Góllövőlista Nyugat, 2021.03.02.


Szabó Lukas a télen az NB2-es Doroghoz igazolt, de ősszel elért góljai alapján még mindig ő áll az élen.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SZABÓ LUKAS21 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 BORVETŐ ÁRON13 III. KER. TVE
2 LAKI BALÁZS13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
4 KUSTOR NOEL12 SC SOPRON
4 SZABÓ BENCE12 BALATONFÜREDI FC
6 MAGASFÖLDI JÓZSEF11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
6 TÓTH TIBOR11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
8 FARKAS ZOLTÁN GYULA10 THSE-SZABADKIKÖTŐ
8 KOCSIS GERGŐ10 TATABÁNYAI SC
8 KOKENSZKY NORBERT IMRE10 III. KER. TVE
8 NAGY RICHÁRD10 VLS VESZPRÉM
8 TÓTH PATRIK ALEX10 KOMÁROM VSE
13 BALOGH ÁDÁM MÁRK9 III. KER. TVE
13 MAJOR NORBERT9 VLS VESZPRÉM
13 NAGY ZOÁRD KORNÉL9 BALATONFÜREDI FC
16 FÜLEKI NORBERT8 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
16 GYÜRKI GERGELY8 TATABÁNYAI SC
16 REMILI MOHAMED8 III. KER. TVE
19 BALOGH BENCE7 BKV ELŐRE
19 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
19 ILLÉS DÁVID7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
19 KOLLEGA KRISZTIÁN7 ÉRDI VSE
19 KOÓS GÁBOR7 ÉRDI VSE
19 NÉMETH ATTILA ISTVÁN7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
19 PAPP MARCELL7 MOL FEHÉRVÁR FC II.
19 PÉNTEK ADRIÁN7 FC NAGYKANIZSA
19 SZABÓ ZSOLT7 PÁPAI PERUTZ FC
19 SZALKA DOMINIK7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
19 SZEGŐ IMRE7 BKV ELŐRE
19 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF7 BKV ELŐRE
19 WINKLER ANDRÁS7 LIPÓT PÉKSÉG SE
19 ZIMONYI DÁVID7 ZTE FC II.
33 DARÓCZI ZOLTÁN6 III. KER. TVE
33 IRMES DÁVID ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
33 NAGY KEVIN ZSOLT6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
33 POPOV PATRIK6 ÉRDI VSE
33 RABATIN RICHÁRD6 III. KER. TVE
33 TAMÁSI ZSOLT6 III. KER. TVE
33 VARGA ZOLTÁN6 BICSKEI TC
40 EKKER MILÁN5 FC NAGYKANIZSA
40 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT5 VLS VESZPRÉM
40 JERKOVIC MARKO5 NAGYATÁDI FC
40 KÓSZÁS KRISZTIÁN5 LIPÓT PÉKSÉG SE
40 KOVÁCS GYÖRGY5 FC NAGYKANIZSA
40 KRIZSONITS MÁTYÁS5 SC SOPRON
40 NIKOLIC VUKAN5 NAGYATÁDI FC
40 PAPP LÁSZLÓ5 ZTE FC II.
40 SCHILLINGER DÁNIEL5 BALATONFÜREDI FC
40 VAYER GÁBOR5 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
40 VÉGH TIBOR5 KOMÁROM VSE
40 VLASICS DÁNIEL5 FC NAGYKANIZSA
52 ÁRVAI DÁNIEL4 TATABÁNYAI SC
52 CORBU MARIUS DUMITRU4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
52 DEBRECENI ANDRÁS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
52 DRAGONER DÁVID FILIP4 ZTE FC II.
52 FÖLDI DÁNIEL4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
52 SZABÓ PATRIK ZSOLT4 FC NAGYKANIZSA
52 ZSIGMOND BENCE4 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
59 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
59 CSIKÓS SÁNDOR3 BALATONFÜREDI FC
59 CZVITKOVICS PÉTER3 III. KER. TVE
59 ESZLÁTYI ISTVÁN3 KOMÁROM VSE
59 FAUSTINO DE MELO WESLEN JUNIOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
59 FODOR NORBERT SZILVESZTER3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
59 GELENCSÉR GYÖRGY TAS3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
59 GERE RICHÁRD MÁRK3 SC SOPRON
59 GÉRESI KRISZTIÁN3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
59 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
59 HORVÁTH BALÁZS3 FC NAGYKANIZSA
59 JAKAB GÁBOR3 SC SOPRON
59 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS3 ÉRDI VSE
59 KERESZTES KRISZTIÁN3 SC SOPRON
59 KISZELY DOMINIK3 LIPÓT PÉKSÉG SE
59 KOCSIS ÁRMIN3 SC SOPRON
59 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ3 VLS VESZPRÉM
59 KÜRTI ZSOLT3 BICSKEI TC
59 LATIFI LIRIDON3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
59 MOLNÁR BALÁZS3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
59 SIPOS GÁBOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
59 SKRIBA MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
59 SZEGLETI GERGELY3 FC NAGYKANIZSA
59 TAKÁCS MARTIN3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
59 TÖRÖK MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
59 VIDNYÁNSZKY ÁDÁM3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
59 VINCZE ÁDÁM OTTÓ3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
86 BARTHA ROLAND2 BALATONFÜREDI FC
86 BENE ZSOMBOR2 BALATONFÜREDI FC
86 CSANÁLOSI PATRIK2 BKV ELŐRE
86 CZIKLIN ROLAND2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
86 CZINGRÁBER MÁTÉ2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
86 D’URSO GIULIANO2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
86 DEKANICS MÁRK2 NAGYATÁDI FC
86 ÉRI DOMINIK2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
86 FARKAS DÁNIEL GÁBOR2 LIPÓT PÉKSÉG SE
86 FEHÉR BARNABÁS2 ZTE FC II.
86 FILIPOVIC MARKO2 BICSKEI TC
86 GALAMB DÁVID2 NAGYATÁDI FC
86 GANBOLD GANBAYAR2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
86 HAJDINGER RAUL ZOLTÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
86 JAKAB DÁVID2 SC SOPRON
86 KÁKONYI DÁNIEL2 BICSKEI TC
86 KERCSÓ BENCE ISTVÁN2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
86 KISS DÁVID2 BKV ELŐRE
86 KORONCZI BENCE2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
86 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
86 LENCSÉS BÁLINT KRISTÓF2 BICSKEI TC
86 LŐRINCZ BENCE2 FC NAGYKANIZSA
86 MARKÓ RÓBERT2 BALATONFÜREDI FC
86 MOLNÁR DOMINIK2 ZTE FC II.
86 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
86 MOLNÁR SÁNDOR2 KOMÁROM VSE
86 NAGY TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
86 NÉMETH ATTILA CSABA2 TATABÁNYAI SC
86 NÉMETH ERIK2 PÁPAI PERUTZ FC
86 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
86 PEINLICH SZILÁRD2 BICSKEI TC
86 SÁGHY FÉLIX2 NAGYATÁDI FC
86 SEBESTYÉN LÓRÁNT2 ZTE FC II.
86 SERFŐZŐ BENCE2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
86 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
86 SZABÓ RICHÁRD2 TATABÁNYAI SC
86 VARGA TAMÁS2 LIPÓT PÉKSÉG SE
86 VASS GYÖRGY2 FC NAGYKANIZSA
86 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
86 ZÁMBÓ BENCE2 LIPÓT PÉKSÉG SE
126 BABOS BARNABÁS1 VLS VESZPRÉM
126 BALOGH FERENC1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
126 BARANYAI NORBERT1 SC SOPRON
126 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
126 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
126 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
126 CSÓKA DOMINIK1 ZTE FC II.
126 DÉKEI MÁRK1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
126 DINKA KRISTÓF1 BKV ELŐRE
126 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
126 DOBSA GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
126 ERDEI GÁBOR1 III. KER. TVE
126 FARKAS BÁLINT1 ÉRDI VSE
126 FARKAS MÁTÉ1 BICSKEI TC
126 FAVOROV ARTEM1 ZTE FC II.
126 GASZTOS MARTIN SÁNDOR1 PÁPAI PERUTZ FC
126 GAZDAG VAJK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
126 GÉRINGER TAMÁS1 BALATONFÜREDI FC
126 GODÁNYI DOMINIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 GULYÁS GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
126 HAJAS ATTILA1 TATABÁNYAI SC
126 HARANGOZÓ BENCE1 SC SOPRON
126 HENN MÁRK KRISZTIÁN1 BALATONFÜREDI FC
126 HORVÁTH KEVIN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
126 HORVÁTH PÉTER1 NAGYATÁDI FC
126 HORVÁTH ROLAND1 KOMÁROM VSE
126 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
126 KALÁSZ MILÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
126 KALMÁR DOMINIK1 SC SOPRON
126 KIRÁLY BENCE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
126 KOÓSZ ÁDÁM1 NAGYATÁDI FC
126 KOVÁCS DÁVID SZANISZLÓ1 TATABÁNYAI SC
126 KOVÁCS ISTVÁN1 TATABÁNYAI SC
126 KOVÁCS ISTVÁN ÁDÁM1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
126 KÖVESDI PÉTER1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
126 KRUPÁNSZKI BALÁZS1 TATABÁNYAI SC
126 KUN BERTALAN1 ZTE FC II.
126 LAK IMRE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
126 LASSÚ ZSOMBOR1 BICSKEI TC
126 LAURINYECZ ÁKOS1 BALATONFÜREDI FC
126 MAJOR ERNŐ1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
126 MAJOR MÁTÉ JÁNOS1 FC NAGYKANIZSA
126 MLINÁRCSIK ÁRON MIHÁLY1 BICSKEI TC
126 MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ1 ÉRDI VSE
126 MOLNÁR TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
126 NAGY OLIVÉR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
126 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 NÉMETH DÁNIEL1 ZTE FC II.
126 NÉMETH ERIK1 ZTE FC II.
126 NÉMETH JÁNOS ATTILA1 BICSKEI TC
126 NÉMETH LÁSZLÓ1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
126 OMINGER GERGŐ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 PAPP SZILÁRD1 FC NAGYKANIZSA
126 POKÓ AJTONY GERGELY1 BKV ELŐRE
126 RÁPÓ CSANÁD APOR1 VLS VESZPRÉM
126 RÉVÉSZ GYÖRGY1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
126 RODENBÜCHER ISTVÁN1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
126 SÁROSSY DÁNIEL1 VLS VESZPRÉM
126 SIMIGLA ATTILA1 KOMÁROM VSE
126 SIMITA GERGŐ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
126 SIMÓ CSONGOR1 ZTE FC II.
126 SOLTÉSZ BARNABÁS1 TATABÁNYAI SC
126 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
126 SÓS MÁTÉ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 SZABÓ BALÁZS LÁSZLÓ1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
126 SZABÓ LEVENTE1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
126 SZABÓ MARCELL1 BKV ELŐRE
126 SZALAI PÉTER DÁVID1 BALATONFÜREDI FC
126 SZALAI VILMOS1 III. KER. TVE
126 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR1 PÁPAI PERUTZ FC
126 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 TÖRÖK DÁVID1 BICSKEI TC
126 VARGA ÖRS1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
126 VARGA TAMÁS LÁSZLÓ1 ÉRDI VSE
126 VÉGH ARIEL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
126 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
126 VICTOR MICHEL1 VLS VESZPRÉM
126 VIZLER LÁSZLÓ TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
126 VODICSKA BENCE ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
126 ZIVZIVADZE BUDU1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply