Góllövőlista Nyugat, 2021.03.17.


Szabó Lukas a téli szünetben Dorogra igazolt. Annyi gólt lőtt az ősszel, hogy nem lesz könnyű megelőzni. Magasföldi József (a képen) még mindig 7 találatra van tőle.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SZABÓ LUKAS21 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 MAGASFÖLDI JÓZSEF14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
3 BORVETŐ ÁRON13 III. KER. TVE
3 LAKI BALÁZS13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 FARKAS ZOLTÁN GYULA12 THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 KUSTOR NOEL12 SC SOPRON
5 SZABÓ BENCE12 BALATONFÜREDI FC
5 TÓTH TIBOR12 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
9 TÓTH PATRIK ALEX11 KOMÁROM VSE
10 KOCSIS GERGŐ10 TATABÁNYAI SC
10 KOKENSZKY NORBERT IMRE10 III. KER. TVE
10 NAGY RICHÁRD10 VLS VESZPRÉM
10 SZALKA DOMINIK10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
14 BALOGH ÁDÁM MÁRK9 III. KER. TVE
14 GYÜRKI GERGELY9 TATABÁNYAI SC
14 MAJOR NORBERT9 VLS VESZPRÉM
14 NAGY ZOÁRD KORNÉL9 BALATONFÜREDI FC
14 REMILI MOHAMED9 III. KER. TVE
19 FÜLEKI NORBERT8 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
19 PAPP MARCELL8 MOL FEHÉRVÁR FC II.
19 SZEGŐ IMRE8 BKV ELŐRE
19 WINKLER ANDRÁS8 LIPÓT PÉKSÉG SE
23 BALOGH BENCE7 BKV ELŐRE
23 EKKER MILÁN7 FC NAGYKANIZSA
23 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
23 ILLÉS DÁVID7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
23 KOLLEGA KRISZTIÁN7 ÉRDI VSE
23 KOÓS GÁBOR7 ÉRDI VSE
23 NAGY KEVIN ZSOLT7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
23 NÉMETH ATTILA ISTVÁN7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
23 PÉNTEK ADRIÁN7 FC NAGYKANIZSA
23 SZABÓ ZSOLT7 PÁPAI PERUTZ FC
23 TAMÁSI ZSOLT7 III. KER. TVE
23 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF7 BKV ELŐRE
23 ZIMONYI DÁVID7 ZTE FC II.
23 ZSIGMOND BENCE7 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
37 DARÓCZI ZOLTÁN6 III. KER. TVE
37 IRMES DÁVID ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
37 JERKOVIC MARKO6 NAGYATÁDI FC
37 POPOV PATRIK6 ÉRDI VSE
37 RABATIN RICHÁRD6 III. KER. TVE
37 VARGA ZOLTÁN6 BICSKEI TC
37 VÉGH TIBOR6 KOMÁROM VSE
44 ÁRVAI DÁNIEL5 TATABÁNYAI SC
44 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT5 VLS VESZPRÉM
44 KÓSZÁS KRISZTIÁN5 LIPÓT PÉKSÉG SE
44 KOVÁCS GYÖRGY5 FC NAGYKANIZSA
44 KRIZSONITS MÁTYÁS5 SC SOPRON
44 NIKOLIC VUKAN5 NAGYATÁDI FC
44 PAPP LÁSZLÓ5 ZTE FC II.
44 SCHILLINGER DÁNIEL5 BALATONFÜREDI FC
44 VAYER GÁBOR5 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
44 VLASICS DÁNIEL5 FC NAGYKANIZSA
54 CORBU MARIUS DUMITRU4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
54 DEBRECENI ANDRÁS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
54 DRAGONER DÁVID FILIP4 ZTE FC II.
54 FAUSTINO DE MELO WESLEN JUNIOR4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
54 FÖLDI DÁNIEL4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
54 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS4 ÉRDI VSE
54 SKRIBA MÁTÉ4 PÁPAI PERUTZ FC
54 SZABÓ PATRIK ZSOLT4 FC NAGYKANIZSA
54 TAKÁCS MARTIN4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
63 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
63 CSIKÓS SÁNDOR3 BALATONFÜREDI FC
63 CZVITKOVICS PÉTER3 III. KER. TVE
63 ESZLÁTYI ISTVÁN3 KOMÁROM VSE
63 FEHÉR BARNABÁS3 ZTE FC II.
63 FODOR NORBERT SZILVESZTER3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
63 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
63 GELENCSÉR GYÖRGY TAS3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
63 GERE RICHÁRD MÁRK3 SC SOPRON
63 GÉRESI KRISZTIÁN3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
63 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
63 HORVÁTH BALÁZS3 FC NAGYKANIZSA
63 JAKAB GÁBOR3 SC SOPRON
63 KERESZTES KRISZTIÁN3 SC SOPRON
63 KISZELY DOMINIK3 LIPÓT PÉKSÉG SE
63 KOCSIS ÁRMIN3 SC SOPRON
63 KORONCZI BENCE3 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
63 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ3 VLS VESZPRÉM
63 KÜRTI ZSOLT3 BICSKEI TC
63 LATIFI LIRIDON3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
63 LENCSÉS BÁLINT KRISTÓF3 BICSKEI TC
63 MOLNÁR BALÁZS3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
63 SEBESTYÉN LÓRÁNT3 ZTE FC II.
63 SIPOS GÁBOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
63 SÖTÉT DÁVID3 BICSKEI TC
63 SZEGLETI GERGELY3 FC NAGYKANIZSA
63 TÖRÖK MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
63 VIDNYÁNSZKY ÁDÁM3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
63 VINCZE ÁDÁM OTTÓ3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
92 BARTHA ROLAND2 BALATONFÜREDI FC
92 BENE ZSOMBOR2 BALATONFÜREDI FC
92 CSANÁLOSI PATRIK2 BKV ELŐRE
92 CZIKLIN ROLAND2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
92 CZINGRÁBER MÁTÉ2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
92 D’URSO GIULIANO2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
92 DEKANICS MÁRK2 NAGYATÁDI FC
92 ELEK ÁKOS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
92 ÉRI DOMINIK2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
92 FARKAS DÁNIEL GÁBOR2 LIPÓT PÉKSÉG SE
92 FILIPOVIC MARKO2 BICSKEI TC
92 GALAMB DÁVID2 NAGYATÁDI FC
92 HAJDINGER RAUL ZOLTÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
92 HUSZTY DÁNIEL2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
92 JAKAB DÁVID2 SC SOPRON
92 KÁKONYI DÁNIEL2 BICSKEI TC
92 KERCSÓ BENCE ISTVÁN2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
92 KISS DÁVID2 BKV ELŐRE
92 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
92 LŐRINCZ BENCE2 FC NAGYKANIZSA
92 MAJOR MÁTÉ JÁNOS2 FC NAGYKANIZSA
92 MARKÓ RÓBERT2 BALATONFÜREDI FC
92 MOLNÁR DOMINIK2 ZTE FC II.
92 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
92 MOLNÁR SÁNDOR2 KOMÁROM VSE
92 NAGY OLIVÉR2 LIPÓT PÉKSÉG SE
92 NAGY TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
92 NÉMETH ATTILA CSABA2 TATABÁNYAI SC
92 NÉMETH ERIK2 PÁPAI PERUTZ FC
92 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
92 PAPP SZILÁRD2 FC NAGYKANIZSA
92 PEINLICH SZILÁRD2 BICSKEI TC
92 RODENBÜCHER ISTVÁN2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
92 SÁGHY FÉLIX2 NAGYATÁDI FC
92 SERFŐZŐ BENCE2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
92 SZABÓ RICHÁRD2 TATABÁNYAI SC
92 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
92 VARGA TAMÁS2 LIPÓT PÉKSÉG SE
92 VASS GYÖRGY2 FC NAGYKANIZSA
92 VÉGH BENCE2 KOMÁROM VSE
92 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
92 VIZLER LÁSZLÓ TAMÁS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
92 ZÁMBÓ BENCE2 LIPÓT PÉKSÉG SE
135 BABOS BARNABÁS1 VLS VESZPRÉM
135 BALOGH FERENC1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
135 BARANYAI NORBERT1 SC SOPRON
135 BENCE SZILÁRD1 PÁPAI PERUTZ FC
135 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
135 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
135 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
135 CSÓKA DOMINIK1 ZTE FC II.
135 DÉKEI MÁRK1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
135 DINKA KRISTÓF1 BKV ELŐRE
135 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
135 DOBSA GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
135 ERDEI GÁBOR1 III. KER. TVE
135 FARKAS BÁLINT1 ÉRDI VSE
135 FARKAS MÁTÉ1 BICSKEI TC
135 FAVOROV ARTEM1 ZTE FC II.
135 GASZTOS MARTIN SÁNDOR1 PÁPAI PERUTZ FC
135 GAZDAG VAJK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
135 GÉRINGER TAMÁS1 BALATONFÜREDI FC
135 GODÁNYI DOMINIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 GRABARICS MÁTÉ ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
135 GRUBER ZSOMBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 GULYÁS GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
135 HAJAS ATTILA1 TATABÁNYAI SC
135 HARANGOZÓ BENCE1 SC SOPRON
135 HENN MÁRK KRISZTIÁN1 BALATONFÜREDI FC
135 HONTI ATTILA ZSOLT1 ÉRDI VSE
135 HORVÁTH KEVIN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
135 HORVÁTH PÉTER1 NAGYATÁDI FC
135 HORVÁTH ROLAND1 KOMÁROM VSE
135 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
135 KALÁSZ MILÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
135 KALMÁR DOMINIK1 SC SOPRON
135 KIRÁLY BENCE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
135 KOCSIS BARNABÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 KOÓSZ ÁDÁM1 NAGYATÁDI FC
135 KOVÁCS DÁVID SZANISZLÓ1 TATABÁNYAI SC
135 KOVÁCS ISTVÁN1 TATABÁNYAI SC
135 KOVÁCS ISTVÁN ÁDÁM1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
135 KÖVESDI PÉTER1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
135 KRUPÁNSZKI BALÁZS1 TATABÁNYAI SC
135 KUN BERTALAN1 ZTE FC II.
135 LAK IMRE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
135 LASSÚ ZSOMBOR1 BICSKEI TC
135 LAURINYECZ ÁKOS1 BALATONFÜREDI FC
135 MAJOR ERNŐ1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
135 MISKEI MANÓ GÁBOR1 III. KER. TVE
135 MLINÁRCSIK ÁRON MIHÁLY1 BICSKEI TC
135 MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ1 ÉRDI VSE
135 MOLNÁR TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
135 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 NÉMETH DÁNIEL1 ZTE FC II.
135 NÉMETH ERIK1 ZTE FC II.
135 NÉMETH JÁNOS ATTILA1 BICSKEI TC
135 NÉMETH LÁSZLÓ1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
135 OLÁH LÁSZLÓ DÁVID1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
135 OMINGER GERGŐ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 POKÓ AJTONY GERGELY1 BKV ELŐRE
135 RÁPÓ CSANÁD APOR1 VLS VESZPRÉM
135 RÉVÉSZ GYÖRGY1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
135 SÁROSSY DÁNIEL1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
135 SIMIGLA ATTILA1 KOMÁROM VSE
135 SIMITA GERGŐ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
135 SIMÓ CSONGOR1 ZTE FC II.
135 SOLTÉSZ BARNABÁS1 TATABÁNYAI SC
135 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
135 SÓS MÁTÉ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 SZABÓ BALÁZS LÁSZLÓ1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
135 SZABÓ LEVENTE1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
135 SZABÓ MARCELL1 BKV ELŐRE
135 SZALAI PÉTER DÁVID1 BALATONFÜREDI FC
135 SZALAI VILMOS1 III. KER. TVE
135 SZIMHARDT MILÁN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
135 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
135 TÓTH GERGŐ ÁDÁM1 FC NAGYKANIZSA
135 TÖRÖK DÁVID1 BICSKEI TC
135 VARGA ÖRS1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
135 VARGA TAMÁS LÁSZLÓ1 ÉRDI VSE
135 VÉGH ARIEL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
135 VICTOR MICHEL1 VLS VESZPRÉM
135 VODICSKA BENCE ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
135 ZIVZIVADZE BUDU1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply