Góllövőlista Nyugat, 2019.11.01.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Sili Luka beérte Zimonyi Dávidot a góllövőlistán
HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SILI LUKA8 III. KER TVE
1 ZIMONYI DÁVID8 LIPÓT PÉKSÉG SE
3 BALOGH BENCE7 BKV ELŐRE
3 KOLLEGA KRISZTIÁN7 ÉRDI VSE
5 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 VITTMAN ÁDÁM GYULA6 FC NAGYKANIZSA
7 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
7 MOJZER GYÖRGY5 ÉRDI VSE
7 SKRIBA MÁTÉ5 SÁRVÁR FC
7 VÉGH TIBOR5 KOMÁROM VSE
11 HAMPUK ÁDÁM4 FC NAGYKANIZSA
11 HARSÁNYI ZOLTÁN4 LIPÓT PÉKSÉG SE
11 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
11 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11 MELCZER VILMOS4 ÉRDI VSE
11 NÉMETH BENCE4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
11 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
11 RAJCZI PÉTER4 III. KER TVE
11 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
11 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
11 SKRIBEK ALEN MARTIN4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11 SZABÓ ZSOLT4 PÁPAI PERUTZ FC
11 VENCZEL ZOLTÁN4 VLS VESZPRÉM
24 BÉLI MILÁN3 FC NAGYKANIZSA
24 BONTÓ MARCELL3 HÉVÍZ SK
24 CSERNÁK MARTIN TIBOR3 KOMÁROM VSE
24 GANBOLD GANBAYAR3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
24 NAGY RICHÁRD3 VLS VESZPRÉM
24 PAJOR IMRE3 HÉVÍZ SK
24 PLESZKÁN TIBOR3 GREENPLAN BALATONLELLE SE
24 SERFŐZŐ BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
24 VARGA ZOLTÁN3 BICSKEI TC
33 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
33 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
33 CSEPREGI TAMÁS2 BKV ELŐRE
33 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
33 GERA DÁVID2 ÉRDI VSE
33 HANZL MÁTÉ2 PÁPAI PERUTZ FC
33 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
33 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
33 HORVÁTH MÁRIÓ2 HÉVÍZ SK
33 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
33 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
33 KÓSZÁS KRISZTIÁN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
33 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
33 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
33 NAGY BENJAMIN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
33 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
33 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
33 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
33 PÁL SZABOLCS2 ÉRDI VSE
33 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
33 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
33 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
33 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
33 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
33 VARGA TAMÁS2 LIPÓT PÉKSÉG SE
58 BAKOS BENCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
58 BORI GÁBOR1 III. KER TVE
58 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
58 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
58 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
58 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
58 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
58 CSISZÁR ZOLTÁN1 ÉRDI VSE
58 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
58 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
58 DEBRECENI ANDRÁS1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
58 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
58 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
58 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
58 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
58 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
58 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
58 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
58 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
58 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
58 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
58 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
58 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
58 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
58 KENESEI KRISZTIÁN1 KOMÁROM VSE
58 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
58 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
58 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
58 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
58 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
58 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
58 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
58 MOLNÁR BALÁZS1 VLS VESZPRÉM
58 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
58 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
58 NAGY TAMÁS1 PÁPAI PERUTZ FC
58 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
58 NÉMETH LÁSZLÓ1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
58 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
58 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
58 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
58 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
58 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
58 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
58 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
58 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
58 RAJZINGER PÉTER1 SÁRVÁR FC
58 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
58 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
58 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
58 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
58 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
58 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
58 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
58 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
58 TÓTH KRISTÓF1 BKV ELŐRE
58 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
58 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
58 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK
58 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
58 VINCZE VIKTOR1 KOMÁROM VSE
58 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
58 ZSÓRI DÁNIEL1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply