Góllövőlista Nyugat, 2020.10.09.


Egyelőre úgy néz ki, hogy idén is Lipótról kerül ki az NB3 Nyugati csoportjának gólkirálya. Már 4 gól Szabó Lukas előnye.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SZABÓ LUKAS14 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 KOCSIS GERGŐ10 TATABÁNYAI SC
3 KUSTOR NOEL8 SC SOPRON
4 BALOGH ÁDÁM MÁRK7 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
4 PAPP MARCELL7 MOL FEHÉRVÁR FC II.
4 SZABÓ BENCE7 BALATONFÜREDI FC
7 FÜLEKI NORBERT6 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
7 KOÓS GÁBOR6 ÉRDI VSE
7 REMILI MOHAMED6 III. KER. TVE
7 SZABÓ ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
11 BORVETŐ ÁRON5 III. KER. TVE
11 FARKAS ZOLTÁN GYULA5 THSE-SZABADKIKÖTŐ
11 GYÜRKI GERGELY5 TATABÁNYAI SC
11 JERKOVIC MARKO5 NAGYATÁDI FC
11 KOLLEGA KRISZTIÁN5 ÉRDI VSE
11 MAGASFÖLDI JÓZSEF5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11 NAGY RICHÁRD5 VLS VESZPRÉM
11 SZALKA DOMINIK5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11 VÉGH TIBOR5 KOMÁROM VSE
20 ÁRVAI DÁNIEL4 TATABÁNYAI SC
20 BALOGH BENCE4 BKV ELŐRE
20 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
20 NÉMETH ATTILA ISTVÁN4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
20 PAPP LÁSZLÓ4 ZTE FC II.
20 RABATIN RICHÁRD4 III. KER. TVE
20 VARGA ZOLTÁN4 BICSKEI TC
20 ZIMONYI DÁVID4 ZTE FC II.
28 DARÓCZI ZOLTÁN3 III. KER. TVE
28 DRAGONER DÁVID FILIP3 ZTE FC II.
28 EKKER MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
28 GELENCSÉR GYÖRGY TAS3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
28 ILLÉS DÁVID3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
28 IRMES DÁVID ZSOLT3 PÁPAI PERUTZ FC
28 KOKENSZKY NORBERT IMRE3 III. KER. TVE
28 KREBSZ MÁTÉ LÁSZLÓ3 VLS VESZPRÉM
28 KÜRTI ZSOLT3 BICSKEI TC
28 LAKI BALÁZS3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
28 LATIFI LIRIDON3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
28 MAJOR NORBERT3 VLS VESZPRÉM
28 SIPOS GÁBOR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
28 SKRIBA MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
28 SZEGŐ IMRE3 BKV ELŐRE
28 TAKÁCS MARTIN3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
28 TÓTH PATRIK ALEX3 KOMÁROM VSE
28 VAYER GÁBOR3 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
28 VLASICS DÁNIEL3 FC NAGYKANIZSA
28 WINKLER ANDRÁS3 LIPÓT PÉKSÉG SE
48 BÉLI MILÁN2 FC NAGYKANIZSA
48 CZVITKOVICS PÉTER2 III. KER. TVE
48 ÉRI DOMINIK2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
48 ESZLÁTYI ISTVÁN2 KOMÁROM VSE
48 FARKAS DÁNIEL GÁBOR2 LIPÓT PÉKSÉG SE
48 GÉRESI KRISZTIÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
48 HAJDINGER RAUL ZOLTÁN2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
48 HORVÁTH BALÁZS2 FC NAGYKANIZSA
48 KALMÁR DOMONKOS BALÁZS2 ÉRDI VSE
48 KISZELY DOMINIK2 LIPÓT PÉKSÉG SE
48 KOVÁCS GYÖRGY2 FC NAGYKANIZSA
48 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
48 KRIZSONITS MÁTYÁS2 SC SOPRON
48 LŐRINCZ BENCE2 FC NAGYKANIZSA
48 MOLNÁR BALÁZS2 VLS VESZPRÉM
48 MOLNÁR SÁNDOR2 KOMÁROM VSE
48 NAGY TAMÁS2 PÁPAI PERUTZ FC
48 NÉMETH ERIK2 PÁPAI PERUTZ FC
48 NIKOLIC VUKAN2 NAGYATÁDI FC
48 NYÁRI PATRIK2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
48 SÁGHY FÉLIX2 NAGYATÁDI FC
48 SEBESTYÉN LÓRÁNT2 ZTE FC II.
48 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
48 SZABÓ PATRIK ZSOLT2 FC NAGYKANIZSA
48 TAMÁSI ZSOLT2 III. KER. TVE
48 TÓTH TIBOR2 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
48 VINCZE ÁDÁM OTTÓ2 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
48 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF2 BKV ELŐRE
48 ZÁMBÓ BENCE2 LIPÓT PÉKSÉG SE
77 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
77 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
77 CORBU MARIUS DUMITRU1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
77 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
77 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
77 CSIKÓS SÁNDOR1 BALATONFÜREDI FC
77 CZIKLIN ROLAND1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
77 D’URSO GIULIANO1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
77 DEKANICS MÁRK1 NAGYATÁDI FC
77 DÉKEI MÁRK1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
77 DINNYÉS OLIVÉR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
77 FARKAS BÁLINT1 ÉRDI VSE
77 FARKAS MÁTÉ1 BICSKEI TC
77 FAVOROV ARTEM1 ZTE FC II.
77 FEHÉR BARNABÁS1 ZTE FC II.
77 FILIPOVIC MARKO1 BICSKEI TC
77 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
77 GAZDAG VAJK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
77 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
77 GERE RICHÁRD MÁRK1 SC SOPRON
77 GÉRINGER TAMÁS1 BALATONFÜREDI FC
77 GODÁNYI DOMINIK1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
77 GULYÁS GERGŐ1 VLS VESZPRÉM
77 HANZL MÁTÉ1 PÁPAI PERUTZ FC
77 HORVÁTH PÉTER1 NAGYATÁDI FC
77 JAKAB DÁVID1 SC SOPRON
77 JAKAB GÁBOR1 SC SOPRON
77 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
77 KÁKONYI DÁNIEL1 BICSKEI TC
77 KALÁSZ MILÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
77 KALMÁR DOMINIK1 SC SOPRON
77 KERCSÓ BENCE ISTVÁN1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
77 KERESZTES KRISZTIÁN1 SC SOPRON
77 KIRÁLY BENCE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
77 KISS DÁVID1 BKV ELŐRE
77 KOCSIS ÁRMIN1 SC SOPRON
77 KOVÁCS DÁVID SZANISZLÓ1 TATABÁNYAI SC
77 KOVÁCS ISTVÁN1 TATABÁNYAI SC
77 KOVÁCS ISTVÁN ÁDÁM1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
77 LAK IMRE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
77 LASSÚ ZSOMBOR1 BICSKEI TC
77 LENCSÉS BÁLINT KRISTÓF1 BICSKEI TC
77 MLINÁRCSIK ÁRON MIHÁLY1 BICSKEI TC
77 MOLNÁR TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
77 NAGY KEVIN ZSOLT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
77 NAGY OLIVÉR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
77 NAGY ZALÁN BARNA1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
77 NAGY ZOÁRD KORNÉL1 BALATONFÜREDI FC
77 NÉMETH ERIK1 ZTE FC II.
77 NÉMETH LÁSZLÓ1 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
77 PAPP KRISTÓF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
77 PAPP SZILÁRD1 FC NAGYKANIZSA
77 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
77 PÉNTEK ADRIÁN1 FC NAGYKANIZSA
77 POPOV PATRIK1 ÉRDI VSE
77 RÁPÓ CSANÁD APOR1 VLS VESZPRÉM
77 RÉVÉSZ GYÖRGY1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
77 SÁROSSY DÁNIEL1 VLS VESZPRÉM
77 SCHILLINGER DÁNIEL1 BALATONFÜREDI FC
77 SIMIGLA ATTILA1 KOMÁROM VSE
77 SIMITA GERGŐ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
77 SOLTÉSZ BARNABÁS1 TATABÁNYAI SC
77 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
77 SZABÓ MARCELL1 BKV ELŐRE
77 SZABÓ RICHÁRD1 TATABÁNYAI SC
77 SZEGLETI GERGELY1 FC NAGYKANIZSA
77 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR1 PÁPAI PERUTZ FC
77 TÖRÖK DÁVID1 BICSKEI TC
77 VARGA ÖRS1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
77 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE
77 VARGA TAMÁS LÁSZLÓ1 ÉRDI VSE
77 VASS GYÖRGY1 FC NAGYKANIZSA
77 VÉGH ARIEL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
77 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
77 VICTOR MICHEL1 VLS VESZPRÉM
77 VIDNYÁNSZKY ÁDÁM1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
77 VINCZE VIKTOR1 KOMÁROM VSE
77 VODICSKA BENCE ZOLTÁN1 NAGYATÁDI FC
77 ZIVZIVADZE BUDU1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
77 ZSIGMOND BENCE1 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

Be the first to comment

Leave a Reply