Átigazolási hírek, 2019. év nyár

Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket.

Az hogy a csapatokat melyik csoporthoz írtuk, semmit nem jelent (tuti, hogy nem így lesz, a beosztás később készül el), csak a könnyebb áttekintés végett…

Keleti csoport

Balassagyarmati VSE

Érkezett: Erdei Patrik (Törtel), Gábriel Adrián (Gyöngyös), Kócsa Tamás (Tintahalak), Vastag Richárd (MOL Fehérvár FC)


Ceglédi VSE

Távozott: Mursits Roland (Dorog), Farkas András (Kazincbarcika), Oldal Tibor (Kazincbarcika), Varjas Zoltán (Mezőkövesd), Földi Botond (Mezőkövesd), Olasz Dénes (Békéscsaba), Rétyi Tamás, Csirmaz István (Mezőkövesd), Preklet Csaba (Duna Aszfalt Tiszakécske), Albert István (Csákvár), Fejes János (Füzesgyarmati SK), Ágoston Donát (Szolnok?), Sigér Ákos (Balmazújváros?), Wild Tamás (Gyöngyös), Pallagi Botond (Balassagyarmat?), Kárász Krisztián (Szeged), Póti Krisztián

Érkezett: Makrai László (Dabas-Gyón), Markó Ádám (Kecskeméti TE), Bodó Péter (Szentlőrinc), Szász Tamás (Füzesgyarmat), Kovács Botond (Szolnok), Mikler Dániel (Balatonfüred), Pesti Dávid (REAC), Bagó Patrik (Kecskeméti TE), Takács Krisztofer (Kecskeméti TE), Szász Tamás, Cseh Sándor (Nagykáta), Krajcz Máté (Nagykáta)


DEAC

Érkezett: Kertész Tamás (Tiszaújváros)


Eger

Távozott: Gresó Mátyás (Jászberényi FC), Fekete Viktor (Lőrinci VSC), Busai Barna (Egerszalók SE), Nagy Péter (Egerszalók SE), Kaszás Norbert (Egerszalók SE), Giczi Balázs, Dáné Szebasztián Zsolt, Galambosi Máté (Putnok FC), Molnár András (Besenyőtelek), Tajti Bence (Hatvan)

Érkezett: Csiki Norbert, Valkay Richárd (DVTK II.), Bagdán Gábor (Fővárosi Vízművek SK), Stampf Armand (43. sz. Építők SK), Kis Gergő (Cigánd), Haász T. Bertold (Oroszlány), Csorba András (Tápiószecső), Bartusz Dániel (Újpesti TE U19), Pataki Viktor (Füzesabony), Jacsmanik Attila (Marshall-ASE), Lakatos Péter (DVSC-DLA U17), Nacsa Péter (BKV), Bartusz Dániel (UTE Akadémia), Vitelki Balázs (Pénzügyőr SE)


ESMTK

Távozott: Karacs Péter (Füzesgyarmati SK), Bartha Roland (Gyöngyösi AK), Markovics Bence (Gyöngyösi AK), Nagy Richárd (Gyöngyösi AK), Privigyei Ádám, Bányai Róbert (Csepel), Mohácsik Gábor, Zay Kristóf (Csepel)

Érkezett: Birtalan János (Jászberényi FC), Herczeg László (Jászberényi FC), Despotovic Vanja (ESMTK), Reznek Donát (Taksony), Lipcsei Ádám (Puskás Akadémia), Kovács Botond (Monor SE)


Jászberényi FC

Távozott: Farkas János, Hevesi-Tóth Tamás, Herczeg László, Albert Ádám, Birtalan János (ESMTK), Herczeg László (ESMTK)

Érkezett: Pálinkás Gergő (Nyírbátor), Gresó Mátyás (Eger), Király Olivér (Honvéd MFA)


Füzesgyarmati SK

Érkezett: Bajnók Imre (Sárrétudvar), Bartók István Dániel (Románia), Benkő-Bíró Norbert (Salgótarján), Karacs Péter (ESMTK), Katona György (Nyírbátori FC), Meiszter Márk (Taksony), Achim Sebastian Zoltán (Szeged-Csanád Grosics), Fejes János (Cegléd), Constantinescu Marius (Putnok), Fülöp Valentin (Marosvásárhely), Török Dávid Zalán (Marosvásárhely), Erdős-Balizs Arnold (Marosvásárhely)

Távozott: Nagy Tibor, Styecz Milán (Szarvas), Szász Tamás (Cegléd), Pölöskei Péter (Taksony), Szilágyi Márió (Taksony), Faggyas Milán, Urbán Sándor (Szeghalmi FC)


Gyöngyösi AK

Távozók: Daróczi Dávid (VSG Altglienicke Fußball-Berlin), Fekete Bence (Lőrinci VSC), Papp Máté (Energia SC-Gyöngyös), Pilinyi István (Energia SC-Gyöngyös), Tatár Roland (Lőrinci VSC), Gábriel Adrián (Balassagyarmat)

Érkezők: Bartha Roland (ESMTK), Bódi Milán (GYAK – U19), Csoszánszki Dávid (Energia SC), Ladányi Patrik (Duna Aszfalt-TVSE), Markovics Bence (ESMTK), Nádudvari Alex (Kecskeméti TE), Nagy Richárd (ESMTK), Sári Csaba (JVSE-Rosenberger), Simó Csongor (Csenger FC), Wild Tamás (Cegléd), Ondrejó Tamás (SZEOL)


FC Hatvan

Távozott: Aszódi Miklós, Bajkán Balázs, Alapi Gábor, Kovács Gergő

Érkezett: Tajti Bence (Eger), Zagiev Vitálij


Ózdi Kohász SC

Érkezett: Lékai Soma (Szekszárd), Gál Szabolcs (SZEOL), Lévai Norbert (SZEOL), Hiba Zoltán (Monor SE), Vígh Levente (Encs), Kozics Barnabás (SZEOL), Turcsik Tamás (Tállya), Balogh Alex (Taksony)

Távozott: Gál Benedek (Kazincbarcika)


Nyírbátori FC

Távozott: Tóth Márk (Tiszaújváros), Terdik Zsolt (Tiszaújváros), Boros Dávid (Sényő-Carnifex), Katona György (Füzesgyarmati SK)


Putnok:

Távozott: Bene Attila (Tiszaújváros), Dan-Marius Constantinescu (Füzesgyarmat), Csicsvári Milán (Tállya), Vajda Roland (Kazincbarcika), Egyed Balázs, Czető Márk, Timkó István, Cristian Daniel Chifu

Érkezett: Illés Gábor (Tiszaújváros), Fazekas Máté (Sajóbábony), Tucsa Róbert (Sajóbábony), Nyitrai Dávid (Tállya), Pomozi Zoltán (Paksi FC), Galambosi Máté (Eger)


Sényő-Carnifex FC

Távozott: Prakonkham Ádám (Mándok), Szabó Zoltán (Kótaj), Ruska Tamás (Kemecse), Lukács Bence (Tokaj), Lakatos Bence (Tarpa), Ács Ádám, Bernáth Martin

Érkezett: Gazsi Tamás (Cigánd), Varga József (DVTK II.), Boros Dávid (Nyírbátor), Szokol Zsolt (United Zürich), Fenyővalvi Dávid (DVTK II.)


Tállya KSE

Távozott: Nyitrai Dávid (Putnok), Turcsik Tamás (Ózd), Lippi Á. (Hidasnémeti), Varga B. (Felsőzsolca), Szívós M. (Rakamaz), Kovács F.

Érkezett: Csicsvári Milán (Putnok), Szegedi Bence (Nyírbátor), Sárosi Máté (Nyírbátor), Fenyőfalvi Csaba (Nyírbátor), Bodnár Márk (Mád), Toldi András (Baktalórántháza), Kelemen Gergő (Cigánd), Ohár Román (Balkány)


Termálfürdő Tiszaújváros:

Érkezett: Bene Attila (Putnok), Tóth Márk (Nyírbátor), Terdik Zsolt (Nyírbátor)

Távozott: Lipusz Norbert, Illés Gábor (Putnok), Pataki Zsolt (Eger), Kertész Tamás (DEAC)

Közép csoport


Dabas-Gyón FC

Távozott: Makrai László (Ceglédi VSE)

Érkezett: Folmer Krisztián (Iváncsa), Varga Bence (III. KER. TVE), Kürti Zsolt (III. KER. TVE), Szabó Péter (Csepel), Tárkányi Gergő (Taksony)


Dunaújváros

Távozott: Mundi Roland (Mosonmagyaróvár), Vajda Brendon, Vaszócsik Viktor (Baracs), Kiss Patrik, Csala Dávid, Tóth Tibor, Sándor Tamás

Érkezett: Busa Bence (Makó), Orczy Kristóf (SZAC Budapest), Csendes Péter (Dabas), Bartos Julián (Mosonmagyaróvár), Hegedűs Máté (Főnix)


FC Dabas

Távozott: Balanescu Dániel, Seregy Tamás, Csendes Péter (Dunaújváros), Molnár Sándor (Komárom), Scheilinger György (Dunaharaszti), Szenes Bence, Sebestyén István, Petric Branko (Nagykőrös), Sárközi Norbert

Érkezett: Márton Dávid (Dunaharaszti), Czuczi Márton (Pénzügyőr), Sántha Attila (BKV), Popov Patrik (REAC), Szabó Balázs (Pénzügyőr), Kersák Roland Attila (RKSK)


Iváncsa KSE

Távozott: Folmer Krisztián (Dabas-Gyón), Bartha Tibor, Miklósvári Kornél, Ambrusics Róbert, Balázsovics Máté, Pratsler Alex, Büki Baltazár

Érkezett: Killer Máté (Sárosd), Nyúl Krisztián (Csepel FC), Pintér Bence (Vác), Király Bence (Gárdony), Prokop Rotislav (SZEOL), Vallejos Dominique  (Pápa), Kökény Dorián


Kecskeméti TE

Érkezett: Kéri Tamás (SZEOL), Grünvald Attila (SZEOL), Vágó Levente (Mosonmagyaróvár), Hegedűs Martin (Szeged-Csanád Grosics), Barna Béla (Hajdúböszörmény), Babolek Zoltán (Makó), Asztalos Dávid (Monor), Burány Zoltán ? (Vác), Tamaskó Ádám (Makó), Szalai Gábor (Anglia)

Távozott: Nádudvari Alex (Gyöngyösi AK), Kitl Zoltán, Terbe Botond (Vasas), Vágó Gábor (MOL Fehérvár II.), Takács Krisztofer (Ceglédi VSE), Bagó Patrik (Ceglédi VSE), Markó Ádám (Ceglédi VSE), Zámbó Dániel, Tóth Roland


Kelen SC

Távozott: Csabai Tamás, Moldován Lucifer, Marosi Krisztofer

Érkezett: Kasza Dániel


Kozármisleny FC

Távozott: Racskó Roland, Tóth Márk, Turi Tamás, Wittrédi Dávid, Lantos Levente, Molnár Péter, Kiss Márton, Pergel Bence (Szentlőrinc), Rácz Ferenc, Kovács Kristóf

Érkezett: Fenyvesi Olivér (Szentlőrinc), Turi Tamás II. (Szekszárd), Horváth Péter (SZEOL), Somogyi Máté (PMFC), Nagy Ádám (Paks), Dienes Ádám (PMFC U19), Csernik Zsombor (PMFC U19), Ulakity Márk (PMFC U19, Berdó Máté (Paks), Jelena Richárd


Monor SE

Érkezett: Farkas Ádám (Sárvár), Fisli András (Csepel), Nagy Bendegúz (Pénzügyőr SE), Szabó Zsombor (Csepel), Adamcsek Máté (Paks)

Távozott: Kovács Botond (ESMTK), Tóth Barna (Nyíregyháza), Hamar Ádám (Mosonmagyaróvár), Asztalos Dávid (Kecskeméti TE), Hiba Zoltán (Ózd), Sági Milán (PMFC), Szabó Dominik (PMFC)


PMFC

Távozott: Romic Danijel (Budafoki MTE), Somogyi Máté (Kozármisleny), Erdős Gábor (Bicske), Dienes Ádám (Kozármisleny), Csernik Zsombor (Kozármisleny), Ulakity Márk (Kozármisleny), Kesztyűs Máté (Szekszárd), Varga Tamás (Dunaharaszti)

Érkezett: Hegedűs Márk (Szekszárd), Németh Márk (Szentlőrinc), Nikic Nemanja (Szentlőrinc), Bohata Ádám (Balatonlelle), Helesfay Donát (Tiszakécske), Rácz László (SZEOL), Gajág Gergő (SZEOL), Sági Milán (Monor), Szabó Dominik (Monor), Tihanyi Olivér (Szentlőrinc), Grabant Bence (Lendva)


RKSK

Távozott: Bányai Péter, Ott Márk, Villányi Gergely (Csepel), Pálfalvi Csaba (BVSC), Kersák Roland Attila (Dabas)


Szekszárdi UFC

Távozik: Károly Viktor, Turi Tamás (Kozármisleny), Hegedűs Márk (PMFC), Lékai Soma (Ózd), Major Péter (Tevel), Tóth Dávid (Tevel), Csigi Ádám (Bonyhád), Károly Viktor (Mohácsi TE), Steinbach Máté (Majos), Tóth Tamás (Bátaszék)

Érkezett: Vituska István (Peurbach), Péter Antal (SZEOL), Királyházi Bence (Tolna), Mityók Roland, Bíró Bence, Béla Dániel (mindhárman Vasas Kubala Akadémia), Kesztyűs Máté (Pécsi MFC).


Szentlőrinc SE

Távozott: Hampuk Ádám (Nagykanizsa), Fenyvesi Olivér (Kozármisleny), Németh Márk (PMFC), Nikic Nemanja (PMFC), Bodó Péter (Cegléd), Tihanyi Olivér (PMFC)

Érkezett: Forró Attila (SZEOL), Vajda Roland Attila (Nagykanizsa), Pergel Bence (Kozármisleny)


Taksony

Távozott: Meiszter Márk (Füzesgyarmati SK), Reznek Donát (ESMTK), Szűcs Lajos (Csepel), Szemán Lajos (Csepel), Tárkányi Gergő (Dabas-Gyón), Balogh Alex (Ózd)

Érkezett: Szilágyi Mario, Nyéki Márk, Hegedűs Csaba (Vác), Kákonyi Dániel (Vác), Pölöskei Péter (Füzesgyarmat), Szilágy Márió (Füzesgyarmat)


Dunaharaszti MTK

Érkezett: Scheilinger György (Dabas), Varga Tamás (PMFC), Kántor Máté (Tiszasziget), Fekete Márk (Tököl), Fekete Olivér (Tököl), Kányádi Szabolcs (Csíkszereda), Juhász Donát (felkerült az U19 csapatból)

Távozott: Márton Dávid (Dabas), Farkas Péter (Veresegyház), Dallos Gábor (Ausztria), Szalánszki Bálint, Hajdu István.


THSE-Szabadkikötő

Távozott: Révész György (III. KER. TVE), Wágner Richárd (BKV Előre), Kócsa Tamás (Balassagyarmat)

Érkezett: Földi Máté (Vác)


Nyugati csoport

Balatonlelle

Érkezett: Szegő Imre (BKV Előre), Pleszkán Tibor (III. KER. TVE)

Távozott: Bohata Ádám (PMFC)


BKV Előre

Érkezett: Wágner Richárd (Tintahalak)

Távozott: Sántha Attila (Dabas), Lékó Gergő (abbahagyta), Szegő Imre (Balatonlelle), Bata Csongor, Zsinka Zsolt, Irmes Dávid (Pápa), Nacsa Péter (Eger)


Bicskei TC

Távozott: Nagy Dániel, Veres Ádám, Rigó Máté, Harangozó Dávid, Bélik Máté, Szekeres Marcell

Érkezett: Adorján Gergő (Mór), Radó Dániel (Puskás II.), Füstös Krisztián (Makó), Erdős Gábor (PMFC), Dencinger Norbert (Főnix), Nagy Tibor (DVTK)


Érdi VSE

Távozott: Ország Péter, Kelemen Patrik, Végh Dominik

Érkezett: Balogh Ádám (MOL Fehérvár FC), Csala Dávid (FTC)


Komáromi VSE

Érkezett: Molnár Sándor (Dabas)


Lipót

Érkezett: Zámbó Bence (Csorna), Dénes Zsolt (Csorna)


Ménfőcsanak

Érkezett: Kerékgyártó Dávid (Csorna)


Mosonmagyaróvár

Érkezett: Mundi Roland (Dunaújváros), Bohner Roland (Pápa), Laki Balázs (Ausztria), Jasarevic Mahir (Ausztria), Debreceni András, Hamar Ádám (Monor), Vadász Viktor (ETO FC Győr), Farkas Norbert (MTK)

Távozott: Jelena Richárd (Paks – kölcsönből vissza), Nagy István (Ajka), Kovács Ádám Tibor (Békéscsaba), Forgács András (Budaörs), Kovalovszki Máté (Haladás – kölcsönből vissza), Winkler András (Haladás – kölcsönből vissza), Somogyi Csaba, Zsirai Martin (Pápa), Eszlátyi István, Vágó Levente, Szabó Viktor, Németh Ádám, Maly Dominik, Bartos Julián (Dunaújváros), Gálfi László


FC Nagykanizsa

Távozott: Horváth Detre, Kovács Olivér, Vajda Roland (Szentlőrinc)

Érkezett: Hampuk Ádám (Szentlőrinc SE), Simonfalvi Gábor (Andráshida), Szegleti Gergely (Andráshida)


Pápai Perutz FC

Távozott: Sánta András, Bohner Roland (Mosonmagyaróvár), Ivancsics Gellért, Vallejos Dominique (Iváncsa), Tóth Milán, Nagy Tamás, Jurik Patrik Bence

Érkezett: Szabó Sebastian (Győr), Kalász Milán (Ajka), Domján Roland (Veszprém), Zsirai Martin (Mosonmagyaróvár), Farkas Dániel (Csorna), Vincze Ádám (Budaörs), Irmes Dávid (BKV)


Sárvár FC

Távozott: Farkas Ádám (Monor)

Ékezett: Torda Bence (Csepel)


III. KER. TVE

Érkezett: Bori Gábor (MTK), Révész György (THSE-Szabadkikötő), Megyeri Gábor, Rajczi Péter (Kaposvár)

Távozott: Laczkó Zsolt (visszavonult), Varga Bence (Dabas-Gyón), Kürti Zsolt (Dabas-Gyón), Gyepes Gábor (Biatorbágy), Pleszkán Tibor (Balatonlelle)


Be the first to comment

Leave a Reply