Átigazolási hírek, 2020/2021 nyár


Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket.

Átigazolási időszak: Július 1-től július 20. éjfélig; – július 21-től augusztus 31. éjfélig (amennyiben az átadó sportszervezet hozzájárul az átigazoláshoz); – továbbá szeptember 1-től szeptember 30. éjfélig (oktatási intézmény váltásakor, amennyiben lakcímváltozást eredményez és az oktatási intézmény, valamint a sportszervezet székhelye ugyanott van: ezek igazolása lakcímkártyával vagy kollégiumi igazolással, és iskolalátogatási igazolással történhet.


Keleti csoport

Balassagyarmati SE

Érkezett: Katona Bence (Putnok FC), Fejes János (Füzesgyarmat), Benkő-Bíró Norbert (mindkettő Füzesgyarmati SK), Szabó Norman (Aqvital FC Csákvár), Megyeri Gábor (III. Kerületi TVE), Hamar Ádám (Credobus Mosonmagyaróvár), Kamarás György (FK Nafta)

Távozóban: Vastag Richárd, Vekker Dávid, Erdei Patrik, Tóth Bálint (Vác)

BVSC

Távozik: Bozsik Viktor, Lázár Zsolt, Sashegyi Krisztián, Szűcs László

Ceglédi VSE

Távozott: Sándor Bence (Tiszafüred), Krajcz Máté, Orlov László, Simon Péter, Faragó Milán

Érkezett: Csoszánszki Dávid (Gyöngyös), Polyák Kristóf (Kecskemét), Juhász György (Vác)

Eger SE

Távozott: Vitelki Balázs (Tiszaújváros), Lőrincz Patrik (Tiszaújváros)

Érkezett: Hegedűs Dávid (Kaposvár), Boros Gábor (DVTK), Katona Attila (Komárom) és Pál Szabolcs (Érd).

FC Hatvan

Távozott:

Érkezett: Bajkán Balázs (Vác), Halasi Ádám

Tiszaújváros

Érkezett: Lőrincz Patrik (Eger), Vincze Ákos (Füzesgyarmat), Vámos Márk (Mándok), Vitelki Balázs (Eger), Benke Norbert Sándor, Csernák Martin Tibor (Komárom)

Távozott: Orosz Máté (Sényő), Nagy Dávid (Balkány), Fodor Péter, Hussein Shadi (Füzesgyarmat)

Füzesgyarmati SK

Távozik: Vincze Ákos (Tiszaújváros), Benkő-Bíró Norbert, Fejes János (Balassagyarmat), Katona György (Mándok), Ivicevics Márk Fülöp (Körösladány), Kovács Dávid Szilveszter, Bogdan-Florin Taca, Dan-Marius Constantinescu (Kecskemét), Székely Dávid (DEAC), Ondrejó Tamás, Borbély Roland Sándor (Sajóbábony)

Érkezett: Anatolis Alexis Sundas (Dunaharaszti), Balogh Gusztáv (Szarvas), Márkus Martin (Vác), Tóth Olivér (Újpest II.), Ferenczi József Máté (Balmazújváros), Szabó Richárd (Szolnok, Popescu Gheorge Robert (Zilah), Vajda Roland, Hussein Shadi (Tiszaújváros)

Gyöngyösi AK

Távozók: Csoszánszki Dávid (Cegléd), Tóth Olivér és Molnár Erik (Pásztó), Halasi Ádám (Hatvan), Petrezselyem Tamás (Dabas-Gyón), Laurinyecz Ákos (Balatonfüred), Gergely Péter (Jászberény), Árvai Ádám (Füzesgyarmat).

Érkezők: Borbély Zsombor (Nagyatád), Májer Péter, Telinger István és Csillik Kristóf (Újpest), Erdei Patrik (Balassagyarmat), Molnár Marcell (Balatonfüred).

Jászberényi FC

Érkezett: Gábor Lukács (Kazincbarcika), Gergely Péter (Gyöngyös), Albert Ádám (Szolnok), Lőrincz Attila (Veszprém), Torkos Attila, Bonica Sebastian

Távozik: Ludasi Márton (Kecskemét), Miski Zoltán (Nyíregyháza), Szabó Tamás, Lukács Gábor

Putnok FC

Érkezett: Madarász János (Sajóbábony), Pataki Roland (ESMTK), Pápai Krisztián Marcell (DVTK II.), Csicsvári Milán (Tállya), Mertse Ábel (Diósgyőr), Kréti Gergő, Sramkó Ronald, Magyar Máté, Gubacsi Zoltán, Budaházi Levente

Távozott: Lékai Soma (Kecskemét), Katona Bence, Nyisalovits Donát, Arday Dominik, Vajda Roland, Kercsó Bence, Takács Tamás és Kismarton Balázs 

Sajóbábony VSE

Érkezett: Bánhegyi Donát (DVTK), Egyed Balázs (PMFC), Kovács Milán (Hajdúböszörményi TE), Faggyas Milán (SV Drassmarkt), Varga Krisztián (Ibrány SE), Pataki Zsolt (Cigánd SE), Matyi Zoltán (Nyíregyháza Spartacus FC), Borai Szabolcs (BTE Felsőzsolca), Patócs Richárd (DEAC), Czető Márk (Egerszalók SE)

Távozók: Madarász János (Putnok), Elek István (Ózd), Tucsa Róbert (Gesztely), Németh Dénes (Gesztely), Illés Richárd (Hidasnémeti), Málik Mihály András, Csattos Csaba (Felsőzsolca), Botos Ferenc Márk, Fazekas Máté (Tállya), Bodnát Dominik

Salgótarjáni BTC

Érkezett: Puporka Dániel, Hegedüs Martin (Kecskemét)

Sényő-Carnifex FC

Érkezett: Schmidt Péter (Vásárosnamény), Orosz Máté (Tiszaújváros)

Tállya KSE

Távozott: Csicsvári Milán (Putnok)

Tiszafüredi VSE

Érkezett: Vincze Patrik (Szajol), Háda Zoltán (Kiskunhalas), Lakatos Kirill (DEAC), Csiki Norbert (Dabas), Sándor Bence (Cegléd), Csikós Lajos (Kisújszállás), Barna Viktor (DVSC-DLA), Szanku Kristóf (Lőrinci), Tóth Nándor (Mezőtúr), Mészáros Norbert (DVSC), Kalmár Ferenc (Tiszaföldvár)

Távozott: Boros Ákos (Heves)

Tiszakécskei LC

Távozott: Kirchner Krisztián (III. KER. TVE), Sváb Dániel, Preklet Csaba, Ludánszki Bence, Batizi-Pócsi Balázs, Erdélyi Botond, Simon Márk, Lukács Dániel, Varga Ádám, Tölgyesi Viktor, Szuhodovszki Soma

Érkezett: Fülöp Noel (MTK), Pál András (Soroksár), Ternován Patrik (DVTK), Zvara Dávid (Szeged), Kiprich Dávid (Csákvár), Pongrácz Viktor (Győr), Horváth Attila (Siófok)



Közép csoport

Dabas-Gyón FC

Érkezett: Petrezsenyem Tamás (Gyöngyös)

Távozott: Kokenszky Norbert (III. KER. TVE), Markovics Bence (Dunaújváros)

Dunaújváros

Távozott: Horváth Kevin (Mosonmagyaróvár), Busa Bence (Szegedi VSE), Tapiska Géza, Reicheld Alex, Puskás Gábor (Kecskemét), Kis Balázs (Kecskemét), Besztercei Attila, Ángyán Milán (Kozármisleny), Kovács Barnabás (ZTE)

Érkezett: Lakatos Gergő (Mosonmagyaróvár), Kesztyűs Máté (Szekszárd), Markovics Bence (Dabas-Gyón), Báló Tamás (Paks), Héjjas Zsombor (Pénzügyőr SE)

ESMTK

Távozott: Despotovic Vanja, Pataki Roland (Putnok)

Érkezett: Fehér Imre (Honvéd II), Lázár Benjámin (DVTK II), Komiszár Kristóf (Honvéd II), Dankó Márton (Kelen SC)

FC Dabas

Távozott: Popov Patrik (Érd), Erős Ronald (Monor), Czuczi Márton (BKV), Kelemen Viktor (Szegedi VSE), Kovács Árpád (Monor), Csiki Norbert (Tiszafüred)

Érkezett: Dudás Dániel (Szekszárd), Forgács András (Budaörs), Sziklási Gergely (Mosonmagyaróvár), Horváth Bence (Taksony), Erdős Gábor (Bicske), Marsa Levente (Dabas-Gyón)

HR RENT Kozármisleny

Távozott: Gere Zoltán (Iváncsa), Rácz Áron (Szekszárd), Matej Siles, Tóth Marcell, Győrfi Dominik, Nagy Ádám 

Érkezett: Kirchner Krisztián (Tiszakécske), Horváth Dániel (PMFC), Hampuk Ádám (Nagykanizsa), Szabó Dominik, Ángyán Milán (Dunaújváros), Matesz Kornél, Juhász László

Hódmezővásárhelyi FC

Érkezett: Selyem Zsolt, Ludánszki Bence (Tiszakécske), Forró Attila (Szekszárd), Ugrai Bendegúz, Marunak Levente (Orosháza), Sindel Roland (Szarvas),

Iváncsa KSE

Érkezett: ifj. Igor Nicsenko (Dunaharaszti), Gere Zoltán (Kozármisleny), Ordasi Gergő

Távozott: Nyúl Krisztián (RKSK), Schener Bálint, Nagy Richárd, Killer Máté, Király Bence

Kecskeméti TE

Érkezett: Ludasi Martin (Jászberény), Dan-Marius Constantinescu (Füzesgyarmat), Gál Szabolcs (Érd), Lékai Soma (Putnok), Puskás Gábor (Dunaújváros), Kis Balázs (Dunaújváros), Lukács József (Kazincbarcika)

Távozott: Kunsági Roland, Nánási Balázs, Kéri Tamás, Tamaskó Ádám, Babolek Zoltán, Hegedűs Martin (Salgótarján), Hirman Kristóf, Peres Csaba, Polyák Kristóf (Cegléd)

Körösladány MSK

Érkező: Krajcsó Krisztián (DEAC), Mácsai László (Békéscsabai Előre II.), Ivicevic Márk Fülöp (Füzesgyarmat), Talpalló Ákos (Füzesgyarmati SK U19), Gyomai Ákos (Gyomaendrődi FC), Szabó Viktor (Grosics Akadémia U19), Pusztai András (Békéscsabai Előre II.),Ilyés Tamás (Békéscsabai Előre – kölcsönben)
Távozók: Boros Ádám (Okány), Laksteter Jován (?), Farkasinszki László (Dévaványa), Zsíros Péter (Mezőberény), Krajcs Gábor (?), Sipos Krisztián (?), Balogh Milán (Mezőmegyer)

Majosi SE

Érkezett: Pál Achilesz (Tolna), Kugli Ákos (Tamási), Ledneczki Gergő (Tolna), Várda Ákos (PVSK), Széles Bence (PMFC U19), Dér Zalán (PMFC U19)

Távozók: Szőts Attila (Bonyhád), Gere Oszkár (Bonyhád), Jerabek Jenő (Bonyhád), Kovács Richárd (Tengelic), Mathesz Dániel (Bonyhád-Börzsöny)

Monori SE

Érkezett: Erős Ronald (Dabas), Huszty Dániel (III. KER. TVE), Kovács Árpád (Dabas), Lettner Lóránt, Vékei Nándor

RKSK

Távozott: ifj. Szűcs Lajos, Rosta Levente, Pekowski Michal Jan, Szántó Gergő, Molnár Bence, Czinkota Dominik, Csorba András, Karacs Roland, Horváth Patrik

Érkezett: Nyúl Krisztián (Iváncsa), Torda Bence (Csepel), Markos Marcell, Darabont Gábor

Szegedi VSE

Érkezett: Tóth Imre (Komárom), Busa Bence (Dunaújváros), Kelemen Viktor (Dabas), Zana Dávid, Dóra Donát, Ondrejó Tamás, Csanádi István, Kelemen Viktor, Oláh Levente, Vida Igor, Bakó András, Molnár Krisztián

Távozott: Papp Dominik (Mórahalom), ifj. Beke Sándor (Orosházi MTK-ULE 1913), Albert Csaba, Szabó Dávid, Szilágyi Norbert (Tiszasziget), Végh Ariel (THSE Szabadkikötő)

Szekszárdi UFC

Érkezők: Rácz Áron (Kozármisleny), Németh Kristóf (Szentlőrinc), Wirth Dániel (Bonyhád VLC), Fekete Marcell (Szentlőrinc SE), Mayer Milán (Balatonlelle SE).

Távozók: Béla Máté (ASK Schlaining), Zachán Péter (Fjolnir-Izland), Forró Attila (Hódmezővásárhely), Vituska István (Majosi SE), Dudás Dániel (FC Dabas), Kesztyűs Máté (Dunaújváros), Turi Tamás (Pécsi VSK).

Taksony KSE

Érkezett: Scheilinger György (Dunaharaszti), Simon Attila (Szolnok), Palásthy Dávid (BKV), Gulyás Máté (Nyíregyháza), Tóth Ferenc

Távozók: Kozári Csaba(Dunaharaszti), Patály János (Dunaharaszti)

Vác FC

Távozott: Tóth Dominik (Soroksár), Lefler Benjamin (FTC), Hajnal Balázs, Katona Mátyás, Márkus Martin (Füzesgyarmat), Bajkán Balázs (Hatvan), Juhász György (Cegléd)

Érkezett: Odé Norbert (Budaörs), Niedermüller Ákos (Tintahalak), Sorecz Szabolcs (III. KER. TVE), Tóth Bálint (Balassagyarmat)



Nyugati csoport

Balatonfüred FC

Érkezett: Laurinyecz Ákos (Gyöngyös), Bartha Roland, Vastag Richárd, Nagy Zoárd, Tamás Szabolcs, Szalai Péter, Balla Ervin (Lipót)

Távozott: Rápó Csanád (Veszprém), Grecsó Bence (Pénzügyőr), Hegedüs Ábel, Marton Gábor, Hardi Máté, Horváth Botond, Simon Róbert, Kondor Valter

Bicskei TC

Érkezők: Marticsek Gergő (Zsámbéki SK), Lassú Zsombor (Vác FC), Bajor Tamás (Dabas-Gyón FC), Kákonyi Dániel (Greenplan Balatonlelle SE), Kürti Zsolt (Maglódi TC), Lencsés Bálint (BFC Siófok), Szűcs Lajos (Rákosmente KSK), Haála Kada (Kelen SC), Mlinárcsik Áron (Szent Pál Akadémia HSE), Horváth Marcell (Szeged-Csanád Grosics Akadémia), Varga Zsombor (FC Csákvár), Németh János (BFC Siófok – kölcsönbe), Radó Dániel (TFSE), Filipovics Marko (Újpest FC – kölcsönbe), Török Dávid (BFC Siófok – végleg), Pekowski Michal Jan (Rákosmente KSK).

Távozók: Füstös Krisztián (Jánoshalmi FC), Lapos Máté (BFC Siófok – kölcsönből vissza), Zelizi Patrik (FC Csákvár), Sárközi Norbert (Gárdonyi VSC), Erdős Gábor (FC Dabas), Molnár Viktor (Koroncó SE), Tornyai Tamás (Sárszentmihály SE – játékosedzőként), Fröhlich Roland (Szentlőrinc), Pölöskei Péter (visszavonult súlyos sérülés után).

BKV Előre

Távozott: Csepregi Tamás, Delea Zsombor, Huszárik Zsolt, Palásthy Dávid (Taksony), Petry Zsolt Dominik, Rutterschmid Robin, Szabó Levente, Tóth Kristóf, Bartha Roland, Miklósvári János (befejezi pályafutását)

Érkezett: Czuczi Márton (FC Dabas), Szabó Marcell (THSE-Szabadkikötő), Pokó Ajtony Gergely (THSE-Szabadkikötő), Tóth Szabolcs (THSE-Szabadkikötő), Wágner Richárd József (THSE-Szabadkikötő), Szegő Imre (Balatonlelle)

Érdi VSE

Érkezők: Popov Patrik (FC Dabas), Fürjes Ádám (Dorogi FC), Földesi Dominik (Budapest Honvéd-MFA), Honti Attila (Dunaharaszti MTK), Varga Tamás (Dunaharaszti MTK), Kócsa Tamás (Balassagyarmati SE)
Kölcsönbe érkezők: Farkas Bálint (Budafoki MTE), Molnár Bence (Budaörsi SC)
Az utánpótlásból felkerültek: Fügedi Ákos, Kertész Bence
Távozók: Durso Giuliano (Mosonmagyaróvári TE), Gál Szabolcs (KTE-Hufbau), Pál Szabolcs (Eger SE), Gera Dávid (BVSC-Zugló), Májer Gergő (BVSC-Zugló), Melczer Vilmos (?), Németh Gábor Vince (III. kerületi TVE), Mojzer György (Vecsési FC)

FC Nagykanizsa

Távozik: Simonfalvi Gábor, Hampuk Ádám, Vittman Ádám, Gerencsér Attila, Herzsenyák Áron

Érkezett: Vass György (Hévíz), Török Milán (Héviz), Szabó Patrik (Puskás Akadémia II.), Péntek Adrián (Balatonlelle), Papp Szilárd (Szolnoki Máv)

Gárdony

Komárom VSE

Távozók.: Kenesei Krisztián, Katona Attila (Eger), Kiss Károly, Koronczai Benjámin

Érkezők: Raffai Ákos (Biatorbágy), Szecsődi Gergő (Illés Akadémia), Horváth Dávid, Horváth Roland (Gyirmót), Maksimchuk Valentin, Kalla Marcell, Pulai Martin (KVSE UP)

ESK Ménfőcsanak

Távozott: Füredi Ádám (Lipót), Jakab Dávid (Sopron)

Lipót Pékség SE

Távozik: Zimonyi Dávid (Zalaegerszeg), Babina Erik (Bábolna), Vörös-Torma Martin (abbahagyta), Farkas Zoltán (THSE-Szabadkikötő), Kapa Martin (Nyúl), Bella Ervin (Balatonfüred)

Érkezett: Füredi Ádám (Ménfőcsanak), Farkas Dániel (Hévíz), Sandal Dominik (Gyirmót), Winkler András (Csorna), Szabó Lukas, Papp Zsombor (Puskás Akadémia II.), Kiszely Dominik (Puskás Akadémia II.)

ESK Ménfőcsanak

Távozott: Füredi Ádám (Lipót), Jakab Dávid (Sopron)

Credobus Mosonmagyaróvár

Távozik: Czár Richárd, Darázs Péter, Dobrovolszki Jenő, Forgács Péter, Lakatos Gergő (Dunaújváros), Mundi Roland, Pongrácz Viktor, Szegi Vince, Sziklási Gergely, Tóth Dániel, Vadász Viktor, Bakos Bence

Érkezett: Balogh Ferenc (Illés Akadémia), Bokor Bence (Illés Akadémia), Czingráber Máté (Ózd), D’Urso Gioliano (Érd), Horváth Kevin (Dunaújváros), Illés Dávid (Ajka), Takács Martin (Csíkszereda)

Nagyatádi FC

Érkezett: Czebei Ádám (Dombóvár), Vodicska Valázs (Kadarkút), Kiss Péter (Hetes), Grabarics Máté (PEAC), Horváth Péter (Balatonlelle), Horváth Ferenc (Szentlőrinc)
Távozott: Bolla Barnabás, Vörös Ákos, Horváth Martin (Segesd), Cser Viktor (Segesd), Keresztény Gergő (Segesd), Gerlecz Bálint

Perutz FC Pápa

Érkezett: Skriba Máté (Sárvár), Horváth Brúnó (Sárvár)

Távozott: Keserű Bence (Győri ETO), Farkas Balázs (Győri DAC)

SC Sopron

Távozott: Tóth Olivér, Garab Gábor, Kádár Richárd, Zselinszky Kevin, Kelemen Dávid, Tóth Péter, Honyák Máté, Erdősi Dominik

Érkezett: Pető Benjámin, Rátkai Zsolt, Jakab Dávid (Ménfőcsanak), Kustor Noel, Keresztes Krisztián (Sárvár), Harangozó Bence (Kazincbarcika), Bódis Norbert

Tatabánya

THSE-Szabadkikötő

III. KER. TVE

Távozott: Megyeri Gábor (Balassagyarmati VSE), Balázs Richárd, Petneházi Márk, Révész György, Sorecz Szabolcs (Vác), Huszty Dániel (Monor), Tóth Dárius, Kapronczai Gergely (MTK), Sili Luka (Szentlőrinc), Sóron Tibor

Érkezett: Kokenszky Norbert (Dabas-Gyón), Bakos Szabolcs (Budaörs), Remili Mohamed (Siófok), Tóth Kristóf, Opavszky Balázs (Budafok), Németh Gábor Vince (Érd), Nagy Tibor, Steer Bence

VLS Veszprém

Távozott: Falusy Bálint, Nagy Richárd, Felber Patrik, Kiliti Róbert, Venczel Zoltán, Lőrincz Attila (Jászberény)

Érkezett: Victor Michel, Rápó Csanád (Balatonfüred)

Be the first to comment

Leave a Reply