Átigazolási hírek, 2019/2020 tél


Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket.


Keleti csoport

Balassagyarmati VSE

Érkezett: Király Olivér (Jászberényi FC), Tóth Bálint (THSE-Szabadkikötő), Balogh Péter (Kelen SC), Szenecei Erik (Vác VLSE), Balázs Simon (UTE).

Távozott: Szalay Alex (Gyöngyösi AK), Pistyúr Dávid, Telek Martin (mindketten Érsekvadkert SE), Szilágyi László (Szügy SE), Gál Szilárd, Péter Bence (mindketten klub nélküliek).

Ceglédi VSE

Távozott: Lukács Richárd (Kelen SC), Tulipán Ákos (Taksony), Szilágyi Péter (ESMTK), Kun László, Pesti Dávid, Póti Krisztián (ESMTK)

Érkezett: Szabó Gergő (Kecskemét), Papp György (Törtel), Laczkó Milán, Majoros Szabolcs

DEAC

Érkezett: Rezes László (Nyíregyháza)

DVTK II.

Érkezett: Lázár Benjámin (ESMTK)

Eger SE

Távozott: Árvai Ádám (Gyöngyös), Csorba András (RKSK), Haász Tamás Bertold (Veszprém), Pratsler Alex (Gárdony), Stampf Armand, Durázi Dániel, Vasko Tamás? Csiki Norbert Ferenc (Dabas), Bagdán Gábor (RKSK), Benke Norbert, Bartusz Dániel (Gyöngyös)

Érkezett: Gresó Mátyás (Jászberényi FC), Nemes Milán (Putnok), Csifó István (Tiszafüred), Olasz Dénes (Békéscsaba)

ESMTK

Távozik: Bonica Sebastian (Maglód), Oroszi Dániel, Herczeg László, Birtalan János, Lázár Benjámin (DVTK II), Gubacsi Zoltán

Érkezett: Menczeles Iván (Jászberényi FC), Pataki Roland (Ózdi KSC), Szilágyi Péter (Ceglédi VSE), Balogh Alex (Ózdi KSC), Póti Krisztián (Ceglédi VSE)

FC Hatvan

Távozik: Torda Patrik (Vác), Bánszki Bence (Debrecen)

Érkezett: Simó Csongor (Gyöngyös), Lukács Zsombor (Füzesgyarmat), Bartók István (Füzesgyarmat)

Füzesgyarmati SK

Távozott: Bajnók Imre (Sárrétudvari), Villand Róbert,  Lukács Zsombor Csongor (Hatvan), Karacs Péter, Popescu Gheorghe Robert, Bartók István (Hatvan)

Érkezett: Ondrejó Tamás (Gyöngyös), Cristian Cigan (Szeged), Borbély Roland (Sajóvölgye Focisuli), Kovács Dávid Szilveszter (Tiszakécske), Macaveiu Vasile (Marosvásárhely)

Gyöngyösi AK

Távozott: Ondrejó Tamás (Füzesgyarmat), Bartha Roland (BKV Előre), Wild Tamás (Kelen SC), Ladányi Patrik (Tiszafüred), Markovics Bence (Dabas-Gyón), Fehér Imre (Budapest-Honvéd MFA), Nagy Richárd (Iváncsa), Simó Csongor (Hatvan), Forgács Péter (Mosonmagyaróvár), Nádudvari Alex (Gyöngyöshalász), Czéh Márton (Energia), Éles Viktor (Heves), Sári Csaba (Energia),

Érkezett: Bartha Balázs (Energia), Szalay Alex Miklós (Balassagyarmat), Gaal Michael Ambrose (Pénzügyőr), Eichenwalder Róbert (Taksony), Gazdag Balázs (DVTK II.), Tajti Bálint (MOL Fehérvár II.), Bartusz Dániel (Eger), Pölöskei Péter (Vác), Földi Máté (THSE-Szabadkikötő), Árvai Ádám (Eger)

Jászberényi FC

Távozott: Sándor István (Komárom), Menczeles Iván (ESMTK), Balogh Milán, Ilkovics Miklós (Ménfőcsanak), Király Olivér (Balassagyarmat), Győrfi Benedek, Lakatos Béla, Gresó Mátyás (Eger), Szanku Kristóf, Lakatos Gergő (Mosonmagyaróvár)

Putnok FC

Távozott: Nemes Milán (Eger), Tucsa Róbert (Sajóbábony), Illés Richárd, Nyitrai Dávid (Tállya), Tóth Szabolcs (Tállya), Pomozi Zoltán (Honvéd II.), Elek István (Sajóbábony), Illés Gábor (Hidasnémeti), Fazekas Máté (Sajóbábony)

Érkezett: Lékai Soma, kapus. Keményffy Máté szintén Ózdról érkezik, Ádám Ferenc (Kazincbarcika), Lakatos Miklós (Kazincbarcika), Marczis Marcell (Ózd), Kercsó Bence (Kazincbarcika), Vajda Roland (Kazincbarcika), Takács Tamás (Sajóvölgye)

Sényő-Carnifex

Távozott: Kristófi Sándor (Tiszaújváros), Varga József (Nyírgyulaj), Márton András (Tiszaújváros), Décsi Dominik (Balkány)

Érkezett: Farkas Márk (Nyíregyháza)

Tállya KSE

Érkezett: Varga József (Sényő), Tóth Szabolcs (Putnok), Nyitrai Dávid (Putnok), Jano Róbert (Terebes, Szlovákia), Motkó Benjámin (Nyíregyháza, kölcsön)

Távozik: Toldi András (Mándok)

Termálfürdő Tiszaújváros

Érkezett: Kristófi Sándor (Sényő), Márton András (Sényő)

Távozik: Terdik Zsolt



Közép csoport

FC Dabas

Távozott: Csepregi Richárd (Dabas-Gyón), Szántó Gergő (RKSK), Crkvenjakov Dalibor (Makó), Kiss Dávid (Albertirsa), Szabó Balázs (Dunaharaszti)

Érkezett: Csiki Norbert Ferenc (Eger), Vladul Stefan (Kecskemét), Nagy Bendegúz (Monor), Lévai Norbert (Ózd), Bíró Ákos (Dunaújváros), Tóth Róbert (Közterület), Kelemen Viktor (Szegedi VSE), Kovács Tamás (Kecskemét)

Dabas-Gyón

Távozott: Soós Dávid (Kelen SC), Tárkányi Gergő, Kürti Zsolt, Horváth Csanád (Ménfőcsanak), Nagy Adrián

Érkezett: Markovics Bence (Gyöngyös), Aranyos Mózes (RKSK), Mohácsik Gábor (RKSK), Csepregi Richárd (FC Dabas), Kokenszky Norbert (RKSK)

Dunaharaszti MTK

Érkezett: Szabó Balázs (Dabas)

Dunaújváros

Érkezett: Novák Zsombor (Soroksár), Barta Barnabás (Honvéd MFA)

Távozott: Bíró Ákos (Dabas), Csendes Péter

HR-RENT Kozármisleny

Távozott: Jelena Richárd (Kisvárda), Horváth Péter, Fekete Marcell, Dienes Ádám (Bóly), Győrfi Dominik (Bóly), Turi Tamás I (Szekszárd), Dalipi Armend, Kónya Kornél, Havasi Dániel (Magyarbóly)

Érkezett: Kiss Krisztián Roland (PMFC), Babinszky Bence (MTK-tól kölcsönben), Kozics Barnabás (Ózd), Gere Zoltán (Tintahalak), Šileš Matej (NK Vardarac Várdaróc FC)

Iváncsa KSE

Távozott: Pintér Bence (Kelen SC)

Érkezett: Nagy Richárd (Gyöngyös), Tóth Zoltán (MTK-tól kölcsönben), Zabari Dávid (Szeged)

Kecskeméti TE

Távozott: Vladul Stefan (Dabas), Szabó Dávid (Kiskunfélegyháza), Barna Béla (Hajduszoboszló), Karacs Roland (RKSK), Erdei András (Kelen SC), Patvaros Zsolt (Nyíregyháza), Balogh Marcell (Kiskunfélegyháza), Szabó Gergő (Cegléd), Kovács Tamás (Dabas)

Érkezett: Polyák Kristóf (Tiszakécske), Puskás Zoltán (Tiszakécske), Popgeorgiev Pantelisz (USA), Károly Bálint (Békéscsaba), Tóth Dániel (Békéscsaba)

Kelen SC

Érkezett: Lukács Richárd (Ceglédi VSE), Zima Ádám (legutóbb Norvégiában játszott), Pintér Bence (Iváncsa), Erdei András (Kecskeméti TE), Soós Dávid (Dabas-Gyón), Wild Tamás (Gyöngyös)

Távozott: Balogh Péter (Balassagyarmat)

Monor

Távozott: Nagy Bendegúz (Dabas), Hrepka Ádám (BVSC), Adamcsek Máté (PMFC)

Érkezett: Szerencsi Miklós (MTK-tól kölcsönben)

PMFC

Távozott: Máté János (Tiszakécske), Kiss Krisztián Roland (Kozármisleny)

Érkezett: Adamcsek Máté (Monor)

Rákosmente KSK

Távozott: Kiss Dávid (BKV Előre), Horváth Gábor, Horváth Bence, Aranyos Mózes (Dabas-Gyón), Ordasi Gergő, Tóth Milán (Taksony), Kokenszky Norbert (Dabas-Gyón), Mohácsik Gábor (Dabas-Gyón), Peszmeg Viktor (BVSC), Barbara Illés

Érkezett: Csorba András (Eger), Bagdán Gábor (Eger), ifj. Szűcs Lajos (Csepel), Pekowski Michal Jan (Csepel), Rosta Levente (BKV Előre), Pusztai Dániel (Puskás Akadémia), Molnár Bence (MTK-tól kölcsönben), Karacs Roland (Kecskemét), Szántó Gergő (Dabas)

Szekszárdi UFC

Távozott: Dombi Gergő (Tevel)

Érkezett: Turi Tamás I. (Kozármisleny), Forró Attila (Szentlőrinc), Fejős Áron (Paksi FC), Zachán Péter (Veszprém)

Szentlőrinc SE

Távozott: Pergel Bence, Forró Attila (Szekszárd)

Taksony SE

Érkezett: Tulipán Ákos (Cegléd), Fodor Dániel (Budaörs), Tóth Milán (RKSK), Fürjes Ádám (Dorogról kölcsönbe)

Távozott: Eichenwalder Róbert (Gyöngyös)

THSE-Szabadkikötő

Távozott: Földi Máté (Gyöngyös), Gál Szabolcs, Tóth Bálint (Balassagyarmat), Gere Zoltán (Kozármisleny)

Érkezett: Wágner Richárd (BKV)



Nyugati csoport

III. KER. TVE

Érkezett: Tamási Zsolt, Sóron Tibor (Szeged), Daróczi Zoltán (Vasas)

Távozott: Nikházi Márk (Siófok)

Bicskei TC

Távozott: Lak Imre, Adorján Gergő, Radó Dániel, Takács Márió (Sárosd), Rigó Gábor

Érkezett: Sárközi Norbert (Zsámbéki SK), Pölöskei Péter (Soroksár), Fröhlich Roland (Soroksár), Marko Filipovics (Vác)

BKV Előre

Távozott: Kálmán Zsolt Csaba (Dunavarsány), Rosta Levente (RKSK), Szedlacsek János Bence (Visegrád), Wágner Richárd (Tintahalak)

Érkezett: Bartha Roland (Gyöngyös), Kiss Dávid (RKSK)

Érdi VSE

Távozott: Kónya Benjámin (Vecsés), Pintér Nikola (BVSC)

Érkezett: Gál Szabolcs (Ózd), Durso Giuliano (Tiszakécske)

Hévíz SK

Érkezett: Benke András, Csibra Dániel (mindkettő kölcsönben Siófokról), Sebestyén Lóránt és Szökrönyös Dániel (mindkettő kölcsönben Zalaegerszegről)

Komárom VSE

Érkezett: Sándor István (Jászberény), Horváth Dávid és Horváth Roland (a fiatal testvérpár a Gyirmót FC csapatától jött), Eszlátyi István

Lipót SK

Távozott: Bella Ervin (Balatonfüred), Takács Norbert

Érkezik: Vörös-Torma Martin

Ménfőcsanak

Érkezik: Horváth Csanád (Dabas-Gyón), Ilkovics Miklós (Jászberény)

Távozott: Jakab Gábor (Sopron), Németh Bence (Gyirmót)

Mosonmagyaróvár

Távozott: Veress Zsombor, Gaszner Máté

Érkezett: Forgács Péter (Gyöngyös), Pongrácz Viktor (Szeged), Lakatos Gergő (Jászberény), Nagy Kevin (Szolnok)

Pápai Perutz FC

Érkezett: Molnár Tamás (Illés Akadémia U19)

Távozott: Bánki Máté

Sárvár FC

Távozott: Schimmer Szabolcs (Haladás)

VLS Veszprém

Távozott: Zachán Péter (Szekszárd), Füleki Norbert (Csorna), Markó Róbert (Ajka), Csordás Máté (visszavonult), Fülöp Tamás (Gyula)

Érkezett: Major Norbert (FC Ajka), Falusy Bálint (Csákvár), Haász Tamás Bertold (Eger), Horog Ádám (Puskás Akadémia)


Be the first to comment

Leave a Reply