Az erős szél tönkretette a játékot. Hajdúböszörményi TE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-1

NB III. Keleti csoport 22. forduló

2017.03.11. (szombat)

Hajdúböszörményi TE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-1 (1-1)

Hajdúböszörmény, 150 néző. Játékvezető: Mencsik László, asszisztensek: Szarvas László, Nagy Petra

Hajdúböszörményi TE: Szabó Á. – Szathmári Zs., Kovács G., Nagy M.(Benke N.), Andorkó S., Lovas M., Nagy P., Lukács R., Nagy R.(Molnár T.), Barzsó A. (Tóth V.), Tatár E.

Vezetőedző: Elek Norbert

Termálfürdő Tiszaújváros: Tóth Cs. – Gál R., Fodor P., Dajka L., Lukács B. (Vivcsák Gy.), Molnár L., Kerekes I., Hussein Shaid, Orosz M.(Nagy D.), Fabu M., Kristófi Sándor

Vezetőedző: Gerliczki Máté

31. perc Kristófit ugratta remek ütemben Lukács, aki egyedül vezethette a labdát Szabó Ádámra, majd 18 méterről a hálóba emelte a kapus felett a labdát. 0-1

44. perc Egy jobb oldali szabadrúgás elvégzése után az egyik vendégjátékos (Gál) a tizenhatoson belül kézzel ért a labdához,  a büntetőt Nagy Péter értékesítette. 1-1

Elek Norbert: Úgy gondolom, hogy reális a döntetlen, mert a nagy szélben nem alakulhatott ki folyamatos játék. Gratulálok a csapatomnak a pontszerzéshez és további sok sikert kívánok a Tiszaújvárosnak.

Jók: Lovas, Lukács

Gerliczki Máté: Ilyen talajviszonyok mellett és ekkora szélben sajnos csak teniszmérkőzést lehetett játszani, ezért igazságos a döntetlen.

Jók: Dajka, Hussein