Góllövőlista Nyugat, 2019.10.25.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Zimonyi Dávid továbbra is a Nyugati csoport góllövőlistájának élén.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID8 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 BALOGH BENCE7 BKV ELŐRE
2 SILI LUKA7 III. KER TVE
4 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
4 KOLLEGA KRISZTIÁN6 ÉRDI VSE
4 VITTMAN ÁDÁM GYULA6 FC NAGYKANIZSA
7 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
7 SKRIBA MÁTÉ5 SÁRVÁR FC
7 VÉGH TIBOR5 KOMÁROM VSE
10 HAMPUK ÁDÁM4 FC NAGYKANIZSA
10 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
10 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
10 MOJZER GYÖRGY4 ÉRDI VSE
10 RABATIN RICHÁRD4 III. KER TVE
10 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
10 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
10 SZABÓ ZSOLT4 PÁPAI PERUTZ FC
10 VENCZEL ZOLTÁN4 VLS VESZPRÉM
19 HARSÁNYI ZOLTÁN3 LIPÓT PÉKSÉG SE
19 MELCZER VILMOS3 ÉRDI VSE
19 NAGY RICHÁRD3 VLS VESZPRÉM
19 NÉMETH BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
19 PLESZKÁN TIBOR3 GREENPLAN BALATONLELLE SE
19 SKRIBEK ALEN MARTIN3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
19 VARGA ZOLTÁN3 BICSKEI TC
26 BÉLI MILÁN2 FC NAGYKANIZSA
26 BONTÓ MARCELL2 HÉVÍZ SK
26 BORVETŐ ÁRON2 III. KER TVE
26 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
26 CSEPREGI TAMÁS2 BKV ELŐRE
26 CSERNÁK MARTIN TIBOR2 KOMÁROM VSE
26 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
26 GANBOLD GANBAYAR2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
26 GERA DÁVID2 ÉRDI VSE
26 HANZL MÁTÉ2 PÁPAI PERUTZ FC
26 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
26 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
26 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
26 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
26 KÓSZÁS KRISZTIÁN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
26 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
26 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
26 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
26 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
26 NYÁRI MARTIN2 LIPÓT PÉKSÉG SE
26 PAJOR IMRE2 HÉVÍZ SK
26 PÁL SZABOLCS2 ÉRDI VSE
26 RAJCZI PÉTER2 III. KER TVE
26 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
26 SERFŐZŐ BENCE2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
26 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
26 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
26 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
26 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
55 BOZSOKI IMRE1 ÉRDI VSE
55 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 BURÁNYI TAMÁS1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
55 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
55 CSISZÁR ZOLTÁN1 ÉRDI VSE
55 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
55 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
55 DEBRECENI ANDRÁS1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
55 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
55 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
55 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
55 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
55 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
55 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
55 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
55 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
55 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
55 HORVÁTH MÁRIÓ1 HÉVÍZ SK
55 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
55 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 KENESEI KRISZTIÁN1 KOMÁROM VSE
55 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
55 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
55 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
55 KÖRMENDY KEVIN TAMÁS1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
55 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
55 MOLNÁR BALÁZS1 VLS VESZPRÉM
55 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
55 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 NAGY BENJAMIN1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 NAGY TIBOR1 BICSKEI TC
55 NÉMETH LÁSZLÓ1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
55 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
55 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
55 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
55 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
55 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
55 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
55 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
55 RAJZINGER PÉTER1 SÁRVÁR FC
55 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
55 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55 SOMOGYI RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
55 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
55 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
55 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
55 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
55 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
55 TÓTH KRISTÓF1 BKV ELŐRE
55 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
55 VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
55 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE
55 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK
55 VÉGH BENCE1 KOMÁROM VSE
55 VINCZE VIKTOR1 KOMÁROM VSE
55 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
55 ZSÓRI DÁNIEL1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply