Góllövőlista Nyugat, 2020.11.28.


Továbbra is 6 gól Szabó Lukas előnye. Mindhárom csoportot egybevetve a legeredményesebb játékos. Ő az őszi szezon abszolút gólkirálya!

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SZABÓ LUKAS18 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 KUSTOR NOEL12 SC SOPRON
2 SZABÓ BENCE12 BALATONFÜREDI FC
4 BORVETŐ ÁRON11 III. KER. TVE
5 FARKAS ZOLTÁN GYULA10 THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 KOCSIS GERGŐ10 TATABÁNYAI SC
5 LAKI BALÁZS10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
8 BALOGH ÁDÁM MÁRK9 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
9 MAJOR NORBERT8 VLS VESZPRÉM
9 NAGY ZOÁRD KORNÉL8 BALATONFÜREDI FC
9 TÓTH TIBOR8 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
12 FÜLEKI NORBERT7 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
12 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
12 ILLÉS DÁVID7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
12 KOKENSZKY NORBERT IMRE7 III. KER. TVE
12 KOLLEGA KRISZTIÁN7 ÉRDI VSE
12 MAGASFÖLDI JÓZSEF7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12 NAGY RICHÁRD7 VLS VESZPRÉM
12 NÉMETH ATTILA ISTVÁN7 THSE-SZABADKIKÖTŐ
12 PAPP MARCELL7 MOL FEHÉRVÁR FC II.
12 PÉNTEK ADRIÁN7 FC NAGYKANIZSA
12 REMILI MOHAMED7 III. KER. TVE
12 SZABÓ ZSOLT7 PÁPAI PERUTZ FC
12 SZALKA DOMINIK7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
12 TÓTH PATRIK ALEX7 KOMÁROM VSE
26 BALOGH BENCE6 BKV ELŐRE
26 GYÜRKI GERGELY6 TATABÁNYAI SC
26 IRMES DÁVID ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
26 KOÓS GÁBOR6 ÉRDI VSE
26 NAGY KEVIN ZSOLT6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
26 RABATIN RICHÁRD6 III. KER. TVE
26 SZEGŐ IMRE6 BKV ELŐRE
26 VARGA ZOLTÁN6 BICSKEI TC
26 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF6 BKV ELŐRE
35 DARÓCZI ZOLTÁN5 III. KER. TVE
35 JERKOVIC MARKO5 NAGYATÁDI FC
35 KOVÁCS GYÖRGY5 FC NAGYKANIZSA
35 PAPP LÁSZLÓ5 ZTE FC II.
35 TAMÁSI ZSOLT5 III. KER. TVE
35 VÉGH TIBOR5 KOMÁROM VSE
35 WINKLER ANDRÁS5 LIPÓT PÉKSÉG SE
42 ÁRVAI DÁNIEL4 TATABÁNYAI SC
42 DRAGONER DÁVID FILIP4 ZTE FC II.
42 FÖLDI DÁNIEL4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
42 KRIZSONITS MÁTYÁS4 SC SOPRON
42 POPOV PATRIK4 ÉRDI VSE
42 SZABÓ PATRIK ZSOLT4 FC NAGYKANIZSA
42 VLASICS DÁNIEL4 FC NAGYKANIZSA
42 ZIMONYI DÁVID4 ZTE FC II.
42 ZSIGMOND BENCE4 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
51 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
51 CORBU MARIUS DUMITRU3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 CSIKÓS SÁNDOR3 BALATONFÜREDI FC
51 CZVITKOVICS PÉTER3 III. KER. TVE
51 DEBRECENI ANDRÁS3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 EKKER MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
51 ESZLÁTYI ISTVÁN3 KOMÁROM VSE
51 GELENCSÉR GYÖRGY TAS3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
51 GÉRESI KRISZTIÁN3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
51 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
51 HORVÁTH BALÁZS3 FC NAGYKANIZSA
51 JAKAB GÁBOR3 SC SOPRON
51 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS3 ÉRDI VSE
51 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ3 VLS VESZPRÉM
51 KÜRTI ZSOLT3 BICSKEI TC
51 LATIFI LIRIDON3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 NIKOLIC VUKAN3 NAGYATÁDI FC
51 SCHILLINGER DÁNIEL3 BALATONFÜREDI FC
51 SIPOS GÁBOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 SKRIBA MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
51 SZEGLETI GERGELY3 FC NAGYKANIZSA
51 TAKÁCS MARTIN3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 TÖRÖK MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
51 VAYER GÁBOR3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
51 VIDNYÁNSZKY ÁDÁM3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
76 CSANÁLOSI PATRIK2 BKV ELŐRE
76 CZIKLIN ROLAND2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
76 CZINGRÁBER MÁTÉ2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
76 DEKANICS MÁRK2 NAGYATÁDI FC
76 ÉRI DOMINIK2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
76 FARKAS DÁNIEL GÁBOR2 LIPÓT PÉKSÉG SE
76 FAUSTINO DE MELO WESLEN JUNIOR2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
76 FEHÉR BARNABÁS2 ZTE FC II.
76 FILIPOVIC MARKO2 BICSKEI TC
76 GALAMB DÁVID2 NAGYATÁDI FC
76 GERE RICHÁRD MÁRK2 SC SOPRON
76 HAJDINGER RAUL ZOLTÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
76 JAKAB DÁVID2 SC SOPRON
76 KÁKONYI DÁNIEL2 BICSKEI TC
76 KERCSÓ BENCE ISTVÁN2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
76 KERESZTES KRISZTIÁN2 SC SOPRON
76 KISS DÁVID2 BKV ELŐRE
76 KISZELY DOMINIK2 LIPÓT PÉKSÉG SE
76 KOCSIS ÁRMIN2 SC SOPRON
76 KORONCZI BENCE2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
76 KÓSZÁS KRISZTIÁN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
76 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
76 LENCSÉS BÁLINT KRISTÓF2 BICSKEI TC
76 LŐRINCZ BENCE2 FC NAGYKANIZSA
76 MOLNÁR BALÁZS2 VLS VESZPRÉM
76 MOLNÁR DOMINIK2 ZTE FC II.
76 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
76 MOLNÁR SÁNDOR2 KOMÁROM VSE
76 NAGY TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
76 NÉMETH ERIK2 PÁPAI PERUTZ FC
76 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
76 PEINLICH SZILÁRD2 BICSKEI TC
76 SÁGHY FÉLIX2 NAGYATÁDI FC
76 SEBESTYÉN LÓRÁNT2 ZTE FC II.
76 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
76 SZABÓ RICHÁRD2 TATABÁNYAI SC
76 VINCZE ÁDÁM OTTÓ2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
76 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
76 ZÁMBÓ BENCE2 LIPÓT PÉKSÉG SE
115 BABOS BARNABÁS1 VLS VESZPRÉM
115 BALOGH FERENC1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
115 BARANYAI NORBERT1 SC SOPRON
115 BARTHA ROLAND1 BALATONFÜREDI FC
115 BENE ZSOMBOR1 BALATONFÜREDI FC
115 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
115 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
115 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
115 D’URSO GIULIANO1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
115 DÉKEI MÁRK1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
115 DINKA KRISTÓF1 BKV ELŐRE
115 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
115 DOBSA GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
115 ERDEI GÁBOR1 III. KER. TVE
115 FARKAS BÁLINT1 ÉRDI VSE
115 FARKAS MÁTÉ1 BICSKEI TC
115 FAVOROV ARTEM1 ZTE FC II.
115 FODOR NORBERT SZILVESZTER1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
115 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
115 GAZDAG VAJK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
115 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
115 GÉRINGER TAMÁS1 BALATONFÜREDI FC
115 GODÁNYI DOMINIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
115 GULYÁS GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
115 HARANGOZÓ BENCE1 SC SOPRON
115 HENN MÁRK KRISZTIÁN1 BALATONFÜREDI FC
115 HORVÁTH KEVIN1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
115 HORVÁTH PÉTER1 NAGYATÁDI FC
115 HORVÁTH ROLAND1 KOMÁROM VSE
115 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
115 KALÁSZ MILÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
115 KALMÁR DOMINIK1 SC SOPRON
115 KIRÁLY BENCE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
115 KOÓSZ ÁDÁM1 NAGYATÁDI FC
115 KOVÁCS DÁVID SZANISZLÓ1 TATABÁNYAI SC
115 KOVÁCS ISTVÁN1 TATABÁNYAI SC
115 KOVÁCS ISTVÁN ÁDÁM1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
115 KUN BERTALAN1 ZTE FC II.
115 LAK IMRE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
115 LASSÚ ZSOMBOR1 BICSKEI TC
115 LAURINYECZ ÁKOS1 BALATONFÜREDI FC
115 MAJOR MÁTÉ JÁNOS1 FC NAGYKANIZSA
115 MARKÓ RÓBERT1 BALATONFÜREDI FC
115 MLINÁRCSIK ÁRON MIHÁLY1 BICSKEI TC
115 MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ1 ÉRDI VSE
115 MOLNÁR TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
115 NAGY OLIVÉR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
115 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
115 NÉMETH ATTILA CSABA1 TATABÁNYAI SC
115 NÉMETH ERIK1 ZTE FC II.
115 NÉMETH JÁNOS ATTILA1 BICSKEI TC
115 NÉMETH LÁSZLÓ1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
115 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
115 PAPP SZILÁRD1 FC NAGYKANIZSA
115 POKÓ AJTONY GERGELY1 BKV ELŐRE
115 RÁPÓ CSANÁD APOR1 VLS VESZPRÉM
115 RÉVÉSZ GYÖRGY1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
115 RODENBÜCHER ISTVÁN1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
115 SÁROSSY DÁNIEL1 VLS VESZPRÉM
115 SERFŐZŐ BENCE1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
115 SIMIGLA ATTILA1 KOMÁROM VSE
115 SIMITA GERGŐ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
115 SIMÓ CSONGOR1 ZTE FC II.
115 SOLTÉSZ BARNABÁS1 TATABÁNYAI SC
115 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
115 SÓS MÁTÉ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
115 SZABÓ BALÁZS LÁSZLÓ1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
115 SZABÓ LEVENTE1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
115 SZABÓ MARCELL1 BKV ELŐRE
115 SZALAI PÉTER DÁVID1 BALATONFÜREDI FC
115 SZALAI VILMOS1 III. KER. TVE
115 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR1 PÁPAI PERUTZ FC
115 TÖRÖK DÁVID1 BICSKEI TC
115 VARGA ÖRS1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
115 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE
115 VARGA TAMÁS LÁSZLÓ1 ÉRDI VSE
115 VASS GYÖRGY1 FC NAGYKANIZSA
115 VÉGH ARIEL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
115 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
115 VICTOR MICHEL1 VLS VESZPRÉM
115 VODICSKA BENCE ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
115 ZIVZIVADZE BUDU1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply