Góllövőlista Közép, 2019.11.30.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




A Tintahalaknak lőtt múlt heti találatnak köszönhetően már csak 2 gól Jelena Richárd hátránya.
HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 KOKENSZKY NORBERT IMRE14 RÁKOSMENTE KSK
2 JELENA RICHÁRD12 HR-RENT KOZÁRMISLENY
3 BALOGH BENCE BÉLA9 KELEN SC
4 GEIGER NORBERT ATTILA8 PMFC
4 PÉTER ANTAL8 SZEKSZÁRDI UFC
4 SZEPESSY RÓBERT8 DUNAÚJVÁROS
7 ADAMCSEK MÁTÉ7 MONOR
7 HEGEDŰS MÁRK7 PMFC
7 JUHÁSZ LÁSZLÓ7 SZENTLŐRINC SE
7 KÓNYA DÁVID7 PMFC
7 MÁTÉ JÁNOS7 PMFC
12 GRABANT BENCE6 PMFC
12 LUKÁCS DÁNIEL6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
12 PATVAROS ZSOLT6 KTE HUFBAU
12 RÁCZ LÁSZLÓ6 PMFC
12 VALLEJOS DOMINIQUE6 IVÁNCSA KSE
17 ABLONCZY GERJÉN5 DABAS-GYÓN FC
17 ARADI CSABA5 IVÁNCSA KSE
17 FEJES PÉTER5 SZEKSZÁRDI UFC
17 IRIMIÁS GERGŐ ISTVÁN5 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
17 NICHENKO IGOR5 DUNAHARASZTI MTK
17 POPOV PATRIK5 FC DABAS
17 SZILÁGYI MÁTÉ5 TAKSONY SE GP SOLAR
24 ARENA ÁRMIN4 SZEKSZÁRDI UFC
24 BUSA BENCE ZOLTÁN4 DUNAÚJVÁROS
24 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ4 THSE-SZABADKIKÖTŐ
24 KASZA DÁNIEL4 KELEN SC
24 NGOG DAVID PHILIPPE HENRI4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
24 SOÓS DÁVID ATTILA4 DABAS-GYÓN FC
24 TURI TAMÁS KRISTÓF4 HR-RENT KOZÁRMISLENY
31 BIRÓ ÁKOS3 DUNAÚJVÁROS
31 CIPF DOMINIK3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
31 CSESZNEKI RICHÁRD3 IVÁNCSA KSE
31 GÁL SZABOLCS3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
31 HARSÁNYI ISTVÁN3 SZENTLŐRINC SE
31 HEGEDŰS MÁRK3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
31 HORVÁT GÁBOR3 HR-RENT KOZÁRMISLENY
31 HORVÁTH RICHARD3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
31 HREPKA ÁDÁM3 MONOR
31 HUNYA KRISZTIÁN3 MONOR
31 KERESZTES BENCE3 SZENTLŐRINC SE
31 KILLER MÁTÉ VIKTOR3 IVÁNCSA KSE
31 KOVÁCS BARNABÁS3 DUNAÚJVÁROS
31 NÁNÁSI BALÁZS3 KTE HUFBAU
31 PESZMEG VIKTOR TAMÁS3 RÁKOSMENTE KSK
31 POKÓ AJTONY GERGELY3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
31 TAKÁCS KORNÉL3 FC DABAS
31 TÓTH ÁDÁM SÁNDOR3 MONOR
31 TÓTH HENRIK3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
31 TÓTH MARCELL3 HR-RENT KOZÁRMISLENY
31 VARGA ÖRS3 THSE-SZABADKIKÖTŐ
31 VATTAI BALÁZS3 RÁKOSMENTE KSK
53 BABOLEK ZOLTÁN2 KTE HUFBAU
53 BALOGH LÁSZLÓ2 IVÁNCSA KSE
53 BOHATA ÁDÁM2 PMFC
53 CSENDES PÉTER MÁRTON2 DUNAÚJVÁROS
53 EÖRDÖGH LEVENTE2 FC DABAS
53 FARKAS ÁDÁM2 MONOR
53 FEKETE MÁRK2 DUNAHARASZTI MTK
53 FICSOR RICHÁRD2 MONOR
53 FOLMER KRISZTIÁN ZSOLT2 DABAS-GYÓN FC
53 FUTÓ ZSOMBOR2 PMFC
53 FÜREDI SZABOLCS2 HR-RENT KOZÁRMISLENY
53 GÁLFI LÁSZLÓ2 TAKSONY SE GP SOLAR
53 HLEBA TAMÁS2 SZENTLŐRINC SE
53 HORVÁTH PATRIK2 RÁKOSMENTE KSK
53 HUJBER TAMÁS2 IVÁNCSA KSE
53 KARACS ROLAND2 KTE HUFBAU
53 KESZTYŰS MÁTÉ2 SZEKSZÁRDI UFC
53 KOLLER KRISZTIÁN2 PMFC
53 KOMISZÁR KRISTÓF2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
53 KONDOR KRISTÓF2 SZENTLŐRINC SE
53 KRAJNC BALÁZS2 KELEN SC
53 MADARÁSZ BENCE2 IVÁNCSA KSE
53 NAGY BENDEGÚZ2 MONOR
53 NAGY JÓZSEF2 RÁKOSMENTE KSK
53 NÉMETH KRISTÓF DÁNIEL2 SZENTLŐRINC SE
53 NÉMETH MÁRK2 PMFC
53 NYÉKI MÁRK HEDVIG2 TAKSONY SE GP SOLAR
53 TIHANYI OLIVÉR LÁSZLÓ2 PMFC
53 VÁGÓ LEVENTE MARTIN2 KTE HUFBAU
53 VAJDA ROLAND ATTILA2 SZENTLŐRINC SE
53 VARGA BENCE ATTILA2 DABAS-GYÓN FC
53 VITUSKA ISTVÁN2 SZEKSZÁRDI UFC
53 ZSIVOCZKY-PANDEL PÉTER NORBERT2 DABAS-GYÓN FC
86 ASZTALOS DÁVID1 KTE HUFBAU
86 BALASKÓ CSABA1 RÁKOSMENTE KSK
86 BARTHEL GÁBOR1 MONOR
86 BESZTERCZEI ATTILA1 DUNAÚJVÁROS
86 BÍRÓ TAMÁS1 DUNAHARASZTI MTK
86 CRNOJACKI ALEKSANDAR1 SZENTLŐRINC SE
86 DOMOKOS BÁLINT1 IVÁNCSA KSE
86 DUDÁS DÁNIEL1 SZEKSZÁRDI UFC
86 ERDEI ANDRÁS1 KTE HUFBAU
86 FEKECS DÁVID1 IVÁNCSA KSE
86 FISLI ANDRÁS1 MONOR
86 FITOS LÁSZLÓ1 FC DABAS
86 FÖLDES MILÁN1 FC DABAS
86 GAJÁG GERGŐ1 PMFC
86 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
86 GYŐRI RAYMOND1 TAKSONY SE GP SOLAR
86 HAVAS ATTILA1 SZENTLŐRINC SE
86 HEGEDŰS MARTIN GÁBOR1 KTE HUFBAU
86 HIRMAN KRISTÓF1 KTE HUFBAU
86 HORVÁTH BENCE1 RÁKOSMENTE KSK
86 HORVÁTH CSANÁD BENEDEK1 DABAS-GYÓN FC
86 JUHÁSZ DONÁT1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
86 JUHÁSZ ZSOMBOR1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
86 KÁDÁR MÁTÉ1 KELEN SC
86 KARACS DÁNIEL1 MONOR
86 KIRÁLY BENCE1 IVÁNCSA KSE
86 KIS BALÁZS1 DUNAÚJVÁROS
86 KÓNYA KORNÉL1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
86 KOÓS BÁLINT1 KELEN SC
86 KÖNCZEY MÁRK1 KELEN SC
86 LUCZ VIKTOR1 RÁKOSMENTE KSK
86 MÁRKVÁRT PATRIK1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
86 MOLNÁR PÉTER ZSOLT1 FC DABAS
86 NAGY ÁDÁM ISTVÁN1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
86 NAGY BENCE1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
86 NAGY ZOÁRD KORNÉL1 TAKSONY SE GP SOLAR
86 PERGEL BENCE1 SZENTLŐRINC SE
86 POPADIC NOVAK1 SZENTLŐRINC SE
86 RÉTSÁGI ÁKOS1 DUNAHARASZTI MTK
86 SÁGI MILÁN1 PMFC
86 SALLAY BOTOND GÁBOR1 DABAS-GYÓN FC
86 SZABÓ BALÁZS1 TAKSONY SE GP SOLAR
86 SZABÓ DOMINIK1 PMFC
86 SZABÓ MARCELL1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
86 SZELLÁK SÁNDOR SOMA1 IVÁNCSA KSE
86 TAMASKÓ ÁDÁM1 KTE HUFBAU
86 TAPISKA GÉZA1 DUNAÚJVÁROS
86 TORKOS ATTILA1 DUNAHARASZTI MTK
86 TÓTH ATTILA MÁRK1 SZENTLŐRINC SE
86 TÓTH SZABOLCS1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
86 VLADUL STEFAN1 KTE HUFBAU
86 ZVARA LEVENTE MÁTYÁS1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

Be the first to comment

Leave a Reply