Átigazolási hírek, 2020/2021 tél


Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket.

Keleti csoport

BALASSAGYARMATI VSE

Érkezett: Iváncsics Alex (ATSV Zipf), Gálfi László (Taksony SE), Tóth Levente Milán (Taksony SE), Tóth Olivér (Pásztó SK).

Távozott: Hamar Ádám (Rákosmente KSK), Katona Bence (Putnok FC), Szabó Norman (BKV Előre SC), Megyeri Gábor (Dabas-Gyón FC)

BVSC-ZUGLÓ

Távozott: Peszmeg Viktor (RKSK)

Érkezett: Szilágyi Máté (Taksony)

CEGLÉDI VSE

Érkezett: Szabó Richárd (Füzesgyarmat), Damásdi Alex (DEAC), Pleszkán Tibor (Hódmezővásárhely)

Távozott: Juhász György (Hatvan) , G. Bíró Gergő (Jászberény), Szabó Gergő, Majoros Szabolcs, Bartos Julián (Kaposvár) 

EGER SE

Távozott: Vaskó Tamás (Csákvár), Gresó Mátyás (Nyíregyháza), Deli Márió (Jászberény)

FÜZESGYARMATI SK

Távozott: Szabó Richárd (Cegléd), Erdős-Balizs Andor, Antalois-Alexis Sundas (Hajdúszoboszló), Árvai Ádám

Érkezett: Karikás Krisztián Norbert (DEAC), Pataki Lajos Zalán (SV Übelbach)

FC HATVAN

Távozott: Bogdán Maxim, Bartók István (Sajóbábony), Lukács Zsombor (Sajóbábony), Halasi Ádám (Gyöngyösi AK), Fék Zsolt (Soltvadkert), Bajkán Balázs (BLSE-Sződliget), Török Norman (Lőrinci)

Érkezett: Jaroslav Cellár (FK Slovan Duslo Sala), Juhász György (Cegléd), Markos Marcell (RKSK)

GYÖNGYÖSI AK

Távozott: Májer Péter, Gazdag Balázs

Érkezett: Halasi Ádám (Hatvan)

JÁSZBERÉNYI FC

Távozott: Albert Ádám (Tiszakécske), Torkos Attila (Taksony), Gergely Péter, Szemere Balázs, Hodgyai László (Székelyudvarhely), Csutorka Márk (Tápiószentmárton)

Érkezett: Muhari Zoltán (DVTK), Apró Ármin (Jászfényszaru), Deli Márió (Eger), Lukács Richárd, Gémes László, G. Bíró Gergő (Cegléd), Nagy Márió (Mezőkövesd)

PUTNOK FC

Érkezett: Katona Bence (Balassagyarmat)

SAJÓBÁBONY VSE

Távozott: Poór László (Cigánd SE), Bánhegyi Donát ???, Balogh Dénes (BTE Felsőzsolca), Pataki Zsolt ???, Patócs Richárd (Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő), Boda Balázs (Lengyelország), Dáné Szebasztián ???, Kiss Gergő (Balmazújváros), Matyi Zoltán (Cigánd SE), Borai Szabolcs (Mezőkövesd-Zsóry FC)

Érkezett: Furik János (DVTK), Nagy Péter (Egerszalók SE), Hegedűs Csaba (Szuhogy SE), Balogh Alex (Ausztria), Laurinyecz Ákos (Balatonfüred SE), Lukács Zsombor (FC Hatvan), Bartók István (FC Hatvan)

SALGÓTARJÁNI BTC

Érkezett: Köböl Máté (FTC Fülek)

Távozott: Illés Edvin (abbahagyta)

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

Távozott: Lakatos László (Tiszaújváros), Páll Zsombor (III. KER. TVE), Szokol Zsolt (Nyíregyháza Spartacus)

Érkezett: Magyar Gábor (Nyíregyháza), Barta Gábor (Tarpa)

TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

Érkezett: Lakatos László (Sényő)

TISZAFÜREDI VSE

Távozott: Csikós Lajos (Törökszentmiklós), Szántó Gergő (Taksony), Haász Tamás Bertold (Kecel), Kalmár Ferenc (Tiszakécske), Gajda Márkó (Monor), Kapitár Miklós (Karcag), Szanku Kristóf (Jászfényszaru)

Érkezett: Fülöp Gergő (Derecske), Fehér Zsolt (Békéscsaba), Balogh Krisztián (DEAC), Bíró Péter (DEAC), Urbin Péter (DEAC), Jakab Róbert (Székelyudvarhely), Iván Milán (Szolnoki MÁV), Papp Norbert (Marosvásárhely, Csíkszereda)

TISZAKÉCSKEI LC

Érkezett: Albert Ádám (Jászberény), Kalmár Ferenc (Tiszafüred), Gyurján Bence (Nyíregyháza)

Távozott: Máté János (Hajdúszoboszló)

Közép csoport

FC DABAS

Érkezett: Busa Bence (Szegedi VSE), Kovács Péter (Kerekegyháza)

Távozott: Sándli Márk (Maglód), Buzás lászló

DABAS-GYÓN FC

Érkezett: Megyeri Gábor (Balassagyarmat)

Távozott: Rétyi Tamás (Bicske), Pomozi Zoltán (Szekszárd), Nádházi Ákos (Tiszaföldvár)

DUNAÚJVÁROS

Érkezett: Kondor Kristóf (Szentlőrinc)

ESMTK

Távozott: Reznek Donát, Szabó Ádám (abbahagyta), Komiszár Kristóf (abbahagyta), Fehér Imre (Gárdony)

Érkezett: Horváth Richárd (Rákosmente FC), Kozma Richárd (CREDOBUS Mosonmagyaróvár), Papp Ákos (THSE-Szabadkikötő)

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

Távozott: Pleszkán Tibor (Cegléd), Sindel Roland (Szarvas), Darida Ádám (Nagyszénás), Selyem Zsolt (Algyő)

Érkezett: Váradi Ádám (Békéscsaba)

HR-RENT KOZÁRMISLENY

Érkezett: Kónya Kornél, Vajda Roland (Szentlőrinc)

Távozott: Márkvárt Patrik, Ipacs Péter, Talabér Attila (Monor), Juhász László (Kiskőrös), Babinszky Bence (Szentlőrinc)

IVÁNCSA KSE

Távozott: Villám Balázs (Kalocsa), Hujber Tamás, Nicsenko Igor (Iváncsa)

Érkezett: Fodor Dániel (Taksony)

KECSKEMÉTI TE

Érkezett: Koszó Balázs (BKV Előre), Nagy István (Ajka), Kotroczó Péter (FTC)

Távozott: Kerekes Krisztián, Bodor Zoltán (Szegedi VSE), Hatvani Dániel (Szegedi VSE), Szalai József (Vasas)

KÖRÖSLADÁNY MSK

Érkezett: Czirok József (Clean-Way Gyula TFC), Németh Ádám Pál (Dorogi FC)

Távozott: Ilyés Tamás ( Békéscsaba 1912 Előre FC), Bartik Milán (Gyomaendrődi FC)

MAJOSI SE

Érkezett: Boka Beniamin (CS Crisul Santandrei, Románia)

Távozott: Steinbach Máté (Gerjen)

MONOR

Távozott: Pintér Dominik (Budaörs), Karacs Dániel (Gyirmót), Tóth “Ádi” Sándor (Vízművek)

Érkezett: Gajda Márkó (Tiszafüred), Kántor Máté (Szentendre), Maka Gyula (Pilis), Nicsenko Igor (Iváncsa), Juhász Zsombor (Honvéd MFA), Talabér Attila (Kozármisleny)

RKSK

Távozott: Markos Marcell (Hatvan), Pusztai Dániel, Tolnay Rokkó, Horváth Richárd (ESMTK), Torda Bence, Molnár András (Andráshida)

Érkezett: Peszmeg Viktor (BVSC), Hamar Ádám (Balassagyarmat), Fellegi Nándor (SV Drassmarkt)

SZEGEDI VSE

Távozott: Busa Bence (Dabas)

Érkezett: Bodor Zoltán (Kecskeméti TE U19), Hatvani Dániel (Kecskeméti TE U19), Mészáros Zoltán (Algyő)

SZEKSZÁRDI UFC

Érkezett: Borbély Ákos (Kaposvár), Tratnyek Dániel (Kaposvár), Aszalós András (Szentlőrinc), Pomozi Zoltán (Dabas-Gyón)

Távozott: Királyházi Bence (Gerjen), Juhász Máté (Bátaszék), Szűcs Krisztián (Tevel), Fejős Áron (FK TISA Adorjan), Fejes Péter (abbahagyta), Márton Erik (abbahagyta), Rácz Ferdinánd (külföldi tanulmányok)

TAKSONY KSE

Érkezett: Torkos Attila (Jászberény), Szántó Gergő (Tiszafüred)

Távozott: Szilágyi Máté (BVSC), Fodor Dániel (Iváncsa), Hesz Olivér (Szentlőrinc), Gálfi László (Balassagyarmat), Tóth Levente Milán (Balassagyarmat), Palásthy Dávid (Dunaharaszti), Scheilinger György (Dunaharaszti), Simon Attila (Dunaharaszti), Szalai András (Dunaharaszti), Tóth Ferenc (Dunaharaszti), Búrány Zoltán (Dunaharaszti), Kun László (Dunaharaszti), Balázs Richárd (Dunaharaszti), Gulyás Máté (Dunaharaszti), Pesti Dávid (Dunaharaszti)

VÁC FC

Érkezett: Nagy Gábor (Pereg), Gergely Péter

Nyugati csoport

BALATONFÜREDI FC

Távozott: Laurinyecz Ákos (Sajóbábony)

BICSKEI TC

Érkezett: Szabó Bátor (BKV Előre), Rétyi Tamás (Dabas-Gyón)

Távozott: Marko Filipovics, Török Dávid, Varga Zsombor

BKV ELŐRE

Távozott: Koszó Balázs Tibor (Kecskemét), Miknyóczky Balázs, Szabó Bátor (Bicske)

Érkezett: Busai Attila, Szabó Norman Áron (Balassagyarmati VSE)

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Érkezett: Bakos Szabolcs (III. Kerületi TVE), Oláh László (Békéscsaba 1912 Előre), Szabó Zsolt (Pápai Perutz FC)

Távozott: Laki Balázs, Kozma Richárd (ESMTK), Nagy Lionel (Csorna), Bölönyi Bence (SZA-BI Qualit Ménfőcsanak?)

GÁRDONYI VSC

Érkezett: Fehér Imre (ESMTK), Sárossy Dániel (Veszprém), Patócs Richárd (Sajóbábony), Polonyi Patrick, Miskei Manó (III. KER. TVE), Nagy Bence (III. KER. TVE), Rigó Gábor

Távozott: Sárközi Norbert (Zsámbék), Lak Imre (Százhalombatta), Kovács Ádám (Sárosd), Parádi Erik, Schener Bálint, Ribarics Roland, Balogh Ádám (III. KER. TVE)

III. KER. TVE

Érkezett: Páll Zsombor (Sényő), Rédei Adrián (UTE U19), Balogh Ádám (Gárdony)

Távozott: Bakos Szabolcs (Mosonmagyaróvár)

LIPÓT PÉKSÉG SE

Távozott: Szabó Lukas (Dorog), Nyári Martin (Ollersdorf), Schillinger Richárd (Bácsa)

MÉNFŐCSANAK ESK

Távozott: Tamás Attila Tamás, Szalai Csaba, Hontvári Tamás, Fehérvári Martin, Sánta András, Vincze Ádám

Érkezett: Szigeti Norbert, Bölönyi Bence (Mosonmagyaróvár), Pálfi Donát (Gyirmótról kölcsönbe), Kecskés Domonkos (Ausztria, UFC Hallein), Fehérvári Martin, Kovács Ákos (Abda), Ominger Bence (Gyirmót), Sipőcz János (Sárvár)

NAGYATÁDI FC

Távozott: Vodicska Bence (Kadarkút)

FC NAGYKANIZSA

Érkezett: Tóth Gergő Ádám (Csács-Nemesapáti SE)

PERUTZ FC PÁPA

Távozott: Zsirai Márton (Kaposvár), Horváth Brúnó, Németh Erik, Szabó Zsolt (Mosonmagyaróvár), Benecz Dániel, Márton Dániel, Irmes Dávid (Szolnok), Böröczky Bálint

Érkezett: Jurik Patrik, Illés Bence (Haladás), Kiss Ádám (ZTE II.), Gasztos Martin (Győri ETO), Hauser Bálint (Győri ETO)

TATABÁNYAI SC

Érkezett: Sárközi Martin Dezső (Oroszlány)

THSE-SZABADKIKÖTŐ

Távozott: Papp Ákos (ESMTK)

VLS VESZPRÉM

Távozott: Sárossy Dániel (Gárdony), Róth István, Rápó Csanád

Be the first to comment

Leave a Reply