Góllövőlista Nyugat, 2021.04.24.


Vajon kitart-e az előny? Szabó Lukas annyi gólt lőtt az őszi szezonban, hogy még mindig az élen áll.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SZABÓ LUKAS21 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 SZABÓ BENCE19 BALATONFÜREDI FC
3 BORVETŐ ÁRON16 III. KER. TVE
3 KUSTOR NOEL16 SC SOPRON
5 MAGASFÖLDI JÓZSEF15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
5 TÓTH PATRIK ALEX15 KOMÁROM VSE
7 MAJOR NORBERT14 VLS VESZPRÉM
8 FARKAS ZOLTÁN GYULA13 THSE-SZABADKIKÖTŐ
8 LAKI BALÁZS13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
10 EKKER MILÁN12 FC NAGYKANIZSA
10 KOKENSZKY NORBERT IMRE12 III. KER. TVE
10 NAGY RICHÁRD12 VLS VESZPRÉM
10 REMILI MOHAMED12 III. KER. TVE
10 SZALKA DOMINIK12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
10 TÓTH TIBOR12 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
10 WINKLER ANDRÁS12 LIPÓT PÉKSÉG SE
17 PAPP MARCELL11 MOL FEHÉRVÁR FC II.
18 GYÜRKI GERGELY10 TATABÁNYAI SC
18 KOCSIS GERGŐ10 TATABÁNYAI SC
18 KOÓS GÁBOR10 ÉRDI VSE
18 SZEGŐ IMRE10 BKV ELŐRE
22 BALOGH ÁDÁM MÁRK9 III. KER. TVE
22 FÜLEKI NORBERT9 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
22 KOLLEGA KRISZTIÁN9 ÉRDI VSE
22 NAGY ZOÁRD KORNÉL9 BALATONFÜREDI FC
22 PÉNTEK ADRIÁN9 FC NAGYKANIZSA
22 VÉGH TIBOR9 KOMÁROM VSE
28 ÁRVAI DÁNIEL8 TATABÁNYAI SC
28 BALOGH BENCE8 BKV ELŐRE
28 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ8 THSE-SZABADKIKÖTŐ
28 ILLÉS DÁVID8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
28 NAGY KEVIN ZSOLT8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
28 SZABÓ ZSOLT8 PÁPAI PERUTZ FC
28 TAMÁSI ZSOLT8 III. KER. TVE
28 VLASICS DÁNIEL8 FC NAGYKANIZSA
28 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF8 BKV ELŐRE
28 ZSIGMOND BENCE8 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
38 NÉMETH ATTILA ISTVÁN7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
38 RABATIN RICHÁRD7 III. KER. TVE
38 SCHILLINGER DÁNIEL7 BALATONFÜREDI FC
38 VARGA ZOLTÁN7 BICSKEI TC
38 ZIMONYI DÁVID7 ZTE FC II.
43 DARÓCZI ZOLTÁN6 III. KER. TVE
43 IRMES DÁVID ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
43 JERKOVIC MARKO6 NAGYATÁDI FC
43 KÓSZÁS KRISZTIÁN6 LIPÓT PÉKSÉG SE
43 POPOV PATRIK6 ÉRDI VSE
43 SKRIBA MÁTÉ6 PÁPAI PERUTZ FC
49 DEBRECENI ANDRÁS5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
49 ELEK ÁKOS5 MOL FEHÉRVÁR FC II.
49 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT5 VLS VESZPRÉM
49 HANZL MÁTÉ5 PÁPAI PERUTZ FC
49 KOVÁCS GYÖRGY5 FC NAGYKANIZSA
49 KRIZSONITS MÁTYÁS5 SC SOPRON
49 NIKOLIC VUKAN5 NAGYATÁDI FC
49 PAPP LÁSZLÓ5 ZTE FC II.
49 SZEGLETI GERGELY5 FC NAGYKANIZSA
49 VARGA TAMÁS5 LIPÓT PÉKSÉG SE
49 VAYER GÁBOR5 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
60 BÉLI MILÁN4 FC NAGYKANIZSA
60 CORBU MARIUS DUMITRU4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 CSIKÓS SÁNDOR4 BALATONFÜREDI FC
60 DRAGONER DÁVID FILIP4 ZTE FC II.
60 FAUSTINO DE MELO WESLEN JUNIOR4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 FEHÉR BARNABÁS4 ZTE FC II.
60 FÖLDI DÁNIEL4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
60 GERE RICHÁRD MÁRK4 SC SOPRON
60 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS4 ÉRDI VSE
60 KISZELY DOMINIK4 LIPÓT PÉKSÉG SE
60 KORONCZI BENCE4 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
60 KOVÁCS ISTVÁN4 TATABÁNYAI SC
60 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ4 VLS VESZPRÉM
60 KÜRTI ZSOLT4 BICSKEI TC
60 LATIFI LIRIDON4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 NAGY OLIVÉR4 LIPÓT PÉKSÉG SE
60 SÖTÉT DÁVID4 BICSKEI TC
60 SZABÓ PATRIK ZSOLT4 FC NAGYKANIZSA
60 SZABÓ RICHÁRD4 TATABÁNYAI SC
60 TAKÁCS MARTIN4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 TÖRÖK MILÁN4 FC NAGYKANIZSA
81 CZINGRÁBER MÁTÉ3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
81 CZVITKOVICS PÉTER3 III. KER. TVE
81 DEKANICS MÁRK3 NAGYATÁDI FC
81 DÉKEI MÁRK3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
81 ESZLÁTYI ISTVÁN3 KOMÁROM VSE
81 FARKAS DÁNIEL GÁBOR3 LIPÓT PÉKSÉG SE
81 FODOR NORBERT SZILVESZTER3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
81 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
81 GELENCSÉR GYÖRGY TAS3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
81 GÉRESI KRISZTIÁN3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
81 HORVÁTH BALÁZS3 FC NAGYKANIZSA
81 JAKAB DÁVID3 SC SOPRON
81 JAKAB GÁBOR3 SC SOPRON
81 KÁKONYI DÁNIEL3 BICSKEI TC
81 KERCSÓ BENCE ISTVÁN3 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
81 KERESZTES KRISZTIÁN3 SC SOPRON
81 KISS DÁVID3 BKV ELŐRE
81 KOCSIS ÁRMIN3 SC SOPRON
81 LENCSÉS BÁLINT KRISTÓF3 BICSKEI TC
81 MOLNÁR BALÁZS3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
81 NÉMETH LÁSZLÓ3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
81 RODENBÜCHER ISTVÁN3 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
81 SÁGHY FÉLIX3 NAGYATÁDI FC
81 SEBESTYÉN LÓRÁNT3 ZTE FC II.
81 SIPOS GÁBOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
81 SZALAY SZABOLCS3 ZTE FC II.
81 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR3 PÁPAI PERUTZ FC
81 VIDNYÁNSZKY ÁDÁM3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
81 VINCZE ÁDÁM OTTÓ3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
81 VIZLER LÁSZLÓ TAMÁS3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
111 BARTHA ROLAND2 BALATONFÜREDI FC
111 BENCE SZILÁRD2 PÁPAI PERUTZ FC
111 BENE ZSOMBOR2 BALATONFÜREDI FC
111 BUSAI ATTILA2 BKV ELŐRE
111 CSANÁLOSI PATRIK2 BKV ELŐRE
111 CZIKLIN ROLAND2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
111 D'URSO GIULIANO2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
111 ERDEI GÁBOR2 III. KER. TVE
111 ÉRI DOMINIK2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
111 FILIPOVIC MARKO2 BICSKEI TC
111 FÜRJES ÁDÁM2 ÉRDI VSE
111 GALAMB DÁVID2 NAGYATÁDI FC
111 GASZTOS MARTIN SÁNDOR2 PÁPAI PERUTZ FC
111 GÉRINGER TAMÁS2 BALATONFÜREDI FC
111 GRUBER ZSOMBOR2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
111 HAJDINGER RAUL ZOLTÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
111 HORVÁTH PÉTER2 NAGYATÁDI FC
111 HUSZTY DÁNIEL2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
111 KALÁSZ MILÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
111 KIRÁLY BENCE2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
111 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
111 LASSÚ ZSOMBOR2 BICSKEI TC
111 LŐRINCZ BENCE2 FC NAGYKANIZSA
111 MAJOR MÁTÉ JÁNOS2 FC NAGYKANIZSA
111 MARKÓ RÓBERT2 BALATONFÜREDI FC
111 MOLNÁR DOMINIK2 ZTE FC II.
111 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
111 MOLNÁR SÁNDOR2 KOMÁROM VSE
111 MOLNÁR TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
111 NAGY TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
111 NÉMETH ATTILA CSABA2 TATABÁNYAI SC
111 NÉMETH ERIK2 PÁPAI PERUTZ FC
111 NÉMETH JÁNOS ATTILA2 BICSKEI TC
111 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
111 OLÁH LÁSZLÓ DÁVID2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
111 OMINGER GERGŐ2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
111 PAPP SZILÁRD2 FC NAGYKANIZSA
111 PATÓCS RICHÁRD MIHÁLY2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
111 PEINLICH SZILÁRD2 BICSKEI TC
111 SERFŐZŐ BENCE2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
111 SOMOGYI RICHÁRD2 VLS VESZPRÉM
111 VARGA ÖRS2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
111 VASS GYÖRGY2 FC NAGYKANIZSA
111 VASS PATRIK ÁDÁM2 ZTE FC II.
111 VÉGH BENCE2 KOMÁROM VSE
111 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
111 ZÁMBÓ BENCE2 LIPÓT PÉKSÉG SE
158 ANDROSCH ANDRÉ1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
158 BABOS BARNABÁS1 VLS VESZPRÉM
158 BALOGH FERENC1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
158 BALOGH PATRIK1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
158 BARANYAI NORBERT1 SC SOPRON
158 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
158 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
158 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
158 CSIKÓS ÁDÁM1 NAGYATÁDI FC
158 CSÓKA DOMINIK1 ZTE FC II.
158 DALA SAMU1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
158 DENCINGER NORBERT1 BICSKEI TC
158 DINKA KRISTÓF1 BKV ELŐRE
158 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 DOBSA GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
158 FARKAS BÁLINT1 ÉRDI VSE
158 FARKAS MÁTÉ1 BICSKEI TC
158 FAVOROV ARTEM1 ZTE FC II.
158 GAZDAG VAJK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
158 GODÁNYI DOMINIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 GRABARICS MÁTÉ ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
158 GULYÁS GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
158 HAJAS ATTILA1 TATABÁNYAI SC
158 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
158 HARANGOZÓ BENCE1 SC SOPRON
158 HARSÁNYI ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
158 HENN MÁRK KRISZTIÁN1 BALATONFÜREDI FC
158 HONTI ATTILA ZSOLT1 ÉRDI VSE
158 HORVÁTH BARNABÁS1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 HORVÁTH KEVIN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
158 HORVÁTH ROLAND1 KOMÁROM VSE
158 HOSSZÚ ZÉTÉNY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
158 KALMÁR DOMINIK1 SC SOPRON
158 KOCSIS BARNABÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 KOJNOK ZSOLT1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 KOMÁROMI GYÖRGY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 KONDOR LÁSZLÓ1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
158 KOÓSZ ÁDÁM1 NAGYATÁDI FC
158 KOVÁCS DÁNIEL1 VLS VESZPRÉM
158 KOVÁCS DÁVID SZANISZLÓ1 TATABÁNYAI SC
158 KOVÁCS ISTVÁN ÁDÁM1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 KÖVESDI PÉTER1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 KRUPÁNSZKI BALÁZS1 TATABÁNYAI SC
158 KUN BERTALAN1 ZTE FC II.
158 LAK IMRE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
158 LAURINYECZ ÁKOS1 BALATONFÜREDI FC
158 MAJOR ERNŐ1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 MISKEI MANÓ GÁBOR1 III. KER. TVE
158 MLINÁRCSIK ÁRON MIHÁLY1 BICSKEI TC
158 MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ1 ÉRDI VSE
158 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 NÉMETH DÁNIEL1 ZTE FC II.
158 NÉMETH ERIK1 ZTE FC II.
158 PÁL DÁVID1 FC NAGYKANIZSA
158 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 PETŐ BENJÁMIN1 SC SOPRON
158 POKÓ AJTONY GERGELY1 BKV ELŐRE
158 RÁPÓ CSANÁD APOR1 VLS VESZPRÉM
158 RÉVÉSZ GYÖRGY1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
158 SÁROSSY DÁNIEL1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
158 SIMIGLA ATTILA1 KOMÁROM VSE
158 SIMITA GERGŐ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
158 SIMÓ CSONGOR1 ZTE FC II.
158 SOLTÉSZ BARNABÁS1 TATABÁNYAI SC
158 SÓS MÁTÉ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 SZABÓ BALÁZS LÁSZLÓ1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
158 SZABÓ LEVENTE1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 SZABÓ MARCELL1 BKV ELŐRE
158 SZALAI PÉTER DÁVID1 BALATONFÜREDI FC
158 SZALAI VILMOS1 III. KER. TVE
158 SZILESZKI MÁRK1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
158 SZIMHARDT MILÁN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
158 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
158 TÓTH GERGŐ ÁDÁM1 FC NAGYKANIZSA
158 TÖRÖK DÁVID1 BICSKEI TC
158 VARGA TAMÁS LÁSZLÓ1 ÉRDI VSE
158 VÉGH ARIEL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
158 VICTOR MICHEL1 VLS VESZPRÉM
158 VODICSKA BENCE ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
158 ZIVZIVADZE BUDU1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply