Góllövőlista Nyugat, 2019.12.06.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Fotó: Járeb Jutka
Továbbra is Zimonyi Dávid vezeti a Nyugati csoport góllövőlistáját. Előnye két gól.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID12 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 SILI LUKA10 III. KER TVE
3 BALOGH BENCE9 BKV ELŐRE
4 KOLLEGA KRISZTIÁN8 ÉRDI VSE
5 VITTMAN ÁDÁM GYULA7 FC NAGYKANIZSA
6 BONTÓ MARCELL6 HÉVÍZ SK
6 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 HAMPUK ÁDÁM6 FC NAGYKANIZSA
6 MELCZER VILMOS6 ÉRDI VSE
6 SKRIBA MÁTÉ6 SÁRVÁR FC
6 SZABÓ ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
6 VÉGH TIBOR6 KOMÁROM VSE
13 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
13 KÓSZÁS KRISZTIÁN5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
13 LAKI BALÁZS5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13 MOJZER GYÖRGY5 ÉRDI VSE
13 NÉMETH BENCE5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
13 RAJCZI PÉTER5 III. KER TVE
13 SKRIBEK ALEN MARTIN5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
13 VENCZEL ZOLTÁN5 VLS VESZPRÉM
21 DEBRECENI ANDRÁS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
21 HARSÁNYI ZOLTÁN4 LIPÓT PÉKSÉG SE
21 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
21 MAGYAR ZSOLT JÁNOS4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
21 PÁL SZABOLCS4 ÉRDI VSE
21 PÁPAI KRISTÓF4 MOL FEHÉRVÁR FC II.
21 PLESZKÁN TIBOR4 GREENPLAN BALATONLELLE SE
21 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
21 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
21 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
21 TÓTH PATRIK ALEX4 KOMÁROM VSE
21 VARGA TAMÁS4 LIPÓT PÉKSÉG SE
21 VARGA ZOLTÁN4 BICSKEI TC
21 VASS GYÖRGY4 HÉVÍZ SK
35 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
35 CSÁSZÁR ATTILA3 PÁPAI PERUTZ FC
35 CSEPREGI TAMÁS3 BKV ELŐRE
35 CSERNÁK MARTIN TIBOR3 KOMÁROM VSE
35 CSISZÁR ZOLTÁN3 ÉRDI VSE
35 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
35 GERA DÁVID3 ÉRDI VSE
35 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
35 HORVÁTH BÁLINT3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
35 HORVÁTH MÁRIÓ3 HÉVÍZ SK
35 JASAREVIC MAHIR3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
35 KOVALOVSZKI MÁTÉ3 LIPÓT PÉKSÉG SE
35 NAGY RICHÁRD3 VLS VESZPRÉM
35 PAJOR IMRE3 HÉVÍZ SK
35 SERFŐZŐ BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
50 BORI GÁBOR2 III. KER TVE
50 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
50 CZVITKOVICS PÉTER2 III. KER TVE
50 DÓCZI KRISZTIÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
50 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
50 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
50 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
50 KENESEI KRISZTIÁN2 KOMÁROM VSE
50 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
50 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS2 GREENPLAN BALATONLELLE SE
50 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
50 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 VLS VESZPRÉM
50 MOLNÁR BALÁZS2 VLS VESZPRÉM
50 MOLNÁR VIKTOR2 BICSKEI TC
50 MUNDI ROLAND2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
50 NAGY BENJAMIN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
50 NÉMETH ERIK2 SÁRVÁR FC
50 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
50 NÉMETH LÁSZLÓ2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
50 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
50 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
50 PETŐ BENJÁMIN2 SÁRVÁR FC
50 PINTÉR NIKOLASZ2 ÉRDI VSE
50 RAJZINGER PÉTER2 SÁRVÁR FC
50 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
50 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
50 SZALAI VILMOS2 III. KER TVE
50 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
50 SZIKLÁSI GERGELY2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
50 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
50 TÓTH KRISTÓF2 BKV ELŐRE
50 TÖRÖK MILÁN2 HÉVÍZ SK
50 VÉGH BENCE2 KOMÁROM VSE
50 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
50 ZSÓRI DÁNIEL2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
85 BAKOS BENCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
85 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
85 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
85 BÖRÖCZKY BÁLINT ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
85 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
85 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
85 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
85 DARÁZS PÉTER1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
85 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
85 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
85 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
85 FARKAS ZOLTÁN GYULA1 LIPÓT PÉKSÉG SE
85 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
85 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
85 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
85 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
85 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
85 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
85 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
85 HUSZÁRIK ZSOLT1 BKV ELŐRE
85 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
85 KATONA GYÖRGY VIKTOR1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
85 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
85 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
85 KILITI RÓBERT1 VLS VESZPRÉM
85 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
85 KOJNOK ZSOLT1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
85 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85 LŐRINCZ BENCE1 FC NAGYKANIZSA
85 MADARÁSZ ÁDÁM1 BICSKEI TC
85 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
85 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
85 NAGY TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
85 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
85 NÉMETH ERIK1 HÉVÍZ SK
85 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
85 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
85 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
85 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
85 SCHIMMER SZABOLCS GÁBOR1 SÁRVÁR FC
85 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
85 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
85 SZABÓ LEVENTE1 BKV ELŐRE
85 SZABÓ PATRIK ZSOLT1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
85 SZALKA DOMINIK1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
85 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
85 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
85 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
85 TÓTH DÁRIUS LAJOS1 III. KER TVE
85 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
85 VERES MILÁN TIBOR1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
85 VÖRÖSBARANYI ARMAND1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
85 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM

Be the first to comment

Leave a Reply