Góllövőlista Közép, 2019.10.18.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Jelena Richárd két gólra feljött Kokenszky Norbert mögé

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 KOKENSZKY NORBERT IMRE9 RÁKOSMENTE KSK
2 JELENA RICHÁRD7 HR-RENT KOZÁRMISLENY
3 GRABANT BENCE6 PMFC
3 LUKÁCS DÁNIEL6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
5 ADAMCSEK MÁTÉ5 MONOR
5 ARADI CSABA5 IVÁNCSA KSE
5 HEGEDŰS MÁRK5 PMFC
5 KÓNYA DÁVID5 PMFC
5 MÁTÉ JÁNOS5 PMFC
5 SZEPESSY RÓBERT5 DUNAÚJVÁROS
11 BALOGH BENCE BÉLA4 KELEN SC
11 IRIMIÁS GERGŐ ISTVÁN4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11 SZILÁGYI MÁTÉ4 TAKSONY SE GP SOLAR
14 ABLONCZY GERJÉN3 DABAS-GYÓN FC
14 CIPF DOMINIK3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
14 FEJES PÉTER3 SZEKSZÁRDI UFC
14 GEIGER NORBERT ATTILA3 PMFC
14 HEGEDŰS MÁRK3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
14 HORVÁTH RICHARD3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
14 JUHÁSZ LÁSZLÓ3 SZENTLŐRINC SE
14 KERESZTES BENCE3 SZENTLŐRINC SE
14 KOVÁCS BARNABÁS3 DUNAÚJVÁROS
14 NÁNÁSI BALÁZS3 KTE HUFBAU
14 NICHENKO IGOR3 DUNAHARASZTI MTK
14 PATVAROS ZSOLT3 KTE HUFBAU
14 PESZMEG VIKTOR TAMÁS3 RÁKOSMENTE KSK
14 PÉTER ANTAL3 SZEKSZÁRDI UFC
14 RÁCZ LÁSZLÓ3 PMFC
14 SOÓS DÁVID ATTILA3 DABAS-GYÓN FC
14 TÓTH MARCELL3 HR-RENT KOZÁRMISLENY
14 VALLEJOS DOMINIQUE3 IVÁNCSA KSE
32 ARENA ÁRMIN2 SZEKSZÁRDI UFC
32 BABOLEK ZOLTÁN2 KTE HUFBAU
32 BALOGH LÁSZLÓ2 IVÁNCSA KSE
32 BOHATA ÁDÁM2 PMFC
32 CSENDES PÉTER MÁRTON2 DUNAÚJVÁROS
32 CSESZNEKI RICHÁRD2 IVÁNCSA KSE
32 EÖRDÖGH LEVENTE2 FC DABAS
32 FARKAS ÁDÁM2 MONOR
32 FICSOR RICHÁRD2 MONOR
32 FUTÓ ZSOMBOR2 PMFC
32 GÁL SZABOLCS2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
32 GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
32 HREPKA ÁDÁM2 MONOR
32 HUNYA KRISZTIÁN2 MONOR
32 KARACS ROLAND2 KTE HUFBAU
32 KASZA DÁNIEL2 KELEN SC
32 KESZTYŰS MÁTÉ2 SZEKSZÁRDI UFC
32 MADARÁSZ BENCE2 IVÁNCSA KSE
32 NAGY BENDEGÚZ2 MONOR
32 NÉMETH KRISTÓF DÁNIEL2 SZENTLŐRINC SE
32 POKÓ AJTONY GERGELY2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
32 POPOV PATRIK2 FC DABAS
32 TIHANYI OLIVÉR LÁSZLÓ2 PMFC
32 TURI TAMÁS KRISTÓF2 HR-RENT KOZÁRMISLENY
32 VARGA ÖRS2 THSE-SZABADKIKÖTŐ
32 VATTAI BALÁZS2 RÁKOSMENTE KSK
32 VITUSKA ISTVÁN2 SZEKSZÁRDI UFC
32 ZSIVOCZKY-PANDEL PÉTER NORBERT2 DABAS-GYÓN FC
60 ASZTALOS DÁVID1 KTE HUFBAU
60 BALASKÓ CSABA1 RÁKOSMENTE KSK
60 BESZTERCZEI ATTILA1 DUNAÚJVÁROS
60 BIRÓ ÁKOS1 DUNAÚJVÁROS
60 BUSA BENCE ZOLTÁN1 DUNAÚJVÁROS
60 CRNOJACKI ALEKSANDAR1 SZENTLŐRINC SE
60 DUDÁS DÁNIEL1 SZEKSZÁRDI UFC
60 ERDEI ANDRÁS1 KTE HUFBAU
60 FISLI ANDRÁS1 MONOR
60 FITOS LÁSZLÓ1 FC DABAS
60 FOLMER KRISZTIÁN ZSOLT1 DABAS-GYÓN FC
60 FÖLDES MILÁN1 FC DABAS
60 FÜREDI SZABOLCS1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
60 GÁLFI LÁSZLÓ1 TAKSONY SE GP SOLAR
60 GELENCSÉR BENCE1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
60 HARSÁNYI ISTVÁN1 SZENTLŐRINC SE
60 HIRMAN KRISTÓF1 KTE HUFBAU
60 HLEBA TAMÁS1 SZENTLŐRINC SE
60 HORVÁTH BENCE1 RÁKOSMENTE KSK
60 HORVÁTH PATRIK1 RÁKOSMENTE KSK
60 HUJBER TAMÁS1 IVÁNCSA KSE
60 JUHÁSZ DONÁT1 DUNAHARASZTI MTK
60 JUHÁSZ ZSOMBOR1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
60 KARACS DÁNIEL1 MONOR
60 KILLER MÁTÉ VIKTOR1 IVÁNCSA KSE
60 KIRÁLY BENCE1 IVÁNCSA KSE
60 KIS BALÁZS1 DUNAÚJVÁROS
60 KOLLER KRISZTIÁN1 PMFC
60 KONDOR KRISTÓF1 SZENTLŐRINC SE
60 KÓNYA KORNÉL1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
60 KOÓS BÁLINT1 KELEN SC
60 KRAJNC BALÁZS1 KELEN SC
60 MÁRKVÁRT PATRIK1 HR-RENT KOZÁRMISLENY
60 MOLNÁR PÉTER ZSOLT1 FC DABAS
60 NAGY BENCE1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
60 NAGY ZOÁRD KORNÉL1 TAKSONY SE GP SOLAR
60 NÉMETH MÁRK1 PMFC
60 NYÉKI MÁRK HEDVIG1 TAKSONY SE GP SOLAR
60 PERGEL BENCE1 SZENTLŐRINC SE
60 SZABÓ DOMINIK1 PMFC
60 SZELLÁK SÁNDOR SOMA1 IVÁNCSA KSE
60 TAMASKÓ ÁDÁM1 KTE HUFBAU
60 TORKOS ATTILA1 DUNAHARASZTI MTK
60 TÓTH ÁDÁM SÁNDOR1 MONOR
60 TÓTH ATTILA MÁRK1 SZENTLŐRINC SE
60 TÓTH HENRIK1 THSE-SZABADKIKÖTŐ
60 VAJDA ROLAND ATTILA1 SZENTLŐRINC SE
60 VARGA BENCE ATTILA1 DABAS-GYÓN FC
60 VLADUL STEFAN1 KTE HUFBAU
60 ZVARA LEVENTE MÁTYÁS1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

Be the first to comment

Leave a Reply