Góllövőlista Nyugat, 2019/2020. Zimonyi Dávid lett a gólkirály



Az MLSZ lezárta az NB3-as bajnokság küzdelmeit, így a gólkirályi címért folyó versengést is befejezettnek tekintjük. Gratulálunk Zimonyi Dávidnak! A kupa átadásáról később intézkedünk!

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID14 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 SILI LUKA12 III. KER TVE
3 BALOGH BENCE10 BKV ELŐRE
4 KOLLEGA KRISZTIÁN8 ÉRDI VSE
5 MELCZER VILMOS7 ÉRDI VSE
5 SZABÓ ZSOLT7 PÁPAI PERUTZ FC
5 VÉGH TIBOR7 KOMÁROM VSE
5 VITTMAN ÁDÁM GYULA7 FC NAGYKANIZSA
9 BONTÓ MARCELL6 HÉVÍZ SK
9 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
9 HAMPUK ÁDÁM6 FC NAGYKANIZSA
9 SKRIBA MÁTÉ6 SÁRVÁR FC
13 HARSÁNYI ZOLTÁN5 LIPÓT PÉKSÉG SE
13 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
13 KÓSZÁS KRISZTIÁN5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
13 LAKI BALÁZS5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13 MOJZER GYÖRGY5 ÉRDI VSE
13 NAGY RICHÁRD5 VLS VESZPRÉM
13 NÉMETH BENCE5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
13 RAJCZI PÉTER5 III. KER TVE
13 SKRIBEK ALEN MARTIN5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
13 VENCZEL ZOLTÁN5 VLS VESZPRÉM
23 CSISZÁR ZOLTÁN4 ÉRDI VSE
23 DEBRECENI ANDRÁS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
23 GANBOLD GANBAYAR4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
23 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
23 MAGYAR ZSOLT JÁNOS4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
23 PÁL SZABOLCS4 ÉRDI VSE
23 PÁPAI KRISTÓF4 MOL FEHÉRVÁR FC II.
23 PLESZKÁN TIBOR4 GREENPLAN BALATONLELLE SE
23 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
23 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
23 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
23 TÓTH PATRIK ALEX4 KOMÁROM VSE
23 VARGA TAMÁS4 LIPÓT PÉKSÉG SE
23 VARGA ZOLTÁN4 BICSKEI TC
23 VASS GYÖRGY4 HÉVÍZ SK
38 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
38 CSÁSZÁR ATTILA3 PÁPAI PERUTZ FC
38 CSEPREGI TAMÁS3 BKV ELŐRE
38 CSERNÁK MARTIN TIBOR3 KOMÁROM VSE
38 GALACS ERIK GÁBOR3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
38 GERA DÁVID3 ÉRDI VSE
38 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
38 HORVÁTH BÁLINT3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
38 HORVÁTH MÁRIÓ3 HÉVÍZ SK
38 JASAREVIC MAHIR3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
38 KOVALOVSZKI MÁTÉ3 LIPÓT PÉKSÉG SE
38 MOLNÁR BALÁZS3 VLS VESZPRÉM
38 NÉMETH GÁBOR VINCE3 ÉRDI VSE
38 NÉMETH LÁSZLÓ3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
38 PAJOR IMRE3 HÉVÍZ SK
38 PÉNTEK ADRIÁN3 GREENPLAN BALATONLELLE SE
38 SERFŐZŐ BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 BORI GÁBOR2 III. KER TVE
55 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
55 CZVITKOVICS PÉTER2 III. KER TVE
55 DÓCZI KRISZTIÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
55 ESZLÁTYI ISTVÁN2 KOMÁROM VSE
55 FARKAS ZOLTÁN GYULA2 LIPÓT PÉKSÉG SE
55 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
55 HUSZÁRIK ZSOLT2 BKV ELŐRE
55 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
55 KENESEI KRISZTIÁN2 KOMÁROM VSE
55 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
55 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS2 GREENPLAN BALATONLELLE SE
55 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
55 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 VLS VESZPRÉM
55 MOLNÁR VIKTOR2 BICSKEI TC
55 MUNDI ROLAND2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 NAGY BENJAMIN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 NÉMETH ERIK2 HÉVÍZ SK
55 NÉMETH ERIK2 SÁRVÁR FC
55 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
55 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
55 PETNEHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
55 PETŐ BENJÁMIN2 SÁRVÁR FC
55 PINTÉR NIKOLASZ2 ÉRDI VSE
55 RAJZINGER PÉTER2 SÁRVÁR FC
55 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
55 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
55 SZALAI PÉTER DÁVID2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
55 SZALAI VILMOS2 III. KER TVE
55 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
55 SZIKLÁSI GERGELY2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
55 TÓTH KRISTÓF2 BKV ELŐRE
55 TÖRÖK MILÁN2 HÉVÍZ SK
55 VÉGH BENCE2 KOMÁROM VSE
55 VERES MILÁN TIBOR2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
55 VÖRÖSBARANYI ARMAND2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 ZSÓRI DÁNIEL2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
96 BAKOS BENCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
96 BIEDER GÁBOR1 LIPÓT PÉKSÉG SE
96 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
96 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
96 BÖRÖCZKY BÁLINT ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
96 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 CORBU MARIUS DUMITRU1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
96 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
96 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
96 DARÁZS PÉTER1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
96 ERDEI GÁBOR1 III. KER TVE
96 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
96 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
96 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
96 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
96 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
96 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
96 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
96 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
96 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
96 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
96 KATONA GYÖRGY VIKTOR1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
96 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
96 KILITI RÓBERT1 VLS VESZPRÉM
96 KISS BALÁZS1 SÁRVÁR FC
96 KOJNOK ZSOLT1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
96 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 LŐRINCZ BENCE1 FC NAGYKANIZSA
96 MADARÁSZ ÁDÁM1 BICSKEI TC
96 MAGASFÖLDI JÓZSEF1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
96 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
96 NAGY KEVIN ZSOLT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
96 NAGY TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
96 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
96 PAPP LÁSZLÓ1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
96 PÖLÖSKEI PÉTER1 BICSKEI TC
96 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
96 SCHIMMER SZABOLCS GÁBOR1 SÁRVÁR FC
96 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
96 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
96 SZABÓ LEVENTE1 BKV ELŐRE
96 SZABÓ PATRIK ZSOLT1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 SZALKA DOMINIK1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
96 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
96 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
96 SZÖKRÖNYÖS DÁNIEL1 HÉVÍZ SK
96 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
96 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
96 TÓTH DÁRIUS LAJOS1 III. KER TVE
96 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
96 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
96 ZÁMBÓ BENCE1 LIPÓT PÉKSÉG SE
96 ZRINYI MIKLÓS1 GREENPLAN BALATONLELLE SE

Be the first to comment

Leave a Reply