Góllövőlista Nyugat, 2019.11.30.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




A helyzet változatlan, továbbra is Zimonyi Dávid vezeti a góllövőlistát.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID12 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 SILI LUKA10 III. KER TVE
3 BALOGH BENCE8 BKV ELŐRE
3 KOLLEGA KRISZTIÁN8 ÉRDI VSE
5 VITTMAN ÁDÁM GYULA7 FC NAGYKANIZSA
6 BONTÓ MARCELL6 HÉVÍZ SK
6 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 MELCZER VILMOS6 ÉRDI VSE
6 SKRIBA MÁTÉ6 SÁRVÁR FC
6 SZABÓ ZSOLT6 PÁPAI PERUTZ FC
6 VÉGH TIBOR6 KOMÁROM VSE
12 HAMPUK ÁDÁM5 FC NAGYKANIZSA
12 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12 KÓSZÁS KRISZTIÁN5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
12 MOJZER GYÖRGY5 ÉRDI VSE
12 NÉMETH BENCE5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
12 RAJCZI PÉTER5 III. KER TVE
12 SKRIBEK ALEN MARTIN5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12 VENCZEL ZOLTÁN5 VLS VESZPRÉM
20 HARSÁNYI ZOLTÁN4 LIPÓT PÉKSÉG SE
20 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
20 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
20 MAGYAR ZSOLT JÁNOS4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
20 PÁL SZABOLCS4 ÉRDI VSE
20 PLESZKÁN TIBOR4 GREENPLAN BALATONLELLE SE
20 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
20 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
20 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
20 VARGA TAMÁS4 LIPÓT PÉKSÉG SE
30 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
30 CSÁSZÁR ATTILA3 PÁPAI PERUTZ FC
30 CSERNÁK MARTIN TIBOR3 KOMÁROM VSE
30 DEBRECENI ANDRÁS3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
30 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
30 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
30 HORVÁTH BÁLINT3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
30 JASAREVIC MAHIR3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
30 KOVALOVSZKI MÁTÉ3 LIPÓT PÉKSÉG SE
30 NAGY RICHÁRD3 VLS VESZPRÉM
30 PAJOR IMRE3 HÉVÍZ SK
30 PÁPAI KRISTÓF3 MOL FEHÉRVÁR FC II.
30 SERFŐZŐ BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
30 TÓTH PATRIK ALEX3 KOMÁROM VSE
30 VARGA ZOLTÁN3 BICSKEI TC
30 VASS GYÖRGY3 HÉVÍZ SK
46 BORI GÁBOR2 III. KER TVE
46 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
46 CSEPREGI TAMÁS2 BKV ELŐRE
46 CSISZÁR ZOLTÁN2 ÉRDI VSE
46 DÓCZI KRISZTIÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
46 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
46 GERA DÁVID2 ÉRDI VSE
46 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
46 HORVÁTH MÁRIÓ2 HÉVÍZ SK
46 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
46 KENESEI KRISZTIÁN2 KOMÁROM VSE
46 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
46 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS2 GREENPLAN BALATONLELLE SE
46 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
46 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 VLS VESZPRÉM
46 MOLNÁR BALÁZS2 VLS VESZPRÉM
46 NAGY BENJAMIN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
46 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
46 NÉMETH LÁSZLÓ2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
46 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
46 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
46 PETŐ BENJÁMIN2 SÁRVÁR FC
46 RAJZINGER PÉTER2 SÁRVÁR FC
46 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
46 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
46 SZALAI VILMOS2 III. KER TVE
46 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
46 SZIKLÁSI GERGELY2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
46 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
46 TÖRÖK MILÁN2 HÉVÍZ SK
46 VINCZE VIKTOR2 KOMÁROM VSE
46 ZSÓRI DÁNIEL2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
78 BAKOS BENCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
78 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
78 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
78 BÖRÖCZKY BÁLINT ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
78 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
78 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
78 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
78 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
78 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
78 DARÁZS PÉTER1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
78 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
78 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
78 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
78 FARKAS ZOLTÁN GYULA1 LIPÓT PÉKSÉG SE
78 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
78 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
78 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
78 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
78 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
78 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
78 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
78 HUSZÁRIK ZSOLT1 BKV ELŐRE
78 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
78 KATONA GYÖRGY VIKTOR1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
78 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
78 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
78 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
78 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
78 LŐRINCZ BENCE1 FC NAGYKANIZSA
78 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
78 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
78 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
78 NAGY TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
78 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
78 NÉMETH ERIK1 HÉVÍZ SK
78 NÉMETH ERIK1 SÁRVÁR FC
78 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
78 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
78 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
78 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
78 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
78 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
78 SCHIMMER SZABOLCS GÁBOR1 SÁRVÁR FC
78 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
78 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
78 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
78 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
78 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
78 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
78 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
78 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
78 TÓTH DÁRIUS LAJOS1 III. KER TVE
78 TÓTH KRISTÓF1 BKV ELŐRE
78 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
78 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
78 VERES MILÁN TIBOR1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
78 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM

Be the first to comment

Leave a Reply