Góllövőlista Nyugat, 2021.05.01.


Rohamosan fogy a tavaszi szezontól már az NB2-es Dorogban játszó Szabó Lukas előnye.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SZABÓ LUKAS21 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 SZABÓ BENCE20 BALATONFÜREDI FC
3 KUSTOR NOEL19 SC SOPRON
4 TÓTH PATRIK ALEX17 KOMÁROM VSE
5 BORVETŐ ÁRON16 III. KER. TVE
6 MAGASFÖLDI JÓZSEF15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
6 MAJOR NORBERT15 VLS VESZPRÉM
6 NAGY RICHÁRD15 VLS VESZPRÉM
9 EKKER MILÁN13 FC NAGYKANIZSA
9 FARKAS ZOLTÁN GYULA13 THSE-SZABADKIKÖTŐ
9 LAKI BALÁZS13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
9 SZALKA DOMINIK13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13 KOKENSZKY NORBERT IMRE12 III. KER. TVE
13 REMILI MOHAMED12 III. KER. TVE
13 TÓTH TIBOR12 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
13 WINKLER ANDRÁS12 LIPÓT PÉKSÉG SE
17 FÜLEKI NORBERT11 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
17 PAPP MARCELL11 MOL FEHÉRVÁR FC II.
19 GYÜRKI GERGELY10 TATABÁNYAI SC
19 KOCSIS GERGŐ10 TATABÁNYAI SC
19 KOÓS GÁBOR10 ÉRDI VSE
19 SZEGŐ IMRE10 BKV ELŐRE
23 ÁRVAI DÁNIEL9 TATABÁNYAI SC
23 BALOGH ÁDÁM MÁRK9 III. KER. TVE
23 KOLLEGA KRISZTIÁN9 ÉRDI VSE
23 NAGY ZOÁRD KORNÉL9 BALATONFÜREDI FC
23 PÉNTEK ADRIÁN9 FC NAGYKANIZSA
23 SZABÓ ZSOLT9 PÁPAI PERUTZ FC
23 VÉGH TIBOR9 KOMÁROM VSE
30 BALOGH BENCE8 BKV ELŐRE
30 ELEK ÁKOS8 MOL FEHÉRVÁR FC II.
30 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ8 THSE-SZABADKIKÖTŐ
30 ILLÉS DÁVID8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
30 NAGY KEVIN ZSOLT8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
30 SCHILLINGER DÁNIEL8 BALATONFÜREDI FC
30 TAMÁSI ZSOLT8 III. KER. TVE
30 VARGA ZOLTÁN8 BICSKEI TC
30 VLASICS DÁNIEL8 FC NAGYKANIZSA
30 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF8 BKV ELŐRE
30 ZSIGMOND BENCE8 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
41 NÉMETH ATTILA ISTVÁN7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
41 POPOV PATRIK7 ÉRDI VSE
41 RABATIN RICHÁRD7 III. KER. TVE
41 SKRIBA MÁTÉ7 PÁPAI PERUTZ FC
41 ZIMONYI DÁVID7 ZTE FC II.
46 DARÓCZI ZOLTÁN6 III. KER. TVE
46 FODOR NORBERT SZILVESZTER6 THSE-SZABADKIKÖTŐ
46 IRMES DÁVID ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
46 JERKOVIC MARKO6 NAGYATÁDI FC
46 KÓSZÁS KRISZTIÁN6 LIPÓT PÉKSÉG SE
51 DEBRECENI ANDRÁS5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 FAUSTINO DE MELO WESLEN JUNIOR5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT5 VLS VESZPRÉM
51 HANZL MÁTÉ5 PÁPAI PERUTZ FC
51 KOVÁCS GYÖRGY5 FC NAGYKANIZSA
51 KRIZSONITS MÁTYÁS5 SC SOPRON
51 KÜRTI ZSOLT5 BICSKEI TC
51 NIKOLIC VUKAN5 NAGYATÁDI FC
51 PAPP LÁSZLÓ5 ZTE FC II.
51 SZEGLETI GERGELY5 FC NAGYKANIZSA
51 TÖRÖK MILÁN5 FC NAGYKANIZSA
51 VARGA TAMÁS5 LIPÓT PÉKSÉG SE
51 VAYER GÁBOR5 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
64 BÉLI MILÁN4 FC NAGYKANIZSA
64 CORBU MARIUS DUMITRU4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
64 CSIKÓS SÁNDOR4 BALATONFÜREDI FC
64 DEKANICS MÁRK4 NAGYATÁDI FC
64 DRAGONER DÁVID FILIP4 ZTE FC II.
64 ESZLÁTYI ISTVÁN4 KOMÁROM VSE
64 FEHÉR BARNABÁS4 ZTE FC II.
64 FÖLDI DÁNIEL4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
64 GERE RICHÁRD MÁRK4 SC SOPRON
64 GRUBER ZSOMBOR4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
64 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS4 ÉRDI VSE
64 KISS DÁVID4 BKV ELŐRE
64 KISZELY DOMINIK4 LIPÓT PÉKSÉG SE
64 KORONCZI BENCE4 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
64 KOVÁCS ISTVÁN4 TATABÁNYAI SC
64 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ4 VLS VESZPRÉM
64 LATIFI LIRIDON4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
64 NAGY OLIVÉR4 LIPÓT PÉKSÉG SE
64 SEBESTYÉN LÓRÁNT4 ZTE FC II.
64 SÖTÉT DÁVID4 BICSKEI TC
64 SZABÓ PATRIK ZSOLT4 FC NAGYKANIZSA
64 SZABÓ RICHÁRD4 TATABÁNYAI SC
64 TAKÁCS MARTIN4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
64 VÉGH BENCE4 KOMÁROM VSE
88 CZINGRÁBER MÁTÉ3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
88 CZVITKOVICS PÉTER3 III. KER. TVE
88 DÉKEI MÁRK3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
88 FARKAS DÁNIEL GÁBOR3 LIPÓT PÉKSÉG SE
88 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
88 GELENCSÉR GYÖRGY TAS3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
88 GÉRESI KRISZTIÁN3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
88 HORVÁTH BALÁZS3 FC NAGYKANIZSA
88 JAKAB DÁVID3 SC SOPRON
88 JAKAB GÁBOR3 SC SOPRON
88 KÁKONYI DÁNIEL3 BICSKEI TC
88 KERCSÓ BENCE ISTVÁN3 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
88 KERESZTES KRISZTIÁN3 SC SOPRON
88 KOCSIS ÁRMIN3 SC SOPRON
88 LENCSÉS BÁLINT KRISTÓF3 BICSKEI TC
88 MOLNÁR BALÁZS3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
88 MOLNÁR SÁNDOR3 KOMÁROM VSE
88 NÉMETH LÁSZLÓ3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
88 RODENBÜCHER ISTVÁN3 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
88 SÁGHY FÉLIX3 NAGYATÁDI FC
88 SIPOS GÁBOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
88 SZALAY SZABOLCS3 ZTE FC II.
88 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR3 PÁPAI PERUTZ FC
88 VIDNYÁNSZKY ÁDÁM3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
88 VINCZE ÁDÁM OTTÓ3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
88 VIZLER LÁSZLÓ TAMÁS3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
114 BALOGH PATRIK2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
114 BARTHA ROLAND2 BALATONFÜREDI FC
114 BENCE SZILÁRD2 PÁPAI PERUTZ FC
114 BENE ZSOMBOR2 BALATONFÜREDI FC
114 BUSAI ATTILA2 BKV ELŐRE
114 CSANÁLOSI PATRIK2 BKV ELŐRE
114 CSIKÓS ÁDÁM2 NAGYATÁDI FC
114 CSORBA PÉTER2 VLS VESZPRÉM
114 CZIKLIN ROLAND2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
114 D'URSO GIULIANO2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
114 ERDEI GÁBOR2 III. KER. TVE
114 ÉRI DOMINIK2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
114 FARKAS BÁLINT2 ÉRDI VSE
114 FILIPOVIC MARKO2 BICSKEI TC
114 FÜRJES ÁDÁM2 ÉRDI VSE
114 GALAMB DÁVID2 NAGYATÁDI FC
114 GASZTOS MARTIN SÁNDOR2 PÁPAI PERUTZ FC
114 GÉRINGER TAMÁS2 BALATONFÜREDI FC
114 HAJDINGER RAUL ZOLTÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
114 HORVÁTH PÉTER2 NAGYATÁDI FC
114 HUSZTY DÁNIEL2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
114 KALÁSZ MILÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
114 KERESZTES ZALÁN2 VLS VESZPRÉM
114 KIRÁLY BENCE2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
114 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
114 KRUPÁNSZKI BALÁZS2 TATABÁNYAI SC
114 LASSÚ ZSOMBOR2 BICSKEI TC
114 LŐRINCZ BENCE2 FC NAGYKANIZSA
114 MAJOR MÁTÉ JÁNOS2 FC NAGYKANIZSA
114 MARKÓ RÓBERT2 BALATONFÜREDI FC
114 MOLNÁR DOMINIK2 ZTE FC II.
114 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
114 MOLNÁR TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
114 NAGY TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
114 NÉMETH ATTILA CSABA2 TATABÁNYAI SC
114 NÉMETH DÁNIEL2 ZTE FC II.
114 NÉMETH ERIK2 PÁPAI PERUTZ FC
114 NÉMETH JÁNOS ATTILA2 BICSKEI TC
114 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
114 OLÁH LÁSZLÓ DÁVID2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
114 OMINGER GERGŐ2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
114 PAPP SZILÁRD2 FC NAGYKANIZSA
114 PATÓCS RICHÁRD MIHÁLY2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
114 PEINLICH SZILÁRD2 BICSKEI TC
114 SERFŐZŐ BENCE2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
114 SOMOGYI RICHÁRD2 VLS VESZPRÉM
114 VARGA ÖRS2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
114 VASS GYÖRGY2 FC NAGYKANIZSA
114 VASS PATRIK ÁDÁM2 ZTE FC II.
114 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
114 ZÁMBÓ BENCE2 LIPÓT PÉKSÉG SE
165 ANDROSCH ANDRÉ1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
165 BABOS BARNABÁS1 VLS VESZPRÉM
165 BALOGH FERENC1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
165 BARANYAI NORBERT1 SC SOPRON
165 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
165 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
165 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
165 CSÓKA DOMINIK1 ZTE FC II.
165 DALA SAMU1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
165 DENCINGER NORBERT1 BICSKEI TC
165 DINKA KRISTÓF1 BKV ELŐRE
165 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 DOBSA GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
165 FARKAS MÁTÉ1 BICSKEI TC
165 FAVOROV ARTEM1 ZTE FC II.
165 GAZDAG VAJK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
165 GODÁNYI DOMINIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 GRABARICS MÁTÉ ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
165 GULYÁS GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
165 HAJAS ATTILA1 TATABÁNYAI SC
165 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
165 HARANGOZÓ BENCE1 SC SOPRON
165 HARSÁNYI ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
165 HENN MÁRK KRISZTIÁN1 BALATONFÜREDI FC
165 HONTI ATTILA ZSOLT1 ÉRDI VSE
165 HORVÁTH BARNABÁS1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 HORVÁTH KEVIN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
165 HORVÁTH ROLAND1 KOMÁROM VSE
165 HOSSZÚ ZÉTÉNY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
165 KALMÁR DOMINIK1 SC SOPRON
165 KOCSIS BARNABÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 KOJNOK ZSOLT1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 KOMÁROMI GYÖRGY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 KONDOR LÁSZLÓ1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
165 KOÓSZ ÁDÁM1 NAGYATÁDI FC
165 KOVÁCS DÁNIEL1 VLS VESZPRÉM
165 KOVÁCS DÁVID SZANISZLÓ1 TATABÁNYAI SC
165 KOVÁCS ISTVÁN ÁDÁM1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 KÖVESDI PÉTER1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 KUN BERTALAN1 ZTE FC II.
165 LAK IMRE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
165 LAURINYECZ ÁKOS1 BALATONFÜREDI FC
165 MAJOR ERNŐ1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 MISKEI MANÓ GÁBOR1 III. KER. TVE
165 MLINÁRCSIK ÁRON MIHÁLY1 BICSKEI TC
165 MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ1 ÉRDI VSE
165 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 NÉMETH ERIK1 ZTE FC II.
165 OMINGER BENCE1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
165 PÁL DÁVID1 FC NAGYKANIZSA
165 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 PETŐ BENJÁMIN1 SC SOPRON
165 POKÓ AJTONY GERGELY1 BKV ELŐRE
165 RÁPÓ CSANÁD APOR1 VLS VESZPRÉM
165 RÉVÉSZ GYÖRGY1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
165 SÁROSSY DÁNIEL1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
165 SIMIGLA ATTILA1 KOMÁROM VSE
165 SIMITA GERGŐ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
165 SIMÓ CSONGOR1 ZTE FC II.
165 SOLTÉSZ BARNABÁS1 TATABÁNYAI SC
165 SÓS MÁTÉ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 SZABÓ BALÁZS LÁSZLÓ1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
165 SZABÓ LEVENTE1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 SZABÓ MARCELL1 BKV ELŐRE
165 SZALAI PÉTER DÁVID1 BALATONFÜREDI FC
165 SZALAI VILMOS1 III. KER. TVE
165 SZILESZKI MÁRK1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 SZIMHARDT MILÁN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
165 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
165 TAMÁS SZABOLCS1 BALATONFÜREDI FC
165 TÓTH GERGŐ ÁDÁM1 FC NAGYKANIZSA
165 TÓTH SZABOLCS1 BKV ELŐRE
165 TÓTH TAMÁS VID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
165 TÖRÖK DÁVID1 BICSKEI TC
165 VARGA TAMÁS LÁSZLÓ1 ÉRDI VSE
165 VÉGH ARIEL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
165 VICTOR MICHEL1 VLS VESZPRÉM
165 VODICSKA BENCE ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
165 ZIVZIVADZE BUDU1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply