2021/2022 tél. Felkészülési mérkőzések

Ahogyan azt már megszokhattátok az NB2-es csapatok meccseit is igyekszünk ugyanitt összegyűjteni.


01.07. (péntek)

15:00 Kecskemét – FC Dabas 6-1


01.08. (szombat)

10:00 Újpest II. – Balassagyarmat 0-4

11:00 Budaörs – Vác 0-2

11:00 Szeged-Csanád GA – Hódmezővásárhely /ELMARAD/

11:00 Hajdúszoboszló – Szolnok 0-0

11:00 Gyirmót – Dorog 0-0

11:00 Siófok – Soroksár 2-4

11:00 Győri ETO – Mosonmagyaróvár 2-1

11:00 Zalaegerszeg – III. KER. TVE 2-4

11:00 VLS Veszprém – Úrkút /ELMARAD/

11:00 Balatonfüred – Balatonfüredi USC 9-1

12:00 Vasas – Monor 8-1

13:00 Gyirmót II – Csákvár 2-4

13:00 Gyirmót – Dorog 0-2

14:00 Mezőkövesd – Szentlőrinc 4-0

15:30 Köln II. – Diósgyőri VTK /ELMARAD/


01.09. (vasárnap)

15:30 Karlsruher SC – DVTK 2-1


01.11. (kedd)

13:00 Budaörs – Szekszárd 1-0


01.12. (szerda)

13:00 Dorog – Ajka 1-0

12:00 Vasas – Szolnok 2-0

13:00 Bravo (Slo) – Budafok 1-1

13:00 Kaposvár – Csákvár 0-2

14:00 Nagykanizsa – Szentlőrinc 0-4

14:00 Debreceni VSC – Kazincbarcika 4-0

14:00 Soroksár – ZTE /ELMARADT/

15:00 III. KER. TVE — Rákosmente FC 8-0

18:00 Kecskemét – Hódmezővásárhely 3-0

18:00 Practical VLS Veszprém – Főnix FC /ELMARADT/

Credobus Mosonmagyaróvár – Gyirmót FC Győr II. 3-0


01.13. (csütörtök)

15:00 Budaörs – Kelen 3-1

PMFC – FK Zira (azeri) 5-3


01.14. (péntek)

15:30 Europa Point FC (gibraltári) – DVTK 0-8

16:00 Putnok FC – Mezőkövesd II. 5-0

17:00 Szegedi VSE – Békéscsaba II. 1-0

Szeged-Csanád GA – FC Aktobe (kazah) /ELMARAD/


01.15. (szombat)

09:30 Bánhorváti – Hidasnémeti VSC 0-3 (Helyszín: Kazincbarcika)

10:00 Tállya – Sényő 3-3

11.00 Kolorcity Kazincbarcika SC – DVTK II. 2-1

11:00 Békéscsaba – Makó (Algyő) 1-2

11:00 Sopron – Pápa 2-2

11:00 Tiszaújváros – Egerszalók 4-1

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Komárom 4-0

11:00 Szombathelyi Haladás – Nagykanizsa (zárt kapus) 5-0

11:00 FC Dabas – Budaörs 1-0

11:00 Hódmezővásárhely – Törökszentmiklós /ELMARADT/

11:00 DVSC II. – Hajdúszoboszló 2-1

11:00 BVSC-Zugló – ESMTK 0-1

11:00 Dunaújváros – Veszprém 3-1

11:00 Érdi VSE – Gerjeni SK 4-2

11:00 Dunaharaszti – MTK II. 1-0

11:00 Kecskemét – Rákosmente 4-1

11:00 Mohács – Kozármisleny 1-1

11:00 Jászberényi FC – Monor 0-0

11:00 Eger – Nyíregyháza II. 3-0

11:30 Soroksár – Ajka 1-3

11:30 Vasas – MOL Fehérvár II. 3-0

12:00 Dorog – Tatabánya 4-0

12:00 Balassagyarmat – Pénzügyőr SE 2-3

12:00 Iváncsa – Bicske 2-1

13:00 Siófok – Shkendija 2-2

13:00 ETO FC Győr – Szolnok 5-2

14:00 Kaposvár – Szekszárd 2-1

14:00 Domzale (Slo) – Budafok 2-2

14:00 SBTC – Bánk-Dalnoki Akadémia 2-1

Füzesgyarmat – Szeghalom /ELMARADT/

Újpest II. – Vác 1-2

Cegléd – Gyömrő 3-3

Balatonfüredi FC – Teskánd KSE 2-4

Törökszentmiklósi FC – Szolnoki MÁV 2-3


01.18. (kedd)

19:00 Nagykanizsa – Zalaszentgrót /ELMARAD/

Szeged-Csanád GA – FC Krilja Szovetov Szamara (orosz) 0-2 Helyszín: Törökország


01.19. (szerda)

11:00 FC Dabas – Rákosmente FC 2-3

11:00 BVSC – MTK II. 4-1 (Tatai út)

11:00 ETO FC Győr – Tiszakécske 2-3

12:00 ETO Akadémia – ZTE II. 4-0

13:00 ESMTK – Bicskei TC 0-1

14:00 Putnok – Tarpa 7-1

14:00 DVTK – Békéscsaba 4-1

14:00 Paksi FC II. – Kaposvár 1-4

14:00 Tatabánya – MOL Fehérvár II. 4-2

15:00 Kazincbarcika – Kozármisleny 0-1 (Telki)

16:00 Jászberényi FC – Cegléd 2-3

17:30 Hajdúszoboszló – Tiszaújváros 2-1

17:30 Iváncsa – Veszprém 1-1

17:30 Gyöngyös – Vác 0-2

18:00 Makó – Kiskundorozsma 4-1

18:00 Hódmezővásárhely – Szegedi VSE 3-1

18:00 Füzesgyarmat – Szarvas 3-0

18:00 Mohács – Bólyi SE 3-3

19:00 Szekszárd – Gárdony 2-0

19:00 Pénzügyőr SE – Kelen SC 0-3 (Kőér utca)

20:00 Sényő – Kótaj 5-1

Törökszentmiklós – Szeged-Csanád Grosics Akadémia (vegyes) 1-2

SBTC – REAC 2-1


01.21. (péntek)

18.00 VLS Veszprém – Úrkút

Szeged-Csanád GA – FC Arsenal Tula (orosz) 2-1 Helyszín: Törökország


01.22. (szombat)

10:00 FC Dabas – Dunaharaszti /ELMARADT/

10:00 Hódmezővásárhely – Mezőtúr 6-2

10:00 Hatvan FC — Rákosmente FC 1-4

10:00 Füzesgyarmat – Kaba 3-0

10:00 Tiszafüred – Jászberényi FC 1-3

10:00 Honvéd II. – III. KER. TVE 0-1

10:00 DEAC – DVSC II. 3-1

11:00 Jánoshalma – Mohács 0-4

11:00 ZTE II. – Nagykanizsa /ELMARADT/

11:00 Cigánd – Sényő 3-4

11:00 Komárom VSE – DAC Nádorváros 1912 SE 3-0

11:00 Dabas-Gyón FC – Kelen SC

11:00 Balatonfüred – Gerjen /ELMARADT/

11:00 Érdi VSE – Monor /ELMARADT/

11:00 Iváncsa – Puskás II. 2-1

11:00 Makó – Békéscsaba 1-1

11:30 Credobus Mosonmagyaróvár – Csákvár 0-0

12:00 Tatabányai SC – ESMTK 1-0

12:00 Kecskemét – Vác 2-1

12:00 Eger – Cegléd 2-1

12:15 Pénzügyőr SE – ETO Akadémia /ELMARADT/

12:30 MTK II. – BKV ELŐRE 3-1

13:00 Bicske – Szekszárd 1-2

13:00 BVSC – Putnok 2-1 (Tatai út)

13:00 ETO FC Győr – Rapid Wien II. 3-2

14:00 DVTK II. – SBTC 4-1

14:45 Szentlőrinc – Kozármisleny 0-1 (Szentlőrinc)

14:00 O. Ljubljana – Haladás 2-3

18:00 Hajdúszoboszló – Kisújszállás 5-0

MOL Fehérvár II. – Paksi FC II. 3-4

Andráshida SC – Teskánd KSE 0-6

ETO Akadémia – Ménfőcsanak 5-1

Vasas FC – Kolorcity Kazincbarcika SC 2-0

Király SE – Sopron 2-2


01.23. (vasárnap)

11:00 Kecskemét – Budaörs 7-0

11:00 Siófok – Dunaújváros 2-2

13:00 Szekszárd – Kakasd 7-1

14:00 Ajka – Pápa 2-2

DVTK – FC Kosice/Kassa 2-2


01.25. (kedd)

Bardejov (Szlovákia) – Hidasnémeti 2-0


01.26. (szerda)

11:00 BVSC – Vác 6-1 (Telki)

13:00 Bicske – Dunaújváros 0-0

14:00 Kazincbarcika – Kosice/Kassa 1-2

16:00 Veszprém – Szekszárd 3-1

16:00 Cegléd – Törökszentmiklós

17:00 FC Dabas – Szentlőrinci AC 0-0

17:00 Nyírbátor – Sényő 1-6

17:30 Gyöngyös – SBTC

18:00 Makó – Hódmezővásárhely 3-2

18:00 Pápa – Koroncó 6-2

18:00 Komárom – Kapuvár /ELMARAD/

18:00 Dabas-Gyón FC – Bugyi SE

18:00 Rákosmente FC — Nagykáta SE

18:00 Iváncsa – Főnix-Gold /ELMARADT/

18:00 Füzesgyarmat – Körösladány 2-2

18:00 Jászberényi FC – Hatvan 3-1

19:00 Putnok – Felsőzsolca 4-1

19:00 Majos – Gerjen 2-5

NK Vardarac/Várdaróc – Kozármisleny /ELMARADT/

Mohács – Paksi FC II. 1-3

Tatabánya – MTK II. 2-2

III. KER. TVE – Érdi VSE 1-1

SC Sopron – Haladás VSE-Zanati SE 3-0

Tiszafüred – Eger 0-1

Gödöllői SK – Balassagyarmati VSE 5-2


01.28. (péntek)

16:30 Hajdúszoboszló – DVSC II.


01.29. (szombat)

10:00 Füzesgyarmat – Békéscsaba II.

10:00 DEAC – Sényő

10:00 Füzesgyarmat – Békéscsaba II.

11:00 Credobus Mosonmagyaróvár – Sopron

11:00 Nagykanizsa – Kozármisleny

11:00 Pápa – Balatonfüred

11:00 Fehérvár II – Dabas, Szegedi VSE – Dabas

11:00 BVSC – Teskánd (Telkiben kerül megrendezésre)

11:00 Komárom – Iváncsa

11:00 Veszprém – Király SE

11:00 Rákosmente FC – BKV Előre

11:00 Zsámbéki SK – Dabas-Gyón FC

11:00 Pénzügyőr SE – Gödöllő

11:00 Crvena Zvezda U19 – Budapest Honvéd II.

11:00 FTC II. – Bicske

11:30 Hódmezővásárhely – Jánoshalma

12:00 Tiszafüredi VSE – ESMTK

13:00 Cegléd – Putnok

13:00 Szekszárd – Majos

14:00 Kaposvár – Gerjen

Balassagyarmati VSE – Érdi VSE

Dunaújváros – Paksi FC II.

Tiszaújváros – Jászberényi FC

Gárdony – Mohács


01.30. (vasárnap)

13:00 Makó – Szekszárd

Fülek/Filakovo – Vác


02.02. (szerda)

13:00 Szekszárd – Kozármisleny

13:00 Nagykanizsa – Siófok

14:00 Vasas U19 – BKV Előre

17:00 Dabas-Gyón FC – Tatabánya

18:00 Békéscsaba II. – Körösladány

18:00 Makó – Tisza SK

18:00 Hódmezővásárhely – Tiszaföldvári SE

18:00 Komárom – Főnix Gold

18:00 Tiszafüred — Rákosmente FC

18:00 Bonyhád – Gerjen

Mezőkövesd II. – Vác

Jászberényi FC – Nagykáta

Kaposvár – Paksi FC II.

Sopron – MTK II.


02.03. (csütörtök)

18:00 Szentes – Hódmezővásárhely


02.05. (szombat)

10:00 Hódmezővásárhely – Békéscsaba II.

10:00 Credobus Mosonmagyaróvár – MTK II.

10:00 Vecsés FC — Rákosmente FC

11:00 Komárom – Pénzügyőr

11:00 Újpest II. – Dabas-Gyón FC

11:00 MOL Fehérvár FC II – Budapest Honvéd II

11:00 Gárdony – Gerjen

12:00 ESMTK – Balatonfüredi FC

12:00 Dunaújváros – Főnix

12:00 Iváncsa – BKV Előre

13:00 Nagykanizsa – Teskánd

14:00 Pápa – Király SE

Újfehértó – Sényő

Jászberényi FC – Vác


02.06. (vasárnap)

10:00 Makó FC – Algyő SK

11:00 Hajdúszoboszló – Kaba

11:00 Fehérvár II. – Veszprém

13:00 Makó FC – Szegedi VSE

13:00 Putnok – Hidasnémeti

13:00 Szekszárd – Jánoshalma

13:00 BVSC – Kozármisleny (Tatai út)

13:30 Bicske – Dabas

14:00 Füzesgyarmat – Cigánd

15:00 Szekszárd – Pécsi MFC II.

Érdi VSE – Paksi FC II.

Jászberény – Vác

Kaposvár – Mohács


02.09. (szerda)

Berkenye SE – Vác


02.12. (szombat)

12:15 Pénzügyőr SE – Dunaharaszti (Kőér utca)

Be the first to comment

Leave a Reply