Góllövőlista Nyugat, 2019.10.05.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Sili Luka (a képen) beérte Zimonyi Dávidot a Nyugati csoport góllövőlistájának élén

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 SILI LUKA6 III. KER TVE
1 ZIMONYI DÁVID6 LIPÓT PÉKSÉG SE
3 HAMAR ÁDÁM5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 KOLLEGA KRISZTIÁN5 ÉRDI VSE
5 BALOGH BENCE4 BKV ELŐRE
5 LAKI BALÁZS4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 SKRIBA MÁTÉ4 SÁRVÁR FC
5 VÉGH TIBOR4 KOMÁROM VSE
9 MELCZER VILMOS3 ÉRDI VSE
9 NÉMETH BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
9 PLESZKÁN TIBOR3 GREENPLAN BALATONLELLE SE
9 RIGÓ GÁBOR3 BICSKEI TC
9 SCHILLER PATRIK3 KOMÁROM VSE
9 SKRIBEK ALEN MARTIN3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
9 SZABÓ ZSOLT3 PÁPAI PERUTZ FC
9 VENCZEL ZOLTÁN3 VLS VESZPRÉM
9 VITTMAN ÁDÁM GYULA3 FC NAGYKANIZSA
18 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
18 HAMPUK ÁDÁM2 FC NAGYKANIZSA
18 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
18 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
18 KALÁSZ MILÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
18 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
18 KOMÁROMI GYÖRGY2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
18 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
18 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
18 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
18 MOJZER GYÖRGY2 ÉRDI VSE
18 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
18 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
18 PAJOR IMRE2 HÉVÍZ SK
18 RABATIN RICHÁRD2 III. KER TVE
18 RAJCZI PÉTER2 III. KER TVE
18 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
18 SERFŐZŐ BENCE2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
18 SÖTÉT DÁVID2 BICSKEI TC
18 SZEGLETI GERGELY2 FC NAGYKANIZSA
18 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
18 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
18 VARGA ZOLTÁN2 BICSKEI TC
41 BÉLI MILÁN1 FC NAGYKANIZSA
41 BORVETŐ ÁRON1 III. KER TVE
41 CSANÁLOSI PATRIK1 BKV ELŐRE
41 CSEPREGI TAMÁS1 BKV ELŐRE
41 CSERNÁK MARTIN TIBOR1 KOMÁROM VSE
41 CZVITKOVICS PÉTER1 III. KER TVE
41 DEBRECENI ANDRÁS1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
41 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
41 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
41 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
41 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
41 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
41 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
41 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
41 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
41 GANBOLD GANBAYAR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
41 GERA DÁVID1 ÉRDI VSE
41 GIRÁN MÁTÉ1 BKV ELŐRE
41 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
41 HANZL MÁTÉ1 PÁPAI PERUTZ FC
41 HORVÁTH MÁRIÓ1 HÉVÍZ SK
41 IRMES DÁVID ZSOLT1 PÁPAI PERUTZ FC
41 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
41 KENESEI KRISZTIÁN1 KOMÁROM VSE
41 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
41 KÓSZÁS KRISZTIÁN1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
41 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
41 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
41 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
41 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
41 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
41 NAGY RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
41 NYÁRI MARTIN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
41 PÁL SZABOLCS1 ÉRDI VSE
41 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
41 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
41 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
41 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
41 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
41 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
41 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
41 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
41 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
41 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
41 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
41 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
41 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
41 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
41 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
41 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
41 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE
41 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK

Be the first to comment

Leave a Reply