Eredmények, MOL Magyar Kupa a 32 közé jutásért. 2020/2021. 7. forduló

Továbbjutók

NB1: MOL FEHÉRVÁR FC, BUDAPEST HONVÉD, ZTE FC, BUDAFOKI MTE, PUSKÁS AKADÉMIA FC, MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC, MTK BUDAPEST, KISVÁRDA MASTER GOOD, ÚJPEST FC, PAKSI FC, DIÓSGYŐRI VTK, FERENCVÁROSI TC

NB2: AQVITAL FC CSÁKVÁR, FC AJKA, DOROGI FC, KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC, PMFC, DEBRECENI VSC, VASAS FC, DEBRECENI EAC, BFC SIÓFOK, SOROKSÁR SC, KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC, SZOMBATHELYI HALADÁS, SZOLNOKI MÁV FC

NB3: III. KER. TVE, TÁLLYA KSE, TISZAFÜREDI VSE, TAKSONY SE, HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

MEGYE1: FÉMALK-DUNAVARSÁNY, TARPA SC


A kupa minden párharca egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2×15 perc hosszabbítás következik, ha ezek után sincs győztes, akkor büntetőpárbaj jön.

2020.10.21. (szerda) 12:30 óra

BUDAÖRS (NB2) – AQVITAL FC CSÁKVÁR (NB2) 1-3

Mérkőzés adatlap


2020.10.28. (szerda) 12:30 óra

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ (NB3) – MOL FEHÉRVÁR FC (NB1) 1-4

Mérkőzés adatlap


CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE (MEGYE1) – BUDAPEST HONVÉD 0-2 (NB1)

Mérkőzés adatlap


LIPÓT PÉKSÉG SE (NB3) – ZTE FC (NB1) 1-3

Mérkőzés adatlap


DABAS-GYÓN FC (NB3) – BUDAFOKI MTE (NB1) 2-3 Hosszabbítás után

Mérkőzés adatlap


SZENTLŐRINC (NB2) – PUSKÁS AKADÉMIA FC (NB1) 0-4 Hosszabbítás után

Mérkőzés adatlap


GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON (NB3) – MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC (NB1) 1-4

Mérkőzés adatlap


BÁTASZÉK SE (MEGYE1) – MTK BUDAPEST (NB1) 1-7

Mérkőzés adatlap


III. KER. TVE (NB3) – SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA (NB2) 2-1

Mérkőzés adatlap


ZSÁMBÉKI SK (MEGYE1) – TÁLLYA KSE (NB3) 1-3

Mérkőzés adatlap


ZALASZENTGRÓTI VFC (MEGYE1) – TISZAFÜREDI VSE (NB3) 0-1

Mérkőzés adatlap



CEGLÉDI VSE (NB3) – FC AJKA (NB2) 0-1

Mérkőzés adatlap


KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK (MEGYE1) – DOROGI FC (NB2) 1-5

Mérkőzés adatlap


ÉRDI VSE (NB3) – KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC (NB2) Elmaradt. Továbbjutott a Kazincbarcika

Mérkőzés adatlap


KABAI METEORIT SE (MEGYE1) – FÉMALK-DUNAVARSÁNY (MEGYE1) 0-2

Mérkőzés adatlap


SALGÓTARJÁNI BTC (NB3) – PMFC (NB2) 1-3

Mérkőzés adatlap


TAKSONY SE (NB3) – HR-RENT KOZÁRMISLENY (NB3) 2-0

Mérkőzés adatlap


TARPA SC (MEGYE1) – BTE FELSŐZSOLCA (MEGYE1) 4-1

Mérkőzés adatlap


BVSC-ZUGLÓ (NB3) – DEBRECENI VSC (NB2) 0-2

Mérkőzés adatlap


EGER SE (NB3) – VASAS FC (NB2) 0-2

Mérkőzés adatlap


FC NAGYKANIZSA (NB3) – DEBRECENI EAC (NB2) 1-2

Mérkőzés adatlap


MONOR (NB3) – BFC SIÓFOK (NB2) 2-2 Büntetőkkel a Siófok jutott tovább

Mérkőzés adatlap


CSO-KI SPORT (MEGYE1) – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC (NB3) 0-1

Mérkőzés adatlap


SOROKSÁR SC (NB2) – WKW ETO FC GYŐR (NB2) 3-2

Mérkőzés adatlap


ASR GÁZGYÁR (BUDAPEST1) – KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC (NB2) 1-5

Mérkőzés adatlap


2020.10.28. (szerda) 13:00 óra

KECSKEMÉTI TE (NB3) – KISVÁRDA MASTER GOOD (NB1) 0-1

Mérkőzés adatlap


2020.10.28. (szerda) 16:00 óra

DUNAÚJVÁROS (NB3) – ÚJPEST FC (NB1) 0-6

Mérkőzés adatlap


2020.10.29. (csütörtök) 12:30 óra

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC (NB2) – PAKSI FC (NB1) 1-2

Mérkőzés adatlap


2020.10.29. (csütörtök) 16:00 óra

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE (NB2) – DIÓSGYŐRI VTK (NB1) 0-3

Mérkőzés adatlap


2020.11.11. (szerda) 16:00 óra

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK (NB3) – SZOMBATHELYI HALADÁS (NB2)

ELMARADT

A Szombathelyi Haladás jutott tovább

Mérkőzés adatlap


2020.11.13. (péntek) 14:30 óra

SZOLNOKI MÁV FC (NB2) – GYIRMÓT FC GYŐR (NB2) 1-0

Mérkőzés adatlap


2020.11.14. (szombat) 14:45 óra

BICSKEI TC (NB3) – FERENCVÁROSI TC (NB1) 0-5

Mérkőzés adatlap


Be the first to comment

Leave a Reply