Góllövőlista Nyugat, 2021.12.12.


25 góllal Kokenszky Norbert vezeti az NB3 Nyugati csoportjának góllövőlistáját. Amúgy 20 fordulót követően ő az egész NB3 legeredményesebb labdarúgója. Mindezek mellett csapata, a BVSC az első helyről vonulhatott téli pihenőre.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 KOKENSZKY NORBERT IMRE25 BVSC-ZUGLÓ
2 MAYER ÁDÁM19 GYIRMÓT FC GYŐR II.
3 BOROS GÁBOR15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
4 DEBRECENI ANDRÁS14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 MAJOR NORBERT13 VLS VESZPRÉM
6 KOÓS GÁBOR11 ÉRDI VSE
7 SZALKA DOMINIK9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
8 KUSTOR NOEL8 SC SOPRON
8 SZABÓ MARTIN8 TARR ANDRÁSHIDA SC
8 TÓTH PATRIK ALEX8 KOMÁROM VSE
11 FARKAS BALÁZS KESZŐ7 ETO AKADÉMIA
11 OLÁH LÁSZLÓ DÁVID7 PÁPAI PERUTZ FC
11 SANDAL DOMINIK7 PÁPAI PERUTZ FC
14 BEKE PÉTER6 ZTE FC II.
14 ERDEI MILÁN6 ETO AKADÉMIA
14 FAUSTINO DE MELO WESLEN JUNIOR6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
14 FEHÉR BARNABÁS6 ZTE FC II.
14 MAGASFÖLDI JÓZSEF6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
14 MÚCSKA VIKTOR6 ETO AKADÉMIA
14 SZABÓ BENCE6 BALATONFÜREDI FC
14 TÓTH TIBOR6 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
14 VÉGH TIBOR6 KOMÁROM VSE
23 EKKER MILÁN5 FC NAGYKANIZSA
23 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT5 VLS VESZPRÉM
23 GERA DÁVID5 ÉRDI VSE
23 LŐRINCZ BENCE5 FC NAGYKANIZSA
23 MARKÓ RÓBERT5 BALATONFÜREDI FC
23 SÓRON TIBOR5 BICSKEI TC
23 TÍMÁRI NORMAN5 KELEN SC
23 VASS GYÖRGY5 TARR ANDRÁSHIDA SC
23 VLASICS DÁNIEL5 FC NAGYKANIZSA
32 ÁRVAI DÁNIEL4 TATABÁNYAI SC
32 BÍRÓ DOMINIK4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
32 BORBÉLY BENCE4 KELEN SC
32 KOVÁCS ISTVÁN4 TATABÁNYAI SC
32 MAYER MÁTÉ4 GYIRMÓT FC GYŐR II.
32 NAGY RICHÁRD4 VLS VESZPRÉM
32 NÉMETH JÁNOS ATTILA4 BICSKEI TC
32 PINTÉR NORBERT4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
32 SOÓS DÁVID ATTILA4 KELEN SC
32 SZALÁNSZKI GERGŐ4 BVSC-ZUGLÓ
32 SZEGLETI GERGELY4 TATABÁNYAI SC
32 SZILÁGYI MÁTÉ4 BVSC-ZUGLÓ
32 TÓTH DÁRIUS LAJOS4 KOMÁROM VSE
32 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF4 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
46 BABINSZKY BENCE MÁRTON3 KELEN SC
46 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
46 ERDÉLYI LÁSZLÓ3 BVSC-ZUGLÓ
46 GASZNER ROLAND TAMÁS3 BICSKEI TC
46 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ3 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
46 GUBACSI ZOLTÁN3 ÉRDI VSE
46 ILLÉS DÁVID3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
46 JÁNOS NORBERT3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
46 JANYICKIJ KIRILO3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
46 KÁDÁR MÁTÉ3 KELEN SC
46 KONDOR KRISTÓF3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
46 KRIZSONITS MÁTYÁS3 SC SOPRON
46 MAYER MILÁN3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
46 NÉMETH GÁBOR VINCE3 ÉRDI VSE
46 OMINGER BENCE3 GYIRMÓT FC GYŐR II.
46 PÉNTEK ADRIÁN3 FC NAGYKANIZSA
46 PINTÉR BENCE3 KELEN SC
46 POPOVICS BERTOLD MIHÁLY3 BICSKEI TC
46 SZABÓ TAMÁS3 ETO AKADÉMIA
46 VÉGH BENCE3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
46 VOGYICSKA BÁLINT3 GYIRMÓT FC GYŐR II.
67 BABOS BENCE2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
67 BAGÓ BÁLINT2 GYIRMÓT FC GYŐR II.
67 BAKTI BALÁZS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
67 BENE ZSOMBOR2 BALATONFÜREDI FC
67 BOHATA ÁDÁM2 FC NAGYKANIZSA
67 BURUCZ BARNA2 BALATONFÜREDI FC
67 CSISZÁR ZOLTÁN2 ÉRDI VSE
67 CZINGRÁBER MÁTÉ2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
67 D’URSO GIULIANO2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
67 FRŐHLICH ROLAND2 BVSC-ZUGLÓ
67 FÜLEKI NORBERT2 SC SOPRON
67 GYÜRKI GERGELY2 TATABÁNYAI SC
67 HANZL MÁTÉ2 PÁPAI PERUTZ FC
67 HARSÁNYI DÁNIEL ZOLTÁN2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
67 HERJECZKI KRISTÓF GÁBOR2 GYIRMÓT FC GYŐR II.
67 HIRMAN KRISTÓF2 BICSKEI TC
67 HODZIC ARMIN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
67 HOLZMANN PATRIK2 SC SOPRON
67 HORVÁTH BARNABÁS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
67 JASAREVIC MAHIR2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
67 KATONA CSONGOR2 ETO AKADÉMIA
67 KERESZTES ZALÁN2 VLS VESZPRÉM
67 KLAUSZ ÁDÁM2 TATABÁNYAI SC
67 KOCSIS DOMINIK2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
67 KOJNOK ZSOLT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
67 KOVÁCS DÁNIEL2 VLS VESZPRÉM
67 KOVÁCS GYÖRGY2 FC NAGYKANIZSA
67 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 FC NAGYKANIZSA
67 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ2 VLS VESZPRÉM
67 LASSÚ ZSOMBOR2 BICSKEI TC
67 MADARÁSZ ÁDÁM2 BICSKEI TC
67 MÁRTON ADRIÁN2 ETO AKADÉMIA
67 MOLNÁR BALÁZS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
67 NÉMETH ATTILA CSABA2 TATABÁNYAI SC
67 NÉMETH DÁNIEL2 ZTE FC II.
67 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
67 POPOV PATRIK2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
67 SIPŐCZ BENCE ZOLTÁN2 ETO AKADÉMIA
67 SZABÓ RICHÁRD2 ÉRDI VSE
67 SZALAI PÉTER DÁVID2 BALATONFÜREDI FC
67 SZATMÁRI ISTVÁN2 GYIRMÓT FC GYŐR II.
67 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
67 SZINAY BENDEGÚZ2 TARR ANDRÁSHIDA SC
67 TAJTI MÁTYÁS2 ZTE FC II.
67 TAKÁCS MARTIN2 VLS VESZPRÉM
67 TAKÁCS ZSOLT ZSOMBOR2 BVSC-ZUGLÓ
67 TAMÁS KORNÉL2 ETO AKADÉMIA
67 TUBOLY MÁTÉ2 ETO AKADÉMIA
67 UBOCHIOMA MESHACK IZUCHUKWU2 ZTE FC II.
67 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
67 ZIMONYI DÁVID2 ZTE FC II.
67 ZSIRAI MARTIN2 PÁPAI PERUTZ FC
119 BABATI BENJAMIN1 ZTE FC II.
119 BALDAUF KONRÁD1 VLS VESZPRÉM
119 BALOGH TAMÁS KÁROLY1 KELEN SC
119 BARTHA ROLAND1 BALATONFÜREDI FC
119 BIKA ZALÁN1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
119 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
119 BÖNDI ÁDÁM1 KOMÁROM VSE
119 CSENDES PÉTER MÁRTON1 KOMÁROM VSE
119 CSERNÁK MARTIN TIBOR1 KOMÁROM VSE
119 DÁN KRISZTIÁN1 GYIRMÓT FC GYŐR II.
119 DEÁK ISTVÁN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
119 DENCINGER NORBERT1 BICSKEI TC
119 DÉNES CSANÁD VILMOS1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 DOBSA GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
119 DÓCZI KRISZTIÁN1 ZTE FC II.
119 FARKAS DÁNIEL GÁBOR1 BALATONFÜREDI FC
119 FARKAS MÁTÉ1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 FARKAS ZOLTÁN GYULA1 TATABÁNYAI SC
119 FILIPOVIC MARKO1 BVSC-ZUGLÓ
119 GÁL MÁTYÁS1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
119 GELENCSÉR GYÖRGY TAS1 KOMÁROM VSE
119 GERE RICHÁRD MÁRK1 SC SOPRON
119 HAJAS ATTILA1 TATABÁNYAI SC
119 HORVÁTH MARCELL DÁNIEL1 KELEN SC
119 JOVÁNCZAI ZOLTÁN1 ÉRDI VSE
119 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS1 ÉRDI VSE
119 KANALOS TONY-MARKOS1 ETO AKADÉMIA
119 KARACS DÁNIEL1 GYIRMÓT FC GYŐR II.
119 KICSUN JEVHENYIJ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
119 KORONCZI BENCE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
119 KOTROCZÓ PÉTER1 VLS VESZPRÉM
119 KÖKÉNY DORIÁN1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
119 KÖLES JÁNOS1 PÁPAI PERUTZ FC
119 KRUPÁNSZKI BALÁZS1 TATABÁNYAI SC
119 LETENYEI ZALÁN1 TATABÁNYAI SC
119 LIPCSEI ÁDÁM1 KELEN SC
119 MÁJER GERGŐ1 BVSC-ZUGLÓ
119 MEGYESI MÁRK1 ZTE FC II.
119 MOLNÁR ATTILA1 BICSKEI TC
119 NAGY JÓZSEF1 BVSC-ZUGLÓ
119 NAGY KEVIN ZSOLT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
119 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
119 NAGY ZOÁRD KORNÉL1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
119 OMINGER GERGŐ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
119 PÁL DÁVID1 FC NAGYKANIZSA
119 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
119 PEREIRA AMÉRICO DENILSON1 ETO AKADÉMIA
119 POSZTOBÁNYI PATRIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
119 RÉDLING CSANÁD SZABOLCS1 VLS VESZPRÉM
119 RÓNASZÉKI BOTOND JÁNOS1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 RÓTH ISTVÁN1 BALATONFÜREDI FC
119 SINGH ARMAAN KHANGURA1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 SIPOS BENCE PATRIK1 SC SOPRON
119 SKRIBA MÁTÉ1 PÁPAI PERUTZ FC
119 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
119 SOMOGYI-BAKOS BENCE1 GYIRMÓT FC GYŐR II.
119 SZALAY SZABOLCS1 ZTE FC II.
119 SZALKA MÁTÉ1 ETO AKADÉMIA
119 SZÁNTÓ GERGŐ SZABOLCS1 KOMÁROM VSE
119 SZÁNTÓ MARCELL1 ZTE FC II.
119 SZEDERKÉNYI ÁDÁM1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
119 SZEGI VINCE1 GYIRMÓT FC GYŐR II.
119 SZEGŐ IMRE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
119 SZILESZKI MÁRK1 KOMÁROM VSE
119 SZÖKRÖNYÖS ZOLTÁN1 ZTE FC II.
119 TAKÁCS BENCE MÁRK1 BALATONFÜREDI FC
119 TÓTH BENCE1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 TÓTH LÁSZLÓ1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
119 TÓTH MARTIN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
119 VASS SZILÁRD GÁBOR1 VLS VESZPRÉM
119 VITA DÁNIEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
119 WÁGENHOFFER MÁRTON DÁNIEL1 GYIRMÓT FC GYŐR II.
119 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
119 ZSÓRI DÁNIEL1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
119 ZVARA DÁVID1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

Be the first to comment

Leave a Reply