Emberhátrányban 0-2-ről egyenlített a Pénzügyőr, mégis vereség lett a vége

2017.05.13. (szombat) 17:30 óra

Mórahalom – Pénzügyőr SE 3-2 (2-2)

Mórahalom, 100 néző. Vezette: Csontos

Mórahalom VSE: Halász – Lászik, Busa, Pócs Tamás (Fodor), Magyar, Crkvenjakov, Podonyi (Zámbó), Zsoldos, Várda, Szűcs, Szalma (Pócs Dániel)

Pénzügyőr SE: Tajti 6 – Buzás 6, Luczek 7, Bíró 6, Varga-Sebestyén 6 – Horváth 5, Szabó 4 (Hetesi 5), Karvalics 5 ( Pápai) – Feil 4, Turi 5-2= 3, Nagy 4 (Kovács 5)

17. perc: Szöglet után Magyar fejelte kapufára a labdát, Zsoldos közelről bekotorta 1:0

25. perc: Várda egyéni játék után bombázott a bal sarokba 2:0

33. perc: Turi második sárga után megkapta a pirosat, 10 emberrel folytattuk.

72. perc: Varga-Sebestyént buktatták a 16-oson belül, Luczek értékesítette a büntetőt 2:1

75. perc: Feil szöglet utáni beadását egy védő kifejelte, Luczek rácsapott és 16 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt 2:2

81. perc: Szabadrúgás után Magyar fejelte el a labdát, az érkező Zsoldos 10 méterről a jobb sarokba bólintott 3:2

Vatai Attila: A mérkőzés első harmada a hazaiaké volt, a két elkerülhető góllal és a kiállítással szinte reménytelen helyzetbe kerültünk. Szünet után ahogy teltek a percek egyre nagyobb kockázatot vállaltunk, jól hajráztunk és bravúrosan egyenlítettünk de az emberhátrány miatt újra mi kerültünk nyomás alá és a hazaiak végül bepréselték a győztes gólt.