Góllövőlista Nyugat, 2019.09.13.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Zimonyi Dávid a múltheti mesterhármast követően vezeti a Nyugati csoport góllövőlistáját.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ZIMONYI DÁVID6 LIPÓT PÉKSÉG SE
2 KOLLEGA KRISZTIÁN4 ÉRDI VSE
2 SILI LUKA4 III. KER TVE
2 VÉGH TIBOR4 KOMÁROM VSE
5 HAMAR ÁDÁM3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 SCHILLER PATRIK3 KOMÁROM VSE
5 SKRIBA MÁTÉ3 SÁRVÁR FC
5 SKRIBEK ALEN MARTIN3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
5 SZABÓ ZSOLT3 PÁPAI PERUTZ FC
5 VENCZEL ZOLTÁN3 VLS VESZPRÉM
5 VITTMAN ÁDÁM GYULA3 FC NAGYKANIZSA
12 BALOGH BENCE2 BKV ELŐRE
12 CSÁSZÁR ATTILA2 PÁPAI PERUTZ FC
12 HAMPUK ÁDÁM2 FC NAGYKANIZSA
12 HERZSENYÁK ÁRON2 FC NAGYKANIZSA
12 KALÁSZ MILÁN2 PÁPAI PERUTZ FC
12 KAPRONCZAI GERGELY2 III. KER TVE
12 KOMÁROMI GYÖRGY2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12 KOÓS GÁBOR2 ÉRDI VSE
12 KRETZ BÁLINT2 FC NAGYKANIZSA
12 LAKI BALÁZS2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
12 MAGYAR ZSOLT JÁNOS2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12 MELCZER VILMOS2 ÉRDI VSE
12 MOJZER GYÖRGY2 ÉRDI VSE
12 NÉMETH BENCE2 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
12 NIKHÁZI MÁRK2 III. KER TVE
12 PAJOR IMRE2 HÉVÍZ SK
12 PLESZKÁN TIBOR2 GREENPLAN BALATONLELLE SE
12 RIGÓ GÁBOR2 BICSKEI TC
12 SZILÁGYI ADRIÁN GÁBOR2 PÁPAI PERUTZ FC
12 TÓTH PATRIK ALEX2 KOMÁROM VSE
12 VARGA ZOLTÁN2 BICSKEI TC
33 BORVETŐ ÁRON1 III. KER TVE
33 CSEPREGI TAMÁS1 BKV ELŐRE
33 CSERNÁK MARTIN TIBOR1 KOMÁROM VSE
33 DÓCZI KRISZTIÁN1 PÁPAI PERUTZ FC
33 ERŐS NOEL1 III. KER TVE
33 FAGGYAS MILÁN1 SÁRVÁR FC
33 FARKAS NORBERT1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
33 FÜLEKI NORBERT1 VLS VESZPRÉM
33 GALACS ERIK GÁBOR1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
33 GÁLFI ZOLTÁN NORBERT1 VLS VESZPRÉM
33 GANBOLD GANBAYAR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
33 HAJBA TAMÁS1 KOMÁROM VSE
33 HANZL MÁTÉ1 PÁPAI PERUTZ FC
33 HORVÁTH MÁRIÓ1 HÉVÍZ SK
33 JASAREVIC MAHIR1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
33 KENESEI KRISZTIÁN1 KOMÁROM VSE
33 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
33 KÓSZÁS KRISZTIÁN1 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
33 KOVALOVSZKI MÁTÉ1 LIPÓT PÉKSÉG SE
33 LÁSZLÓ NOEL1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
33 MÓDI VIKTOR1 KOMÁROM VSE
33 MUNDI ROLAND1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
33 NÉMETH GÁBOR VINCE1 ÉRDI VSE
33 NYÁRI MARTIN1 LIPÓT PÉKSÉG SE
33 PÁL SZABOLCS1 ÉRDI VSE
33 PÁPAI KRISTÓF1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
33 PAPP MILÁN1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
33 PEINLICH SZILÁRD1 BICSKEI TC
33 PÉNTEK ADRIÁN1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
33 PETNEHÁZI MÁRK1 III. KER TVE
33 PETŐ BENJÁMIN1 SÁRVÁR FC
33 PINTÉR NIKOLASZ1 ÉRDI VSE
33 RABATIN RICHÁRD1 III. KER TVE
33 RADÓ DÁNIEL1 BICSKEI TC
33 RAJCZI PÉTER1 III. KER TVE
33 RÉVÉSZ GYÖRGY1 III. KER TVE
33 SIMONFALVI GÁBOR1 FC NAGYKANIZSA
33 SIPOS GÁBOR1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
33 SÖTÉT DÁVID1 BICSKEI TC
33 SZALAI PÉTER DÁVID1 MOL FEHÉRVÁR FC II.
33 SZALAI VILMOS1 III. KER TVE
33 SZEGI VINCE1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
33 SZEGLETI GERGELY1 FC NAGYKANIZSA
33 SZEGŐ IMRE1 GREENPLAN BALATONLELLE SE
33 TORNYAI TAMÁS1 BICSKEI TC
33 VARGA TAMÁS1 LIPÓT PÉKSÉG SE

Be the first to comment

Leave a Reply