Góllövőlista Nyugat, 2019.10.18.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Balogh Bence ebben a szezonban is remekül teljesít. Feljött a harmadik helyre a Nyugati csoport góllövő listáján
HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID8 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 SILI LUKA7 III. KER TVE
3 BALOGH BENCE6 BKV ELŐRE
3 HAMAR ÁDÁM6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 KOLLEGA KRISZTIÁN5 ÉRDI VSE
5 KOMÁROMI GYÖRGY5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
5 VÉGH TIBOR5 KOMÁROM VSE
5 VITTMAN ÁDÁM GYULA5 FC NAGYKANIZSA
9 KALÁSZ MILÁN4 PÁPAI PERUTZ FC
9 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
9 MOJZER GYÖRGY4 ÉRDI VSE
9 RIGÓ GÁBOR4 BICSKEI TC
9 SCHILLER PATRIK4 KOMÁROM VSE
9 SKRIBA MÁTÉ4 SÁRVÁR FC
9 VENCZEL ZOLTÁN4 VLS VESZPRÉM
16 HAMPUK ÁDÁM3 FC NAGYKANIZSA
16 HARSÁNYI ZOLTÁN3 LIPÓT PÉKSÉG SE
16 MELCZER VILMOS3 ÉRDI VSE
16 NÉMETH BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
16 PLESZKÁN TIBOR3 GREENPLAN BALATONLELLE SE
16 RABATIN RICHÁRD3 III. KER TVE
16 SKRIBEK ALEN MARTIN3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
16 SZABÓ ZSOLT3 PÁPAI PERUTZ FC
24 BÉLI MILÁN2 FC NAGYKANIZSA
24 BONTÓ MARCELL2 HÉVÍZ SK
24 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
24 CSEPREGI TAMÁS2 BKV ELŐRE
24 CSERNÁK MARTIN TIBOR2 KOMÁROM VSE
24 GANBOLD GANBAYAR2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
24 GERA DÁVID2 ÉRDI VSE
24 HANZL MÁTÉ2 PÁPAI PERUTZ FC
24 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
24 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
24 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
24 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
24 KÓSZÁS KRISZTIÁN2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
24 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
24 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
24 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
24 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
24 PAJOR IMRE2 HÉVÍZ SK
24 PÁL SZABOLCS2 ÉRDI VSE
24 RAJCZI PÉTER2 III. KER TVE
24 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
24 SERFŐZŐ BENCE2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
24 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
24 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
24 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
24 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
24 VARGA ZOLTÁN2 BICSKEI TC
51 BORVETŐ ÁRON1 III. KER TVE
51 BÖCSKEY ZSOLT PÁL1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
51 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
51 CSETE ZOLTÁN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
51 CSISZÁR ZOLTÁN1 ÉRDI VSE
51 CSORDÁS MÁTÉ1 VLS VESZPRÉM
51 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
51 DEBRECENI ANDRÁS1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
51 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
51 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
51 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
51 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
51 FÜLÖP LÓRÁND LEVENTE1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
51 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
51 GERENCSÉR ATTILA1 FC NAGYKANIZSA
51 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
51 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
51 HORVÁTH MÁRIÓ1 HÉVÍZ SK
51 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
51 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 KENESEI KRISZTIÁN1 KOMÁROM VSE
51 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
51 KERESZTES KRISZTIÁN1 SÁRVÁR FC
51 KISS BALÁZS1 HÉVÍZ SK
51 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
51 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
51 MOLNÁR BALÁZS1 VLS VESZPRÉM
51 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
51 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 NAGY BENJAMIN1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
51 NAGY RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
51 NYÁRI MARTIN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
51 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
51 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
51 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
51 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
51 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
51 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
51 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
51 RAJZINGER PÉTER1 SÁRVÁR FC
51 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
51 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
51 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
51 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
51 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
51 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
51 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
51 TÓTH KRISTÓF1 BKV ELŐRE
51 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
51 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE
51 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK
51 VINCZE VIKTOR1 KOMÁROM VSE
51 ZACHÁN PÉTER1 VLS VESZPRÉM
51 ZSÓRI DÁNIEL1 MOL FEHÉRVÁR FC II.

Be the first to comment

Leave a Reply