Eredmények, MOL Magyar Kupa a 64 közé jutásért. 2020/2021. 6. forduló

Továbbjutók

NB1: FTC, ZALAEGERSZEGI TE, MTK BUDAPEST, KISVÁRDA MASTER GOOD, BUDAFOKI MTE, BUDAPEST HONVÉD, MOL FEHÉRVÁR FC, PAKSI FC, MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC

NB2: AQVITAL FC CSÁKVÁR, PMFC, KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC, DOROGI FC, BUDAÖRS, BFC SIÓFOK, KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC, SZENTLŐRINC, BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE, DEBRECENI EAC, WKW ETO FC GYŐR, VASAS FC, SZOMBATHELYI HALADÁS, GYIRMÓT FC GYŐR, SOROKSÁR SC, FC AJKA, DEBRECENI VSC

NB3: BVSC-ZUGLÓ, EGER SE, MONOR, ÉRDI VSE, GYÖNGYÖSI AK, DABAS-GYÓN FC, HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC, GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ, KECSKEMÉTI TE, LIPÓT PÉKSÉG SE, HR-RENT KOZÁRMISLENY, BICSKEI TC, SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK, SALGÓTARJÁNI BTC, CEGLÉDI VSE, TÁLLYA KSE, DUNAÚJVÁROS, III. KER. TVE, TAKSONY SE, FC NAGYKANIZSA

Megye1: ZSÁMBÉKI SK, BÁTASZÉK SE, KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK, BTE FELSŐZSOLCA, FÉMALK-DUNAVARSÁNY, CSO-KI SPORT, ASR GÁZGYÁR, KABAI METEORIT SE, CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE, ZALASZENTGRÓTI VFC, TARPA SC

A 6. fordulóban a 2020–2021. évi első- és másodosztályú bajnokságban szereplő 32 csapat kiemelt volt, a fordulók sorsolásakor nem kerülhettek egymással párosításra. A hetedik és a nyolcadik fordulóba bejutó élvonalbeli együttesek szintén kiemeltek lesznek, ennélfogva a kupasorozatban először csupán a kilencedik körben, a legjobb 16 között kerülhetnek össze az első osztály képviselői. A fordulók sorsolásakor nincs területi kiemelés. Változás az előző szezonokhoz képest, hogy a kupa minden párharca egy mérkőzésen dől majd el. Ha a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2×15 perc hosszabbítás következik, ha ezek után sincs győztes, akkor büntetőpárbaj jön.


2020.09.18. (péntek) 20:00 óra

SC SOPRON (NB3) – BVSC-ZUGLÓ (NB3) 0-0 (11-esekkel a BVSC jutott tovább)

Mérkőzés adatlap


2020.09.19. (szombat) 13:00 óra

RÁCKEVE VAFC (MEGYE2) – FERENCVÁROSI TC (NB1) 1-6

Mérkőzés adatlap


2020.09.19. (szombat) 14:00 óra

SZARVASKEND SE (MEGYE1) – AQVITAL FC CSÁKVÁR (NB2) 1-10

Mérkőzés adatlap


ZSÁMBÉKI SK (MEGYE1) – THSE-SZABADKIKÖTŐ (NB3) 2-1

Mérkőzés adatlap


SAJÓBÁBONY VSE (NB3) – EGER SE (NB3) 1-1 (hosszabbításben 1-2)

Mérkőzés adatlap


2020.09.19. (szombat) 14:30 óra

BONYHÁD VLC (MEGYE1) – MONOR (NB3) 2-3

Mérkőzés adatlap


2020.09.19. (szombat) 15:00 óra

MAKÓ FC (MEGYE1) – PMFC (NB2) 1-3

Mérkőzés adatlap


43. SZ. ÉPÍTŐK SK (BLSZ1) – MTK BUDAPEST (NB1) 0-8

Mérkőzés adatlap


MOHÁCSI TE 1888 (MEGYE1) – BUDAFOKI MTE (NB1) 0-6

Mérkőzés adatlap


SÁRVÁR FC (MEGYE1) – KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC (NB2) 0-3

Mérkőzés adatlap


DIÓSJENŐ SE (MEGYE1) – DOROGI FC (NB2) 0-5

Mérkőzés adatlap


MEZŐKERESZTES SE (MEGYE1) – ZALAEGERSZEGI TE (NB1) 0-11

Mérkőzés adatlap


BALATONFÜREDI FC (NB3) – DEBRECENI EAC (NB2) 2-3

Mérkőzés adatlap


JÁSZBERÉNYI FC (NB3) – BUDAÖRS (NB2) 1-6

Mérkőzés adatlap


CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR (NB3) – BFC SIÓFOK (NB2) 0-1

Mérkőzés adatlap


WATI-KECSKÉD KSK (MEGYE1) – KISVÁRDA MASTER GOOD (NB1) 0-7

Mérkőzés adatlap


SÁRBOGÁRD SE (MEGYE1) – KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC (NB2) 0-3

Mérkőzés adatlap


BKV ELŐRE (NB3) – SZENTLŐRINC (NB2) 1-2

Mérkőzés adatlap


VÁC FC (NB3) – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE (NB2) 1-4

Mérkőzés adatlap


ASR GÁZGYÁR (BLSZ1) – GESZTELYI FC (MEGYE1) 1-0

Mérkőzés adatlap


CSORNAI SE (MEGYE1) – DABAS-GYÓN FC (NB3) 1-2

Mérkőzés adatlap


FÉMALK-DUNAVARSÁNY (MEGYE1) – KÖRÖSLADÁNYI MSK (NB3) 2-1

Mérkőzés adatlap


BODAJK SE (MEGYE1) – ÉRDI VSE (NB3) 0-3

Mérkőzés adatlap


KIRÁLY SE (MEGYE1) – BICSKEI TC (NB3) 2-3

Mérkőzés adatlap


BÁTASZÉK SE (MEGYE1) – FEHÉRGYARMAT SC (MEGYE1) 8-1

Mérkőzés adatlap


KABAI METEORIT SE (MEGYE1) – AC NAGYBAJOM (MEGYE1) 1-1 (11-esekkel a Kaba jutott tovább)

Mérkőzés adatlap


KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK (MEGYE1) – MAJOSI SE (NB3) 1-0

Mérkőzés adatlap


ABDA SC-WFK-BAU (MEGYE1) – HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC (NB3) 0-1

Mérkőzés adatlap


MEZŐTÚRI AFC (MEGYE1) – SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK (NB3) 1-9

Mérkőzés adatlap


MÁTRATERENYE SE (MEGYE1) – CSO-KI SPORT (MEGYE1) 0-3

Mérkőzés adatlap


FÜZESGYARMATI SK (NB3) – GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ (NB3) 1-2

Mérkőzés adatlap


TIHANYI FC (MEGYE1) – KECSKEMÉTI TE (NB3) 0-5

Mérkőzés adatlap


MÓRAHALOM VSE (MEGYE1) – GYÖNGYÖSI AK (NB3) 0-3

Mérkőzés adatlap


BTE FELSŐZSOLCA (MEGYE1) – CLEAN WAY-GYULAI TFC (MEGYE1) 4-1

Mérkőzés adatlap


PTE PEAC (MEGYE1) – SALGÓTARJÁNI BTC (NB3) 0-7

Mérkőzés adatlap


AJKAI KRISTÁLY SE (MEGYE1) – LIPÓT PÉKSÉG SE (NB3) 0-7

Mérkőzés adatlap


HR-RENT KOZÁRMISLENY (NB3) – TATABÁNYAI SC (NB3) 1-0

Mérkőzés adatlap


2020.09.19. (szombat) 18:00 óra

TISZAKÉCSKEI LC (NB3) – DEBRECENI VSC (NB2) 0-2

Mérkőzés adatlap


2020.09.19. (szombat) 20:00 óra

PÁPAI PERUTZ FC (NB3) – WKW ETO FC GYŐR (NB2) 2-6

Mérkőzés adatlap


2020.09.20. (vasárnap) 12:30 óra

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS (NB3) – BUDAPEST HONVÉD (NB1) 1-7

Mérkőzés adatlap



2020.09.20. (vasárnap) 15:00 óra

CSEPEL FC (BLSZ1) – SOROKSÁR SC (NB2) 0-3

Mérkőzés adatlap


SÉNYŐ-CARNIFEX FC (NB3) – VASAS FC (NB2) 1-5

Mérkőzés adatlap


SZEGEDI VSE (NB3) – SZOMBATHELYI HALADÁS (NB2) 0-3

Mérkőzés adatlap


TISZAFÖLDVÁRI VSE (MEGYE1) – MOL FEHÉRVÁR FC (NB1) 0-5

Mérkőzés adatlap


KEREKEGYHÁZI SE (MEGYE1) – GYIRMÓT FC GYŐR (NB2) 1-8

Mérkőzés adatlap


IKARUS-MAROSHEGY (MEGYE1) – FC AJKA (NB2) 0-5

Mérkőzés adatlap


MÁNDOK VSE (MEGYE1) – MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC (NB1) 1-8

Mérkőzés adatlap


FC HATVAN (NB3) – PAKSI FC (NB1) 1-3

Mérkőzés adatlap


TARPA SC (MEGYE1) – KOMÁROM VSE (NB3) 1-1 (11-esekkel a Tarpa jutott tovább)

Mérkőzés adatlap


CEGLÉDI VSE (NB3) – RÁKOSMENTE FC (NB3) 5-1

Mérkőzés adatlap


FC DABAS (NB3) – DUNAÚJVÁROS (NB3) 0-3

Mérkőzés adatlap


TESKÁND KSE (MEGYE1) – TAKSONY SE (NB3) 1-3

Mérkőzés adatlap


ESMTK (NB3) – TÁLLYA KSE (NB3) 1-3

Mérkőzés adatlap


BALMAZÚJVÁROSI FC (MEGYE1) – III. KER. TVE (NB3) 0-4

Mérkőzés adatlap


ZALASZENTGRÓTI VFC (MEGYE1) – NAGYATÁDI FC (NB3) 1-0

Mérkőzés adatlap


CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE (MEGYE1) – SZEKSZÁRDI UFC (NB3) 2-1

Mérkőzés adatlap


GYÖNGYÖSHALÁSZ SE (MEGYE1) – FC NAGYKANIZSA (NB3) 3-3 (hosszabbítás után 3-4)

Mérkőzés adatlap


LŐRINCI VSC (MEGYE1) – NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC (NB2)

ELMARAD


IVÁNCSA KSE (NB3) – ÚJPEST FC (NB1)

ELMARAD


TISZAFÜREDI VSE (NB3) – PUTNOK FC (NB3)

ELMARAD


VLS VESZPRÉM (NB3) – SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA (NB2)

ELMARAD


TOPONÁR SE (MEGYE1) – PUSKÁS AKADÉMIA FC (NB1)

ELMARAD


BALASSAGYARMATI VSE (NB3) – DIÓSGYŐRI VTK (NB1)

ELMARAD


SZEGHALMI FC (MEGYE1) – SZOLNOKI MÁV FC (NB2)

ELMARAD

Be the first to comment

Leave a Reply