyatád 2-0

18:00 PVSK – PMFC 0-6

19:00 Érdi VSE – Vecsési FC 5-1

19:00 Taksony – THSE-Szabadkikötő 3-2

18:30 Sajóbábony – Ózdi FC 1-3

19:30 Kelen SC – Csepel FC 1-1

Hajdúböszörmény – Sényő-Carnifex 0–2

Cigánd SE – TJ FK Velke Revistia (szlovák 3. o.) 5-1

Hatvan – Jászberényi FC 1-2

FC Dabas – MTK U19 2-2

Szeged-Grosics Akadémia – FC Hebar Patardzik (bolgár) 0-1

2019.02.07. (csütörtök)

19:00 Dunaharaszti MTK – BVSC 0-2

19:00 Öttevényi TC – Herold Trans Ménfőcsanak ESK 0-4

2019.02.08. (péntek)

13:00 Vasas U19 – BKV Előre 1-4

18:00 Jászberény – Nagykáts

Szeged-Grosics Akadémia – Rapid Bukarest (román) 0-0 (Törökországi edzőtábor)

2019.02.09. (szombat)

10:00 Hódmezővásárhelyi FC – Orosháza /Elmaradt/

10:00 Dunaújváros – Százhalombatta 5-0

10:00 RKSK – Csepel FC 2-1

10:00 Csorna – Ménfőcsanak 1-1

11:00 Szolnok – Kecskeméti TE 1-1

11:00 SBTC – Fülek (szlovák 3. oszt.) 2-1

11:00 III. KER. TVE – Iváncsa 1-2

11:00 Makó – Szarvas 6-0

11:00 Sárvár FC – Kofidis (osztrák) 1-0

13:00 Nagykanizsa – Szekszárd 1-2

11:00 Budapest Honvéd-MFA – SZAC 7-3

11:00 Lipót SE Komáromi VSE 1-4

11:00 Putnok FC – Tállya KSE 3-1

11:00 DVTK II – Ózdi FC 1-0

11:00 Tiszaújváros – Sényő 0-3

11:00 PMFC – Bonyhád 4-0

12:00 Érdi VSE – Jászberényi FC 2-1

13:00 Szentlőrinc – Vihor (horvát 3. oszt.) 3-1

13:00 Celldömölk – Pápai Perutz FC 0-2

13:00 FC Ajka – ESMTK 1-0

13:00 Kozármisleny FC – Pécsvárad (60 perc) 2-1

13:00 Füzesgyarmati SK – Taksony SE 0-3

13:30 FC Dabas – Dabas-Gyón FC 6-1

14:00 Pécsvárad – Pénzügyőr SE (60 perc) 1-2

15:00 Kozármisleny FC – Pénzügyőr SE (60 perc) 2-1

15:30 FC Dabas – Nagykőrös 2-1

15:00 Eger SE – Hatvan 1-2

Cigánd SE – FK Humenné (szlovák 3. o.) 4-0

Kelen SC – THSE-Szabadkikötő 2-1

Tiszasziget SE – SZEOL 

2019.02.11. (hétfő)

FTC – ESMTK 1-1

Szeged-Grosics Akadémia – Craiova (román) 1-1, Törökország edzőtábor

2019.02.13. (szerda) 

14:00 SBTC – Rimaszombat 0-2

11:00 RKSK – Pápai Perutz FC 1-2

11:00 III. KER. TVE – Taksony 2-1

14:00 Komárom VSE – KFC Komárom 1-3

14:00 PMFC – Beljo Brdo 3-2

15:00 Kozármisleny FC – Szekszárdi UFC 3-0

15:00 Videoton II. – Dunaújváros 1-0

16:00 Mezőkövesd Zsóry II – Eger SE 0-3

17:00 Szentlőrinc – FC Nagykanizsa 0-2

17:00 Füzesgyarmat – Mezőtúr 9-0

17:30 Tállya KSE – Ibrány (Abaújszántó)

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL

18:00 Jászberényi FC – Lőrinci /Elmarad/

FC Hatvan – Szolnok 0-0

FC Ajka – Illés Akadémia U19 4-0

Debreceni VSC II. – Sényő-Carnifex 3–1

Iváncsa – Akasztó 1-0

Nafta Lendava (szlovén 2. liga) – Tarr Andráshida 7-0

Cigánd SE – Kisvárda Master Good II. 3-0

THSE-Szabadkikötő – Gázgyár 1-0

2019.02.14. (csütörtök) 

18:00 Putnok FC – Bánhorváti/KBSC 1-0

Szeged-Grosics Akadémia – Tobol 4-0

2019.02.15. (péntek) 

Csepel FC – Kiskőrös 4-1 (zárt kapus)

2019.02.16. (szombat)

10:00 Hódmezővásárhelyi FC – Kiskunfélegyházi HTK 5-0

10:00 Tállya KSE – Medzev (Abaújszántó)

10:00 RKSK – THSE-Szabadkikötő 2-1

10:30 PMFC – Pécsváradi SE 1-3

11:00 Putnok VSE – Eger SE 1-2

11:00 Tiszaújváros – Ózd 2-1

11:00 Pápai Perutz FC – Veszprém 3-1

11:00 III. KER. TVE – Gyöngyös 4-1

11:00 Iváncsa – BKV Előre 1-3

11:00 Makó – SZVSE 6-2

11:00 Sárvár FC – Lipót Pékség SE 6-2

11:00 Nagykanizsa – Semjénháza 0-0

11:00 Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre II. 0-1

11:00 Sajóbábony – Fülek (Kazincbarcika)

12:00 Dunaújváros – Érdi VSE 1-0

12:30 Pénzügyőr SE – Ménfőcsanak ESK 1-2 (Kőér utca)

13:00 Kozármisleny FC – Bjelo Brdo (horvát II. oszt.) /ELMARADT/

13:00 ESMTK – SZEOL 1-2

13:00 Losonc (szlovák 3. oszt.) – SBTC 1-4

13:00 Szentlőrinc – Belisce (horvát 3. oszt.) 0-2

13:00 Újpest II. – Budapest Honvéd-MFA 2-2

13:00 FC Dabas – Dunaharaszti MTK 2-2

14:30 Kecskeméti TE – Jászberényi FC 0-3

15:30 MOL Vidi II. – Szekszárdi UFC 2-2

16:00 Nyírbátor – Nagybánya 4-3

Cigánd SE – Nagyhalászi SE 6-0

2019.02.17. (vasárnap)

Ibrány – Sényő-Carnifex  1–3

2019.02.19. (kedd)

Oroszlány – Komáromi VSE

2019.02.20. (szerda)

11:00 Jászberényi FC – RKSK 0-2

11:00 Füzesgyarmati SK – Szeged-Grosics Akadémia /ELMARADT/

13:00 ESMTK – III. KER. TVE 3-0 

15:00 Putnok FC – Nyírbátori FC 0-5

16:00 Pénzügyőr SE – Sajóbábony VSE 1-2

17:00 Tállya KSE – Felsőzsolca (Abaújszántó)

18:00 Iváncsa – Csepel 3-2

18:00 Dunaharaszti MTK – Paks II. (ELMARADT)

18:00 Kecskeméti TE – KHTK 2-0

2019.02.23. (szombat)

13:00 Dunaharaszti MTK – Iváncsa 1-1

10:00 Hódmezővásárhelyi FC – Nagyszénási SE 3-0

10:30 Makó – Kiskunfélegyháza 5-1

11:00 Balassagyarmati VSE – SBTC 0-1

11:00 RKSK – BKV Előre 3-2

11:00 Tatabánya – Komárom VSE 1-0

11:00 Budapest Honvéd-MFA – Csepel FC 0-1

11:00 Gyöngyös – Tiszaújváros 1-2

11:00 Sényő – Tállya KSE 1-0

11:00 Nagyölved (szlovák 3. osztály) – Pénzügyőr SE 2-2

11:00 DEAC – Putnok FC 3-2

11:00 SZEOL – FK Backa 1901 3-0

12:00 Dunaújváros – Pécsvárad 1-0

12:30 Érdi VSE – Ózd 1-0

12:30 Stegerbach (osztrák) – FC Nagykanizsa 1-3

12:00 Eger SE – Losonc 0-1

13:00 ESMTK – Szekszárdi UFC 0-0

13:00 Szentlőrinc – Cepin (horvát 3. osztály) 2-1

13:00 Szolnoki MÁV FC – FC Dabas 2-1

15:00 Kecskeméti TE – Füzesgyarmati SK 2-0

Szeged-Grosics Akadémia – Szeghalmi FC 4-0

2019.02.24. (vasárnap)

11:00 Puskás II. – KFC Komarno/Komárom 1-1

14:00 Jászberényi FC – Hajdúszoboszló /ELMARADT/

14:30 Kozármisleny FC – PMFC 1-1

14:30  Ménfőcsanak – Pápai Perutz FC 3-2

Tarr Andráshida – Szepetnek SE 3-1

Cigánd SE – MFK Vranov (szlovák 3. o.)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


tizenöt + tizennégy =