Átigazolási hírek, 2018/2019 tél

Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket.

 

Keleti csoport

Cigánd SE

Távozott: Sánta Kázmér, Engel Alex (Ózd), Hrabina Alex (Debreceni VSC), Molnár László (Nyírbátori FC), Bokros Tibor (Tiszaújváros) 

Kölcsönbe adják: Fehér Martin (Vásárosnamény), Horváth Attila (Dombrád), Timkó Zsolt

Érkezett: Jakub Novotny, Peter Sulák, Pavol Sulák (ikrek, Terebesről a szlovák 2. osztályból), Kelemen Gergő (Komárom, szlovák 2. osztály), Rjaskó Viktor (Eger), Dmytro Bodnaruk (Győri ETO), Stanislav Chepa, Gelu Velici (Politechnica Temesvár), Dominic Lukác (Tatran Presov)

Eger SE

Távozott: Bohus Péter, Kacsó Attila, Czéh Márton, Konyecsik Ferenc, Kovács Gergő (Hatvan), Pataki Zsolt (Tiszaújváros), Rjaskó Viktor (Cigánd), Lakatos Béla (Jászberényi FC), Giák Tamás (Sajóbábony), Lőrincz Patrik, Czéh Márton (Gyöngyös)

Érkezett: Kaszás Norbert (Marshall-ASE), Árvai Ádám (Ausztria), Dáné Szebasztián (Szolnok), Giczi Balázs (Balassagyarmat), Nagy Péter (Tiszaújváros)

ESMTK

Távozott: Keményffy Máté (Ózd)

Füzesgyarmati SK

Távozott: Hajdu István, Vincze Dániel (Kőrösladány), Prasler Thomas Michel  (Kőrösladány), Balogh Alex (Taksony)

Érkezett: Szász Tamás (Temesvár), Faggyas Milán (Tiszaújváros)

Gyöngyös

Távozott: Lizák Bence (Sényő), Ficzere Bence (Ózd), Dávid Róbert (Mándok), Horváth Marcell

Érkezett: Czéh Márton (Eger), Tatár Roland (Lőrinci VSC), Petrezselyem Tamás (RKSK), Tóth Olivér (SBTC)

Jászberényi FC

Érkezett: Lakatos Béla (Eger SE), Birtalan János (BKV Előre), Tóth Ádám (Monori SE), Süttő Attila (Putnok), Fülöp Gergő (Putnok), Albert Ádám (Eger)

Távozott: Lékó Gergő (BKV Előre), Fejes János (Cegléd)

Nyírbátori FC

Távozott: Reznek Donát (Taksony), Bernáth Martin (Sényő)

Érkezett: Molnár László (Cigánd)

Putnok FC

Távozott: Varga Márkó (Ausztria), Madarász János (Ózd), Süttő Attila (Jászberény), Fülöp Gergő (Jászberény), Bodnár Dominik (Sajóbábony), Mezőssy Levente (Sajóbábony), Kemény Tamás (Sajóbábony) 

Sajóbábony VSE

Érkezett: Giák Tamás (Eger SE), Bodnár Dominik (Putnok), Mezőssy Levente (Putnok), Komjáti Dániel (Edelény), Kemény Tamás (Putnok) 

Salgótarjáni BTC

Érkezett: Nagy Gábor (Vác), Orovecz Ádám (Balmazújváros), Szabó Tibor (Pápa)

Távozott: Ribarics Roland, Szandai Dominik, Tóth Olivér (Gyöngyös)

Sényő-Carnifex FC

Távozott: Marics Gábor, Haburcsák Krisztián (Ibrány), Takács Ádám

Érkezett: Kapacina Valer (Mosonmagyaróvár), Lizák Bence (Gyöngyös), Lakatos Bence (Tarpa), Bernáth Martin (Nyírbátor)

Szolnoki MÁV FC

Távozott: Németh Ádám, Ulvicki Attila, Dáné Szebasztián (Eger)

Érkezett: Popovics Bertold (Ajka), Szabó Tamás (Monor)

Tállya KSE

Távozott: Belényesi Miklós, Zimányi Adrián (Ózd)

Termálfürdő Tiszaújváros

Távozott: Faggyas Milán (Füzesgyarmat), Nagy Péter (Eger)

Érkezett: Csicsek Levente (Monori SE), Pataki Zsolt (Eger), Bokros Tibor (Cigánd) 

 

Közép csoport

FC Dabas

Érkezett: Szántó Gergő (Iváncsa KSE), Balanescu Dániel (Monor), Papp György (RKSK)

Távozott: Makrai László (Dabas-Gyón FC), Tárkányi Gergő (Taksony) 

Dunaharaszti MTK

Érkezett: Igor Nicsenko (Kozármisleny)

Dunaújváros PASE

Távozik: Varga Róbert, Zvara Dávid (Szeged-Grosics Akadémia)

Hódmezővásárhelyi FC

Távozik: Kovács Zsolt és Bartyik Norbert, Geiger Norbert (PMFC)

Érkezik: Beszterczei Attila (Pénzügyőr SE), Csordás Simon

Iváncsa KSE

Távozik: Huszty Dániel (III. KER. TVE), Szántó Gergő (FC Dabas), Bognár Bence, Majláth Henrik (Vajta)

Érkezett: Szellák Soma (PMFC), Balázsovics Máté (Érdi VSE), Hujber Tamás (Ceglédi VSE), Miklósvári Kornél (ASR Gázgyár)

Kecskeméti TE

Távozik: Rozsi Dominik, Nemesvári Dániel, Ladányi Patrik, Maczelka Gábor 

Érkezett: Nánási Balázs (Ceglédi VSE), Kunsági Roland (III. KER TVE), Peres Csaba (Balmazújváros)

Kozármisleny FC

Távozik: Igor Nicsenko (Dunaharaszti MTK), Grabarics Máté, Beke Péter (Dorog)

Érkezett: Havasi Dániel (Pápa), Bodor Márkó (Pécsvárad), Füredi Szabolcs (Nagyszénás), Pergel Bence (Teskánd), Rácz Ferenc 

Makói FC

Távozik: Hatvani József, Szilágyi Norbert, Rakonczai Zoltán 

Érkezett: Molnár János (Szeged-Grosics)

PMFC

Távozott: Szellák Soma (Iváncsa KSE), Banjac Nikola, Jerkovic Marko, Loch Péter, Pinczés Ákos, Reicheld Alex

Érkezett: Geiger Norbert (Hódmezővásárhely), Kónya Kornél (ZTE)

RKSK

Távozott: Papp György, Pendl Alexander, Nagy Dániel, Petrezselyem Tamás (Gyöngyös), Nyúl Krisztián (Csepel FC), Györe Krisztán (BKV Előre), Papp György (Dabas)

Érkezett: Horváth Gábor (Tápiószecső), Kokenszky Norbert (RKSK)

SZEOL

Érkezik: Maksimovic Nikola, Gajda Márkó

Szeged-Grosics Akadémia

Érkezik: Zvara Dávid (Dunaújváros), Andorka Péter (Kaposvár), Bata Kristóf (Szentlőrinc SE)

Távozik: Molnár János (Makó)

Szentlőrinc SE

Távozott: Tóth Adrián (Pécsvárad), Bata Kristófot (Szeged-Grosics Akadémia), Kisari Tibor, Ambrusics Róbert, Vajda Roland (Nagykanizsa)

Taksony

Érkezett: Reznek Donát (Nyírbátori FC), Balogh Alex (Füzesgyarmat), Tárkányi Gergő (Dabas) 

Nyugati csoport

III. KER. TVE

Érkezett: Huszty Dániel (Iváncsa), Nikházi Márk (Paks), Petneházi Márk (Siófok), Erdei Gábor (Ajka), Varga Bence (Pénzügyőr), Hidvégi Sándor (Siófok)

Távozik: Gálfi László (Mosonmagyaróvár), Sóron Tibor (Vác), Szabó Bátor (Balmazújváros), Kunsági Roland (Kecskeméti TE), Tóth Milán (Pápa), Madarász Ádám (Bicske), Szabó Botond (Kelen), Huszárik Zsolt REAC, Molnár András (Aranyszarvas SE), Kokenszky Norbert (RKSK), Malkócs Marcell (Csepel) 

FC Ajka

Távozott: Erdei Gábor (III. KER. TVE), Popovics Bertold (Szolnoki MÁV FC)

Érkezett: Keresztes Krisztián (Illés Akadémia), Csaba Dániel (Honvéd II.), Harsányi Zoltán (Balmazújváros)

BKV Előre

Érkezett: Lékó Gergő (Jászberényi FC), Györe Krisztián (RKSK) 

Távozott: Birtalan János (Jászberényi FC)

Csepel FC

Az érkezők: Zsivoczky-Pandel Péter (VS Dunakeszi), Nyúl Krisztián (RKSK), Lassú Zsombor (Vác FC), Malkócs Marcell (III. Ker. TVE), az utánpótláskorúak közül Davcsó Bálint (Kisnémedi) és Papp Ákos (FTC) érkezett a klubhoz.

Távozók: Szabó Erik (Pestszentimre), Gyökér Tamás (Pilisi LK) Somlyai Gábor (Nagyecsed)

Dunaharaszti MTK

Érkezett: Igor Nicsenko 

Érdi VSE

Távozott: Balázsovics Máté (Iváncsa KSE), Honti Attila 

Érkezett: Májer Gergő (Monori SE), Kollega Krisztián  (Kaposvári Rákóczi), Végh Dominik (Százhalombatta) 

Herold-Trans Méfőcsanak

Távozott: Farkas Zoltán

FC Nagykanizsa

Távozott: Péntek Adrián

Érkezett: Ekker Milán (ZTE), Vajda Roland (Szentlőrinc), Kovács Olivér (Kazincbarcika) 

Pápai Perutz FC

Távozott: Kozma Máté, Somogyi Richárd, Udvardi Mózes, Szabó Tibor (Salgótarján), Havasi Dániel (Kozármisleny), Füleki Norbert (Pénzügyőr)

Érkezett: Nagy Bálint, Tiba Levente, Szilágyi Adrián (Illés Akadémia), Tóth Milán (III. KER TVE)

Pénzügyőr SE

Távozott: Ablonczy Gerjén (Vecsés), Beszterczei Attila (Hódmezővásárhely), Bíró József, Farkas Máté (Bicske), Gábor Péter (BVSC), Kovács Gábor (BVSC), Szekeres Pál (Airnergy FC), Szigeti Attila (Piliscsaba), Varga Bence (III. KER. TVE)

Érkezett: Czuczi Márton (Monor), Brkic Denis (Ausztria), Cseh Gergő (Dánszentmiklós), Suscsák Máté (Airenergy), Füleki Norbert (Pápa)

Puskás Akadémia FC II.

Távozott: Skribek Alen (Csákvár)

Sárvár FC

Érkezett: Rajzinger Péter (Ausztria)

Tarr Andráshida SC

Távozott: Ferenc Zoltán

THSE-Szabadkikötő

Érkezett: Nagy Levente (THSE II.), Soós Dávid (Kisvárda), Kócsa Tamás (Balassagyarmat), Gelencsér Bence (Újpest II.), Kozma Milán (Szigetszentmiklós)

Távozott: Kmetykó Kevin, Altorjai Richárd

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


egy × öt =