Góllövőlista Nyugat, 2019.09.20.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Zimonyi Dávid vezeti a Nyugati csoport góllövőlistáját

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID6 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 HAMAR ÁDÁM5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 KOLLEGA KRISZTIÁN4 ÉRDI VSE
3 SILI LUKA4 III. KER TVE
3 VÉGH TIBOR4 KOMÁROM VSE
6 BALOGH BENCE3 BKV ELŐRE
6 NÉMETH BENCE3 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
6 PLESZKÁN TIBOR3 GREENPLAN BALATONLELLE SE
6 RIGÓ GÁBOR3 BICSKEI TC
6 SCHILLER PATRIK3 KOMÁROM VSE
6 SKRIBA MÁTÉ3 SÁRVÁR FC
6 SKRIBEK ALEN MARTIN3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
6 SZABÓ ZSOLT3 PÁPAI PERUTZ FC
6 VENCZEL ZOLTÁN3 VLS VESZPRÉM
6 VITTMAN ÁDÁM GYULA3 FC NAGYKANIZSA
16 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
16 HAMPUK ÁDÁM2 FC NAGYKANIZSA
16 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
16 HORVÁTH BÁLINT2 MOL FEHÉRVÁR FC II.
16 KALÁSZ MILÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
16 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
16 KOMÁROMI GYÖRGY2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
16 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
16 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
16 LAKI BALÁZS2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
16 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
16 MELCZER VILMOS2 ÉRDI VSE
16 MOJZER GYÖRGY2 ÉRDI VSE
16 NÉMETH GÁBOR VINCE2 ÉRDI VSE
16 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
16 PAJOR IMRE2 HÉVÍZ SK
16 RÉVÉSZ GYÖRGY2 III. KER TVE
16 SERFŐZŐ BENCE2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
16 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
16 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
16 VARGA ZOLTÁN2 BICSKEI TC
37 BÉLI MILÁN1 FC NAGYKANIZSA
37 BORVETŐ ÁRON1 III. KER TVE
37 CSEPREGI TAMÁS1 BKV ELŐRE
37 CSERNÁK MARTIN TIBOR1 KOMÁROM VSE
37 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
37 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
37 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
37 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
37 FILA GÉZA1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
37 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
37 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
37 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
37 GANBOLD GANBAYAR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
37 GERA DÁVID1 ÉRDI VSE
37 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
37 HANZL MÁTÉ1 PÁPAI PERUTZ FC
37 HORVÁTH MÁRIÓ1 HÉVÍZ SK
37 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
37 KENESEI KRISZTIÁN1 KOMÁROM VSE
37 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
37 KÓSZÁS KRISZTIÁN1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
37 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
37 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
37 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
37 MOLNÁR VIKTOR1 BICSKEI TC
37 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
37 NAGY RICHÁRD1 VLS VESZPRÉM
37 NYÁRI MARTIN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
37 PÁL SZABOLCS1 ÉRDI VSE
37 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
37 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
37 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
37 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
37 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
37 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
37 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
37 RABATIN RICHÁRD1 III. KER TVE
37 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
37 RAJCZI PÉTER1 III. KER TVE
37 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
37 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
37 SÖTÉT DÁVID1 BICSKEI TC
37 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
37 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
37 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
37 SZEGLETI GERGELY1 FC NAGYKANIZSA
37 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
37 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
37 TÖRÖK MILÁN1 HÉVÍZ SK
37 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE
37 VASS GYÖRGY1 HÉVÍZ SK

Be the first to comment

Leave a Reply