Góllövőlista Nyugat, 2019.11.09.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Kollega Krisztián már 8 találatnál jár és így a harmadik helyen áll a Nyugati csoport góllövőlistáján. Fotó(www.erdmost.hu)

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SILI LUKA9 III. KER TVE
1 ZIMONYI DÁVID9 LIPÓT PÉKSÉG SE
3 KOLLEGA KRISZTIÁN8 ÉRDI VSE
4 BALOGH BENCE7 BKV ELŐRE
4 VITTMAN ÁDÁM GYULA7 FC NAGYKANIZSA
6 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 VÉGH TIBOR6 KOMÁROM VSE
8 BONTÓ MARCELL5 HÉVÍZ SK
8 HAMPUK ÁDÁM5 FC NAGYKANIZSA
8 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
8 MOJZER GYÖRGY5 ÉRDI VSE
8 RAJCZI PÉTER5 III. KER TVE
8 SKRIBA MÁTÉ5 SÁRVÁR FC
8 SKRIBEK ALEN MARTIN5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
15 HARSÁNYI ZOLTÁN4 LIPÓT PÉKSÉG SE
15 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
15 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
15 MELCZER VILMOS4 ÉRDI VSE
15 NÉMETH BENCE4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
15 PLESZKÁN TIBOR4 GREENPLAN BALATONLELLE SE
15 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
15 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
15 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
15 SZABÓ ZSOLT4 PÁPAI PERUTZ FC
15 VENCZEL ZOLTÁN4 VLS VESZPRÉM
26 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
26 CSERNÁK MARTIN TIBOR3 KOMÁROM VSE
26 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
26 KÓSZÁS KRISZTIÁN3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
26 NAGY RICHÁRD3 VLS VESZPRÉM
26 PAJOR IMRE3 HÉVÍZ SK
26 PÁL SZABOLCS3 ÉRDI VSE
26 SERFŐZŐ BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
26 VARGA ZOLTÁN3 BICSKEI TC
35 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
35 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
35 CSEPREGI TAMÁS2 BKV ELŐRE
35 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
35 GERA DÁVID2 ÉRDI VSE
35 HANZL MÁTÉ2 PÁPAI PERUTZ FC
35 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
35 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
35 HORVÁTH MÁRIÓ2 HÉVÍZ SK
35 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
35 KENESEI KRISZTIÁN2 KOMÁROM VSE
35 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
35 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
35 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
35 NAGY BENJAMIN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
35 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
35 NÉMETH LÁSZLÓ2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
35 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
35 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
35 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
35 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
35 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
35 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
35 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
35 VARGA TAMÁS2 LIPÓT PÉKSÉG SE
60 BAKOS BENCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 BORI GÁBOR1 III. KER TVE
60 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
60 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
60 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
60 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
60 CSISZÁR ZOLTÁN1 ÉRDI VSE
60 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
60 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
60 DARÁZS PÉTER1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 DEBRECENI ANDRÁS1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
60 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
60 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
60 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 FARKAS ZOLTÁN GYULA1 LIPÓT PÉKSÉG SE
60 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
60 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
60 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
60 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
60 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
60 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
60 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
60 HUSZÁRIK ZSOLT1 BKV ELŐRE
60 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
60 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
60 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
60 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
60 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
60 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
60 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
60 MOLNÁR BALÁZS1 VLS VESZPRÉM
60 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
60 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 NAGY TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
60 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
60 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
60 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
60 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
60 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
60 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
60 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
60 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
60 RAJZINGER PÉTER1 SÁRVÁR FC
60 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
60 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
60 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
60 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
60 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
60 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
60 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
60 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
60 TÓTH KRISTÓF1 BKV ELŐRE
60 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
60 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
60 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK
60 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
60 VINCZE VIKTOR1 KOMÁROM VSE
60 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
60 ZSÓRI DÁNIEL1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply