Góllövőlista Nyugat, 2019.11.16.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Sili Luka (a képen) és Zimonyi Dávid is gólt szerzett az elmúlt héten. Továbbra is holtversenyben vezetik a Nyugati csoport góllövőlistáját.
HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SILI LUKA10 III. KER TVE
1 ZIMONYI DÁVID10 LIPÓT PÉKSÉG SE
3 KOLLEGA KRISZTIÁN8 ÉRDI VSE
4 BALOGH BENCE7 BKV ELŐRE
4 VITTMAN ÁDÁM GYULA7 FC NAGYKANIZSA
6 BONTÓ MARCELL6 HÉVÍZ SK
6 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 VÉGH TIBOR6 KOMÁROM VSE
9 HAMPUK ÁDÁM5 FC NAGYKANIZSA
9 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
9 MELCZER VILMOS5 ÉRDI VSE
9 MOJZER GYÖRGY5 ÉRDI VSE
9 RAJCZI PÉTER5 III. KER TVE
9 SKRIBA MÁTÉ5 SÁRVÁR FC
9 SKRIBEK ALEN MARTIN5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
9 SZABÓ ZSOLT5 PÁPAI PERUTZ FC
9 VENCZEL ZOLTÁN5 VLS VESZPRÉM
18 HARSÁNYI ZOLTÁN4 LIPÓT PÉKSÉG SE
18 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
18 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
18 MAGYAR ZSOLT JÁNOS4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
18 NÉMETH BENCE4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
18 PÁL SZABOLCS4 ÉRDI VSE
18 PLESZKÁN TIBOR4 GREENPLAN BALATONLELLE SE
18 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
18 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
18 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
28 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
28 CSÁSZÁR ATTILA3 PÁPAI PERUTZ FC
28 CSERNÁK MARTIN TIBOR3 KOMÁROM VSE
28 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
28 HANZL MÁTÉ3 PÁPAI PERUTZ FC
28 KÓSZÁS KRISZTIÁN3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
28 NAGY RICHÁRD3 VLS VESZPRÉM
28 PAJOR IMRE3 HÉVÍZ SK
28 SERFŐZŐ BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
28 TÓTH PATRIK ALEX3 KOMÁROM VSE
28 VARGA ZOLTÁN3 BICSKEI TC
39 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
39 CSEPREGI TAMÁS2 BKV ELŐRE
39 DEBRECENI ANDRÁS2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
39 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
39 GERA DÁVID2 ÉRDI VSE
39 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
39 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
39 HORVÁTH MÁRIÓ2 HÉVÍZ SK
39 JASAREVIC MAHIR2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
39 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
39 KENESEI KRISZTIÁN2 KOMÁROM VSE
39 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
39 KOVALOVSZKI MÁTÉ2 LIPÓT PÉKSÉG SE
39 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
39 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 VLS VESZPRÉM
39 NAGY BENJAMIN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
39 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
39 NÉMETH LÁSZLÓ2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
39 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
39 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
39 PETŐ BENJÁMIN2 SÁRVÁR FC
39 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
39 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
39 SZALAI VILMOS2 III. KER TVE
39 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
39 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
39 VARGA TAMÁS2 LIPÓT PÉKSÉG SE
66 BAKOS BENCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
66 BORI GÁBOR1 III. KER TVE
66 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
66 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
66 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
66 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
66 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
66 CSISZÁR ZOLTÁN1 ÉRDI VSE
66 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
66 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
66 DARÁZS PÉTER1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
66 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
66 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
66 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
66 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
66 FARKAS ZOLTÁN GYULA1 LIPÓT PÉKSÉG SE
66 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
66 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
66 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
66 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
66 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
66 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
66 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
66 HUSZÁRIK ZSOLT1 BKV ELŐRE
66 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
66 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
66 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
66 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
66 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
66 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
66 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
66 MOLNÁR BALÁZS1 VLS VESZPRÉM
66 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
66 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
66 NAGY TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
66 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
66 NÉMETH ERIK1 SÁRVÁR FC
66 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
66 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
66 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
66 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
66 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
66 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
66 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
66 RAJZINGER PÉTER1 SÁRVÁR FC
66 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
66 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
66 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
66 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
66 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
66 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
66 SZIKLÁSI GERGELY1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
66 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
66 TÓTH KRISTÓF1 BKV ELŐRE
66 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
66 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
66 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK
66 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
66 VINCZE VIKTOR1 KOMÁROM VSE
66 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
66 ZSÓRI DÁNIEL1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply