Góllövőlista Közép, 2020.09.12.


Ilyés Tamás és a Körösladány is remekelt az eddigi fordulókban. Tóth Dániellel holtversenyben állnak a góllövőlista élén.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 ILYÉS TAMÁS8 KÖRÖSLADÁNYI MSK
1 TÓTH DÁNIEL8 KECSKEMÉTI TE
3 KÁROLY BÁLINT6 KECSKEMÉTI TE
3 SIMON ATTILA6 TAKSONY SE
5 BURAI DÁVID I.5 KÖRÖSLADÁNYI MSK
5 HAMPUK ÁDÁM5 HR-RENT KOZÁRMISLENY
5 PLESZKÁN TIBOR5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
5 RAMADAN AMMAR5 FERENCVÁROSI TC II.
5 SZEPESSY RÓBERT5 DUNAÚJVÁROS
10 BODA JÓZSEF4 ESMTK
10 JAKAB DÁVID CSABA4 KECSKEMÉTI TE
10 SLEZÁK RICHÁRD4 ESMTK
10 TÓTH LEVENTE MILÁN4 TAKSONY SE
10 VALLEJOS DOMINIQUE4 IVÁNCSA KSE
10 VLADUL STEFAN4 FC DABAS
16 ANNUS ÁRPÁD3 MONOR
16 BABINSZKY BENCE MÁRTON3 HR-RENT KOZÁRMISLENY
16 BALOGH LÁSZLÓ3 IVÁNCSA KSE
16 BUSA BENCE ZOLTÁN3 SZEGEDI VSE
16 CSESZNEKI RICHÁRD3 IVÁNCSA KSE
16 DOMOKOS BÁLINT3 IVÁNCSA KSE
16 ERDŐS GÁBOR3 FC DABAS
16 HUNYA KRISZTIÁN3 MONOR
16 KÁLNOKI-KIS ZSOMBOR3 ÚJPEST FC II.
16 KIRCHNER GYÖRGY KRISZTIÁN3 HR-RENT KOZÁRMISLENY
16 KISARI TIBOR3 KÖRÖSLADÁNYI MSK
16 KUN LÁSZLÓ DÁVID3 TAKSONY SE
16 MARSA LEVENTE3 FC DABAS
16 MUCSÁNYI MÁRK ARION3 ÚJPEST FC II.
16 PÉTER ANTAL3 SZEKSZÁRDI UFC
16 PÓCSIK BOTOND BENEDEK3 FERENCVÁROSI TC II.
16 SZABÓ DOMINIK3 HR-RENT KOZÁRMISLENY
16 SZALÁNSZKI GERGŐ3 VÁC FC
16 SZENDREI ÁKOS3 PAKSI FC II.
16 TAPISKA GÉZA3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
36 ABLONCZY GERJÉN2 DABAS-GYÓN FC
36 BÁNYAI PÉTER2 RÁKOSMENTE FC
36 BIRÓ ÁKOS2 FC DABAS
36 BONIVÁRT ERIK2 VÁC FC
36 FICSOR RICHÁRD2 MONOR
36 GERA ZALÁN2 FERENCVÁROSI TC II.
36 HESZ OLIVÉR2 TAKSONY SE
36 KEREZSI ZALÁN MÁRK2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
36 KESZTYŰS MÁTÉ2 DUNAÚJVÁROS
36 KIS BALÁZS2 KECSKEMÉTI TE
36 KOVÁCS DOMINIK LÁSZLÓ2 ÚJPEST FC II.
36 LÁSZLÓ DÁVID2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
36 LIPCSEI ÁDÁM2 ESMTK
36 LUCZ VIKTOR2 DABAS-GYÓN FC
36 LUDÁNSZKI BENCE2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
36 LUDASI MARTIN2 KECSKEMÉTI TE
36 MAYER MILÁN2 SZEKSZÁRDI UFC
36 MOLNÁR JÁNOS2 DABAS-GYÓN FC
36 NÁDHÁZI ÁKOS2 DABAS-GYÓN FC
36 OLASZ GERGŐ2 RÁKOSMENTE FC
36 PINTÉR DOMINIK2 MONOR
36 PRANTNER ZOLTÁN2 PAKSI FC II.
36 REDZIC DAMIR2 FERENCVÁROSI TC II.
36 SOÓS BENCE2 ESMTK
36 SORECZ SZABOLCS2 VÁC FC
36 SÓRON TIBOR2 VÁC FC
36 TAKÁCS KORNÉL2 FC DABAS
36 TORDA BENCE2 RÁKOSMENTE FC
36 TÓTH ZOLTÁN2 IVÁNCSA KSE
36 TURI TAMÁS KRISTÓF2 HR-RENT KOZÁRMISLENY
36 VÁGÓ LEVENTE MARTIN2 KECSKEMÉTI TE
36 VATTAI BALÁZS2 RÁKOSMENTE FC
68 ARADI CSABA1 IVÁNCSA KSE
68 ARENA ÁRMIN1 SZEKSZÁRDI UFC
68 BARTIK MILÁN1 KÖRÖSLADÁNYI MSK
68 BATA KRISTÓF NÁNDOR1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
68 BOCSKAY BERTALAN1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 BÓDAI DÁNIEL ATTILA1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
68 BOGNÁR SÁNDOR1 MAJOSI SE
68 BÖNDI ÁDÁM1 ÚJPEST FC II.
68 BUNA GÁBOR1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 CSABA DÁNIEL1 IVÁNCSA KSE
68 CSONKA ANDRÁS MÁTYÁS1 FERENCVÁROSI TC II.
68 DEBRECENI ÁKOS1 PAKSI FC II.
68 DÓRA DONÁT JÁNOS1 SZEGEDI VSE
68 DOROGI RENÁTÓ1 DUNAÚJVÁROS
68 DUDÁS DÁNIEL1 FC DABAS
68 EÖRDÖGH ANDRÁS1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 FEHÉR CSANÁD LEVENTE1 ÚJPEST FC II.
68 FEJES PÉTER1 SZEKSZÁRDI UFC
68 FEKECS DÁVID1 IVÁNCSA KSE
68 FORGÁCS ANDRÁS1 FC DABAS
68 FORRÓ ATTILA1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
68 FRITZ ATTILA1 FC DABAS
68 FÜREDI SZABOLCS1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
68 GÁBOR LUKÁCS JÓZSEF1 KECSKEMÉTI TE
68 GÁL SZABOLCS1 KECSKEMÉTI TE
68 GERA DÁVID1 IVÁNCSA KSE
68 GRÜNWALD ATTILA1 KECSKEMÉTI TE
68 GULYÁS MÁTÉ1 TAKSONY SE
68 GYÜRE LEVENTE1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
68 HAJDÚ ROLAND GÁBOR1 FERENCVÁROSI TC II.
68 HAJNAL BALÁZS1 ÚJPEST FC II.
68 HUSZÁR GERGŐ1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
68 KARACS DÁNIEL1 MONOR
68 KATONA BÁLINT LAJOS1 FERENCVÁROSI TC II.
68 KATONA MÁTYÁS1 ÚJPEST FC II.
68 KISS KRISZTIÁN1 ÚJPEST FC II.
68 KOVÁCS ÁRPÁD CSABA1 MONOR
68 KOZICS BARNABÁS1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
68 KRAJCSÓ KRISZTIÁN1 KÖRÖSLADÁNYI MSK
68 LEANDRO M. P. DE ALMEIDA1 FERENCVÁROSI TC II.
68 LEDNECZKI GERGŐ1 MAJOSI SE
68 LIZÁK PÉTER1 MAJOSI SE
68 LUBAKI KINKELA ROSSY1 ÚJPEST FC II.
68 LUKÁCS DÁNIEL1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 LUKÁCS KELEMEN1 VÁC FC
68 MÁCSAI LÁSZLÓ1 KÖRÖSLADÁNYI MSK
68 MAGOS MÁTYÁS1 VÁC FC
68 MARKOVICS BENCE1 DUNAÚJVÁROS
68 MAZZONETTO NICOLÓ1 FERENCVÁROSI TC II.
68 MOLNÁR ANDRÁS1 RÁKOSMENTE FC
68 NAGY JÓZSEF1 RÁKOSMENTE FC
68 NAGY RICHÁRD1 PAKSI FC II.
68 NAGY ZSOLT ANDRÁS1 MAJOSI SE
68 NASCIMENTO DE OLIVEIRA FÁBIO1 MONOR
68 NÉMETH DÁNIEL1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 NOVÁK ZSOMBOR1 DUNAÚJVÁROS
68 PÁL ACHILLES1 MAJOSI SE
68 PERES CSABA1 DABAS-GYÓN FC
68 POPGEORGIEV PANTELIS1 KECSKEMÉTI TE
68 RÉTYI TAMÁS1 DABAS-GYÓN FC
68 SAJBÁN MÁTÉ MIHÁLY1 PAKSI FC II.
68 SÁNDLI MÁRK1 FC DABAS
68 SINDEL ROLAND1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
68 SKULKA BOTOND GYULA1 ÚJPEST FC II.
68 STEINBACH MÁTÉ1 MAJOSI SE
68 SZABÓ ALEX1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 SZABÓ BENCE1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
68 SZALAI ANDRÁS JÓZSEF1 TAKSONY SE
68 SZALAI JÓZSEF1 KECSKEMÉTI TE
68 SZELLÁK SÁNDOR SOMA1 IVÁNCSA KSE
68 VIDA IGOR1 SZEGEDI VSE
68 VINCZE DÁNIEL1 KÖRÖSLADÁNYI MSK
68 WIRTH DÁNIEL1 SZEKSZÁRDI UFC
68 ZÁMBÓ DÁNIEL1 VÁC FC
68 ZUBKOV OLEKSANDR1 FERENCVÁROSI TC II.

Be the first to comment

Leave a Reply